BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Pa golube moj koliko ti puta treba napisat,ali nije mi tesko napisat ponovno za đake ponavljače. Kupovao od 460-470 50 komada i nadao se ubost 20-30% i izisao sa zadnjim na 491(ovo je tebi glupo,a danas smo na 350 i koliko je proslo komada od mojih 491 do danas. Evo od sada cu pokusat pisat pametnije.Pametno i genijalno poput tebe. Pricat od 1500 kuna kako ovo vrijedi 5000 i taaaa-daaaa evo nas na 350. Ovo mi je pametno ka da je sam Einsten pisao.
Ovo je za Nobelovu nagradu.
Ali obecavam uskoro slijedi exklusiva u vidu slika proizvodnje korova u KSST pa da dobijes predodzbu u sto ste ti i Snježa ulupali milju kuna.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Frenki moj, ti sam sebe ne razumiješ. Sad se čudiš zašto ksst vrijedi 350 kuna a Ti si kupovao po 480. Zašto se onda nisi čudio? Glumataš bez veze a sve u želji da ispadneš pametan a rezultat ti je….hmmmm…jadan.
Da nisi kupovao po 480 istu ovu dionicu mogao bi pisati i čuditi se cijeni od 350 ali pošto si kupovao po 480 i još se nadao zaradi…o čemu ti to. Zašto bi ovi kojima vrijedi 350 bili čudni a Ti kojemu je vrijedila 480 nisi čudak??
Ali ajde nastavi se blamirati i dalje drži dlkv kupljen po 120 🙂

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Ispadat pametan.Nemam ja sto ispadat pametan to je poprilicno egzaktno i mjerljivo.Za tvoju informaciju IQ 148.Nije bas kao Sharon Stone,ali meni dosta. Ako zelis mozemo se i sastat pa i to provjerit. Pamet/intuicija/osjecaj mi je nalagao da nakon sto se SG istrese do kraja( i to sam kupio na samom dnu istresanja) to ode 20-30% gore s obzirom na solidno navlacenje na ovoj dionici koje eto traje vec ohoho medjutim brzo sam se uvjerio da b-udala vise nema(drzim da se opametili nisu vec da su nestali jer su pogubili novac) i izlazak sve do 491 je bio odlican potez. Dalekovod nije tema ali kad ga se hvatas opet za đake ponavljače cca 2,5% portfelja u trenutku ulaska. I tada i sad sam govorio da ne valja nista,ali da izac necu ni da cujem da ide u stecaj. I tada sam govorio ljudima da ne ulazu i ne kupuju jer su racuni u blokadi(nije svakome 180 kilo kuna isto).Detalje zasto,kako ti mogu i po tko zna koji put ponovit. Dionice dalekovoda cu oplodit sa minimalno koeficijentom 16(preko 1600%) ili ispusit do kraja sav ulozeni novac sto je po meni jako prihvatljiv rizik. Pa sad za par strana opet se uvati dalekovoda i ja cu ti opet isto napisat jer mi je istina iznad svega,a najbitnije mi je da se ujutro mogu pogledat u ogledalo i znati da nikoga nisam prevario,doveo u zabludu i slicno. Kako na Dalekovodu,tako i na KSST i svemu ostalome. Istina iznad svega i sve za istinu pa koliko kosta da kosta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Ma ne cudim se uopce,zapravo se sam sebi divim koliko sam uopce pametan(kazu di je sume tu je i lada,di je glave tu je i pameti,a u mene je ima bokun) i koliko je moja prognoza od 250 kuna blizu danasnoj cijeni za razliku od tvoje 7000,5500,4000,3500,2500,1500,ali mozda i ti jednom pogodis zasto ne,samo postaj targete.
Evo da ne bude da sam rigidan i da ne slusam poslusat cu te i kupit cu DVD od Renate zasto ne,ugodna je oku hvala na preporuci.Mozda je i tebi bilo bolje da si kupio njenih 1100 DVDova umjesto dionica KSST.Sigurno bolje drze vrijednost od dionice KSSTa.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

“Ma ne cudim se uopce,zapravo se sam sebi divim koliko sam uopce pametan(kazu di je sume tu je i lada,di je glave tu je i pameti,a u mene je ima bokun)”

Po tebi konj bi trebao biti najpametniji jer ima veliku glavu??[emo_ooooo] …ili barem nekoliko puta pametniji od tebe Frenki!?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]


…Po tebi konj bi trebao biti najpametniji jer ima veliku glavu??[emo_ooooo] …ili barem nekoliko puta pametniji od tebe Frenki!?

