BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Dobivam dojam da će netko spakirati naše autoceste u kovčege i odnijeti ih” – kaže Linić, i to će baš tako biti ako ih damo u koncesiju. A ako ih ostavimo mnogima bi trebalo skratiti “prstiće” i sve bi funkcioniralo!


Zato, mislim- da zbog tog incidenta, treba smjeniti šefa / našelnika/
zadarske policije i staviti nekog kvalitetnog čovjeka, koji zna svoj posao.

Da je pošten čovjek sam bi shvatio svoj propust i dao pismo otkaza. Tako barem rade na zapadu. Međutim ovaj naš se tu dobro uhljebio! [emo_smijeh]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

drukeri i dalje nastavljaju po starome, po 100-ti put ponavljaju iste nebitne stvari ne bi li nekoga navukli na kupnju
mislim da to stvarno nema nikakvog smisla jer kakva je kvaliteta topika DIOKI pa i cijelog foruma ako se dozvoljava pojedincima da SVAKI dan napišu DESET ili više spam postova na ISTOJ temi?

imam konkretan prijedlog za admina – ograničite da se ne može napisati više od 3-4 posta unutar 24 sata na istom topiku pa da se konačno stane na kraj ovom spamanju od nekoliko pojedinaca! na taj način svatko će dobro razmisliti hoće li svoje postove iskoristiti za beskonačno ponavljanje bezvezarija i prepucavanja ili za kvalitetne, konkretne postove.

molim da se post ne briše pa neka se i drugi izjasne o tome jer vidim da ovo učestalo spamanje jako iritira mnoge forumaše.
hvala na pažnji

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

@grgas12
Ne slazem se. Svatko ima pravo “drukati” i “spamirati” na svoj nacin bez vrijedanja i sirenja negativne energije. Ako nemas dionice Diokija i nisi zainteresiran nema potrebe da uopce pratis ove postove. Nekima ovaj forum sluzi kao svojevrsni emocionalni ventil jer kod trgovanja nema mjesta emocijama. Ako osjecas ljutnju, zuc, srecu, ili bilo koju drugu pozitivne ili negativne emocije istresi ih po forumima a za trgovanje ostavi hladnu glavu. Nema potrebe za zabranjivanjem dok se ne vrijeda ili ne daj boze govor mrznje propagira. Ljudi koji trguju nisu mala djeca niti kronicni kockari i posjeduju dovoljno kriticnosti da nece kupovati ili prodavati samo na temelju necijeg anonimnog pisanja.


@grgas12
Ne slazem se. Svatko ima pravo "drukati" i "spamirati"

dok je sve u nekim granicama, OK…ali ovo što ti, lacoste10 i ekipa radite na DIOKI-u prešlo je sve granice dobrog ukusa! osim toga, i PD kao ugledne poslovne novine trebale bi biti zainteresirane da se takva neukusna spamanja i drukanja svedu na najmanju moguću mjeru zbog svog renomea, a ne da pojedini forumaši baljezgaju bez kraja i konca i to svaki dan jedno te isto! što je najgore, ne stanu na 1-2 posta nego napišu 10-ak takvih postova svaki dan!

to što netko ima dionice neke firme ne daje mu pravo da maltertira cijeli forum glupostima koje piskara !

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Utemeljujem Udrugu malih dioničara Dalekovoda CRNA RUKA, radim 43 godine u PROIZVODNJI DALEKOVODA u radnom odijelu na stroju na normu. Moj mail
danijelhus@yahoo.com ZAJEDNO SMO JAĆI. Moja imovinska kartica, stan od roditelja u tkalčićevoj od 120 kvadrata , stan su roditelji imali još 1932 god. u tkalći.
viksa u gradnji 40 kvadrata u Graberskom brdu iz Ivanić grada i 720 dionica ne pijem ne pušim a auto niti imam vozačku niti auto i to je sve.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Udruga malih dionićara biti će NEPROFITABILNA ,neće imati ćlanarinu niti bilo kakvih financija a niti žiroraćun, neće biti podkubavanja mi vas plačamo , sve se radi na dobrovoljnoj bazi.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

@dhus03
Ali vec ne postoji udruga malih dionicara-zaposlenika Dalekovodas.

Koja, usput receno, ne radi nista, a koju su osnovali Milicic, Skansi i Tipuric.

