BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

..doktori vibriraju od gnjeva…danas sastanci u Hzzo-U?….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

…ni na jednom portala nema ni jedne utješne riječi za građane ……….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ovo me stvarno impresionira. Malo ima ovoliko vrhunskih poduzetnika, jednim udarcem je sve probleme rijesio

http://www.vecernji.hr/vijesti/zamjenik-nacelnika-stvorio-carstvo-pokraj-plaze-zemljistu-rh-clanak-609664

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Da nije Mate branio cijenu bili bi na 330.Ali polako nije ni to nedostizno. Pad od 15% s 200 komada pa rast sa 6 komada od 7%.Pametnom dosta. Neka ne cita moje strucne analize sacuvaj Boze jer one nisu nagovor na prodaju,a jos manje na kupnju. Bolje da slusa tebe i Snježu i proda Solaris na 200 i udje na KSST od 1000 na nize.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

O pa ti si još na “branjenju cijene”[emo_smijeh]….čime se to brane cijene? Neki stožer za obranu ili puškom, toljagom..čime?

ps: nego pisao si da znaš tko je prodavao neki dan!?…ono trebalo ispasti pametno a ispalo..opet..glupo[emo_ooooo]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

A na cemu si ti.Rugao si se na mom izlasku sa zadnih 10 komada na 491,a gdje si sad[emo_namigusa]. U medjuvremenu ti Solaris odradio 200% rasta. To je ono trebao ispasti pametan potez da udjes u anale ulaganja u Rvata,a ispalo..opet..glupo[emo_ooooo][emo_ooooo]
Nema veze doci ce i ova dionica na dno jednog dana pa ces se moci uvatit za to ako dojde do preokreta i poentirat.Do tada uzivaj.Mada smo sada blize mojoj ciljanoj cijeni od 250 kuna nego tvojoj od 1000.Ali to te ne treba brinit jer je to pametno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

E moj Frenki…od naknadne pameti ti nema velike koristi. A ti si kao znao da će pametnjaković napumpati Soraris (ponovo) i nakrcao si se ko brod. Da je s tom lovom odlučio pumpati KSST bili bi na 3000 dok si rekao keks, A đaba tebi to objašnjavati…fokusiraj se ti na tužbe (lrh,dlkv…i slične)…tamo ćeš se obogatiti 100%.[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

E moj Golube pa ja ti se ovdje ne dolazim bogatit. Novaca imam dovoljno. 250 kila zelenih i 70-80 kila erla jos na to godisnje je meni dosta,a nemam velike prohtjeve. Ovdje se dolazim zafrkavat i ne cvikam za tih 50-100 tisuca eura kako u plusu tako ni u minusu. Imas pravo da nisam znao nista za Solaris( ne kuzim ti ja te bilance,dug,gubitak meni je to sve isto) ali mi se na 200 cinilo jeftino kao sto mi se na 460 cinilo da mogu dignit 20% na staklenicima,ali ne ide pa ne ide. Pa sam se na 510-491 pozdravio. A ako hoces ajmo napisat peticiju obozavanom ti XY da ga molimo da kupuje staklenike. Njemu ulupat miljon kuna je ko nama smrtnicima 50-100 kila kuna,a covik je altruista i znam da ce pogurat ako ga se lipo zamoli. Triba poradit na marketingu kako je rekla Ivana nekidan,a sam spomen njegovog imena je dovoljan marketing.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Frenki što se događa tamo dole kod vas? Jel se nešto sadi u tim staklenicima? Kad će opet štrajkati jer nisu dobili pinke za kartanje na paletama? Koji direktor je veči mafijaš? Uh koliko pitanja a Frenki samo jedan….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

A sta se desava vidit cemo na izvjescu koliki je dug koliki je gubitak i koliko zemlje triba sprzit za pokrit se. Ali kad mali Vakula kroji smjer onda nema straja. Evo cekam nekakav povrat komunalne naknade pa ako to prodje sve cu ulupat u KSST(ma zajebajen se jasno da necu,ja sam iz Splita).
Evo kad budem isa za 15 dana na aerdrom poslikat cu tu proizvodnju pa ces vidit kako se dole ozbiljno radi.Sve cvijeta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Dobro upitao bi samo ljubitelje i znalce(koji ocito nikada nisu bili u Kastelima,a jos manje oko ovih “staklenika” za uzgoj korova) sto se to bitno desilo s ovom firmom od kraja 2008 kad je cijena dotakla i 220 kuna da danas da po njima vrijedi preko 300 kuna sa manje od pola zemlje(ovo je velikodusna procjena mada se sada radi o svega petini prema mojim izvidima i javno dostupnim informacijama) koju je imala prije nepunih 5 godina i danas. Ocito su prihodi i profit narasli 300% pa odatle ovaj rast cijene dionice od gotovo 50% uz ovakav nevjerojatan pad imovine.Ocito je prepoznat rad uprave i managementa te svijetla buducnost koja je pred staklenicima.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]


@Frenki

Kako ti sam sebi skačeš u usta, milina. Koga ti to pitaš Frenkiboy? Zar nisi upravo ti kupovao po 480? Pa zašto si to radio sine Brute? Zar neznaš da se ništa nije dogodilo osim što su ostali bez puno m2? E Frenki moj, drugi put piši nešto pametnije….ovo ti je bilo jako plitko….opet.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close