Trebalo ti je malo vise vremena da izvuces ovako veleuman i duhovit zakljucak,ali slazem se s tobom i tocno je da su neki konji pametniji od vecine ljudi tu uopce nema spora.
Ako nista drugo ne poznajem osobno ni jednog konja koji je ulozio preko miljon kuna u KSST tako da ti zakljucak cak i drzi vodu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]



…Po tebi konj bi trebao biti najpametniji jer ima veliku glavu??[emo_ooooo] …ili barem nekoliko puta pametniji od tebe Frenki!?

Trebalo ti je malo vise vremena da izvuces ovako veleuman i duhovit zakljucak,ali slazem se s tobom i tocno je da su neki konji pametniji od vecine ljudi tu uopce nema spora.
Ako nista drugo ne poznajem osobno ni jednog konja koji je ulozio preko miljon kuna u KSST tako da ti zakljucak cak i drzi vodu.
[/quote]

Trebalo mi je nešto vremena jer ja noću spavam za razliku od tebe. A preko dana imam posla na mom ranču pa ne visim na forumu osim za kišnih dana.
Slažem se i ja s tobom, uvrijedio sam konje.
Još da prestaneš zavirivati u tuđe novčanike (što se nikad neće desiti) složio bi se ja s tobom u mnogo čemu ali ovako ne mogu, mama me učila da je to ružno. 🙁

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Nisam stvarno znao da si ovdje samo za kisna vremena poput “Rain man-a”,ispricavam se stoga sto sam pogrijesio mada si svojevremeno kad se ovo cinila buffetovska investicija visio tu non stop od 0-24 i tada je to bilo na svim zvonima(kad je izgledalo dobro,a sad znas kakav je nas narod kad ne ide dobro onda sutljivo i sramezljivo). Pa cak i kasnije kad se nije vise cinila buffetovska svakoga bi poklapao,ali poklapanje s menom tesko prolazi. Moja je uvijek zadnja.U svemu. A po pitanju tudjih novacnika napominjem samo iz razloga da se ne daj Boze kojem konju ne dogodi da upuca ovdje neku grdnu lovu.Zao mi konja rekao bi Djordje Balasevic,a i ljudi su dovoljno ispusili na ovoj dionici slusajuci hvalospjeve.
I nadalje po meni ključan dokument koji mi je promakao,ali na tragu onoga što sam pisao u pogledu vlasništva. Pozorno obratite pažnju na pomno biranu riječ raspolagati sto je po meni miljama daleko od riječi imati.Raspolagati=koristiti=posjed za razliku od imati=vlasništvo.
Površine s kojima će Društvo raspolagati u tom trenutku su sljedeće: pogon Resnik
165.11 O m2, pogon Kaštela 117.490 m2, pogon Knežine 257.345 m2, te pogon Brnik 49.417
m2, Sto sve ukupno iznosi 589.362 m2
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/FDs1bhqvdvNgnEtgNw0m6g==.pdf

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@frenki
Pa cak i kasnije kad se nije vise cinila buffetovska svakoga bi poklapao,ali poklapanje s menom tesko prolazi. Moja je uvijek zadnja.U svemu.[/i]

Nikad se nisi pitao zašto?? Neznam te osobno ali možda zato jer pametniji popuštaju?
Nakon pušione na Dalekovodu i pitaj boga gdje još ti jednostavno nisi kompetentan i tvoje analize i targeti su na razini vrtića. Uživaj ti meni u 1600% (valjda nisam koju nulu zaboravio) zarade na Dalekovodu . Ako ništa drugo tamo su ti večinski i uprava sve poštenjak do poštenjaka, kak bi englezi rekli-driam team. 🙂

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

SA STRANE

BEOGRADSKA UTAKMICA

Bilo mi je dosadno, pa sam nakon dugo vremena pogledala nogometnu utakmicu,
inače me to uopće ne zanima, a igrače i trenere ne gledam , ne čitam
komentare i briga me gdje smo na ljestvicama..

Ipak. Hrvati su u Beogradu napravili sjajan posao. Ja ne bi mogla,u takvoj
bezobraznoj atmosferi mržnje,dernjave i očite netrpeljivosti- niti
loptu pipnuti, a kamoli igrati. Mislim da su se sjajno držali, vrlo vrlo
dobro obranili i zbilja, svaka im čast trpili napade cijelo vrijeme………

Čak , sam se iznenadili kako je Luka odličan, kako se svi dobro slažu oko
dodavanja lopte i znaju oteti lopte….bravo.

Po meni, pogrešku je napravio Štimac. Nije smio dirati Olića, niti Eduarda, nikoga. Trebao je sve ostaviti kako je bilo i pustiti ih da daju gol.

Da nije brutalno srušen srpski igrač-to bi bio gol ili penal.