Ako prodje na skupstini dokap Nexusa po 10kn i isti postanu 80% vlasnici, mali dionicari mogu samo pivati borbene.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Bilo je više udruga malih dionićara ali kad udrugu vodi netko tko je iz vrha ili pri vrhu onda se znaju i rezultati svega. Mali dionićari se moraju udružiti jer bez toga nema opstanka. Ovo je kapitalizam , nema tu socijale ako si sam ne pomogneš ni Bog ti neće pomoći . AKO dotićna grupa misli kupiti Dalekovod zašto to nebi i mali dionićari kupili naravno ako se udruže. Dionice su kocka možeš dobit a možeš i izgubit, ja sam svoje kupovao po 260 a sada su 20. Netrebamo samo gledati kako će ONI uložiti i dobiti. Uložimo i mi.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Zašto naziv CRNA RUKA ova udruga dionićara nije nikakva tajna organizacija , crna ruka je simbol radnika u svih 43 godine rada u pogonu teški metalnih konstrukcija uvjek sam imao crne ruke od hrđe i tovotne masti a i onaj tko cjeli život radi za strojem drugačije razmišlja i ne leti u oblacima

UŽASNA BRIGA S POS UREĐAJIMA i KARTICAMA !

Nastavno na temu o plaćanju ručka karticama , koje restorani na Jadranu
ne primaju u velikom broju restorana, treba ipak reći bankarima- da je
briga s POS uređajima i kartičnim poslovanjem – prava muka i jad !
Za rad s karticama moraš biti ekipiran knjigovodstveno, naučiti ljude
kako da rade s svakodnevnim izvješćima, i na koji način rješavati
knjigu prometa te slagati dnevni polog , da sve štima..
U malo jačoj trgovini, skupi se dnevno više opcija i raznih
kombinacija plaćanja i odgođenog plaćanja- pa sve to treba
pratiti i evidentirati, i na kraju oduzeti dio od svoje zarade…..
S te strane, banke daju dnevne limite ili mjesečne- tako da
to nije baš pojednostavljeno…
Zato bi trebalo, baš za turiste- izdati neku turističku karticu-
s koje se može vršiti naplata svih mogućih i nemogućih usluga, / A KOJA ONDA KASNIJE SKIDA S MASTER ILI MAESTRO KARTICE TE IZNOSE – /pojednostavljeno – imati neki POS uređaj za to -ali tko će to sad htjeti- kad svako štiti svoj posao……možda prilika , za neku domaću banku!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

U STANU ŽIVE PRIJAVLJENE OSOBE, KOJE SE BAVE TRGOVINOM ORUŽJA

Sa “nepoznatog ” broja jučer me nazvala muška osoba..
Vi prodajete stan u Zagrebu, na adresi….xy? Da, recite.
Pa, zainteresiran sam , da li bi se stan mogao pogledati? Pa, naravno,evo
me za jedan sat ispred stana……
Koračajući po stepenicama, pričala sam nešto o cijenama, kvadratima,
pažljivo otključala sigurmosna vrata….Ušavši u hodnik, stao je.
Ja nisam kupac. Ja sam iz Policije. …Iz nekog džepa, izvadio je policijsku
iskaznicu , kratko mi je pokazao i stavio u džep.
Pogledala sam ga pažljivo .Mlad čovjek oko 35-38 godina.Da li me zahebava,
ili se glupira ili …..kakva policija? Oko čega?Zašto….
Navodno, na ovoj adresi i u tom stanu – na tom katu- prijavljenO je dvoje ili
dvojica koji se bave trgovinom oružja , pa oni provjeravaju -tko ovdje
živi. ..I DA LI IMA ORUŽJA U STANU…?
? Stan prazan.Režije su ” u mirovanju” dvije godine, svi ključevi koji
se ne mogu kopirati- na broju. Nema znakova provale, nema ni namještaja….,???
Blage veze nemam , tko bi , zašto ili kako mogao živjeti tu..?!
Ne može mi reći TKO SU OSOBE – dovesti će ih da mu pokažu, koji su stan prijavili kao prebivalište..da li se radi o zabuni??? Suočiti će nas .

Tko je na policiji – bez UGOVORA O ZAKUPU ili vlasničkog lista- PRIJAVIO
kriminalce na ovu adresu ………????
Da li to može netko odgovoriti ?

Kada ćete već jedanput početi mijenjati svoje kriminalne službenike – koji
falsificiraju pasoše, krivotvore isprave- prijavljuju prebivališta i sl…???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close