Sve u svemu, moje iskrene čestitke za ovu genijalno uzbudljjivu utakmicu
s porukom: Vi ste talenti…..i možete dati više golova!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


…Nikad se nisi pitao zašto?? Neznam te osobno ali možda zato jer pametniji popuštaju?
Nakon pušione na Dalekovodu i pitaj boga gdje još ti jednostavno nisi kompetentan i tvoje analize i targeti su na razini vrtića.

Mozes me uvijek upoznat.Stojim na raspolaganju no kad bi pametniji popustali budale bi vladale svijetom. Na dalekovodu po tko zna koji put,ali tebi ocito treba mnogo puta ponovit jer ti isto pise na pocetku ove stranice.Ocito ili lose citas ili lose usvajas gradivo. Nikakav target nisam dao na dalekovodu.A nes ti rizika uc u nesto sa 2,5% portfelja i izgubit koliko 125 kilo kuna(pa samo je Solaris vratio i preplatio taj gubitak).Nikada ne dajem targete osim meni prihvatljive cijene za ulaz i to jako rijetko, ali na dalekovodu sam jedini i prvi tvrdio da ce dole i da je racun blokiran.I tada sam vec imao dionice. Nije navlacenje i taj sitni mali osobni interes svima primaran. Polazis od sebe i tu grijesis.Nismo svi isti. Toliko o dalekovodu i tome koliko ja itekako znam o cemu pricam i u sto ulazem.Tada se toj cinjenici(blokade racuna,nelikvidnosti) ostro suprostavio Big Boss ili ti ga po naski Veliki Vodja pa se sedmicama pisalo o brzini vjetra.Gdje je taj decko sada nemam pojma,ali nema ga ni cut ni vidjet. Gdje sam jos pogubio novce??? Otprilike nigdje. Na trzistu kapitala od 2001. Lipe svoga novca ja nisam izgubio.Dapace u solidnom plusu.Zadnje mi se sreca nasmijesila na Solarisu,HMST(jos cekam da mi se dobro nasmijesi),LRH(ni blizu koliko sam ocekivao da se nasmijesi,ali 250 tisuca kuna u plusu),HTPK(ovdje je bio osmijeh pa kiselost i opet osmijeh i mada mi je ulaz 50,5 ako ne dosegne 150 izac necu taman da dodje u nulu),HIMRU(ulaz 160-165) Ali samo za tebe jos jednom sto pise na vrhu stranice jer to i je problem ljudi koji ulazu u KSST lijenost. Citaju zadnje dvije stranice i onda im navlakaci poput tebe nasapunaju dasku. Da procitaju samo od 500. stranice nadalje lipe ne bi izgubili,a ovako od tada imaju lijepih 35% minusa.
Dalekovod nije tema ali kad ga se hvatas opet za đake ponavljače cca 2,5% portfelja u trenutku ulaska. I tada i sad sam govorio da ne valja nista,ali da izac necu ni da cujem da ide u stecaj. I tada sam govorio ljudima da ne ulazu i ne kupuju jer su racuni u blokadi(nije svakome 180 kilo kuna isto).Detalje zasto,kako ti mogu i po tko zna koji put ponovit. Dionice dalekovoda cu oplodit sa minimalno koeficijentom 16(preko 1600%) ili ispusit do kraja sav ulozeni novac sto je po meni jako prihvatljiv rizik. Pa sad za par strana opet se uvati dalekovoda i ja cu ti opet isto napisat jer mi je istina iznad svega,a najbitnije mi je da se ujutro mogu pogledat u ogledalo i znati da nikoga nisam prevario,doveo u zabludu i slicno. Kako na Dalekovodu,tako i na KSST i svemu ostalome. Istina iznad svega i sve za istinu pa koliko kosta da kosta.

I jos jednom napisao sam ti zasto sam uzeo KSST po 460,a davno prije toga da je meni prihvatljiv ulaz na 250.Sada vise ni 250 nije prihvatljiva cijena za ulazak. A gdje je cijena sad??? Jos 25% dole i eto nas na mojih 250 kuna.Je li to blize ili tvojih 1500(400% rasta),2500(700% rasta) 3500(1100%rasta),a za ostale targete ni sam ne znam koliko si stotina postotaka fulao.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


@frenki

Dalekovod nije tema

Zašto Dalekovod nije tema?? Tko određuje što je tema? Dođe mi da kupim Dlkv-r-a pa da se skupa s tobom veselim 1600% profita…..ali neću:)

ps: To da si najprije kupio dionice Dalekovoda pe tek onda shvatio da smrdi to ti vjerujem. Zašto? Zato jer je to tvoj stil ulaganja.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close