BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dok god je tvog prezimena, imaš razlog za borbu
http://distributizam.com/tomislav/2013/06/04/dok-god-je-tvog-prezimena-bori-se/

U školama i na fakultetima nas uče sve osim dvije najvažnije vještine: kako sačuvati brak, i kako spasiti kapital, imovinu. Distributizam smo pokrenuli s nadom da će postati mjesto na kojemu se sreću rad i kapital, na kojemu svi zainteresirani razmjenjuju, distribuiraju ideje koje povećavaju izglede za opstanak, još bolje!, za napredak

www.knjigara.com


Dok god je tvog prezimena, imaš razlog za borbu
http://distributizam.com/tomislav/2013/06/04/dok-god-je-tvog-prezimena-bori-se/

U školama i na fakultetima nas uče sve osim dvije najvažnije vještine: kako sačuvati brak, i kako spasiti kapital, imovinu. Distributizam smo pokrenuli s nadom da će postati mjesto na kojemu se sreću rad i kapital, na kojemu svi zainteresirani razmjenjuju, distribuiraju ideje koje povećavaju izglede za opstanak, još bolje!, za napredak

U prijevodu, da će postati mjesto gdje ćeš, iako kažeš da savjet ne tražiš niti bi ga dao, na veliko dijeliti “pamet” (savjete)…… [emo_namigusa]

P.S. Budući da ja savjet uvijek tražim i rado ću ga dati, nadam se da ćeš ćim prije shvatiti da se kapital, imovina, ne može nikako spasiti, već da treba spašavati ono jedino što imamo….. [emo_namigusa]

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

@kresom:
bez zafrkancije,
nije ironija,
savjet ne tražim, niti bih ga dao

www.knjigara.com



@kresom
:
bez zafrkancije,
nije ironija,
savjet ne tražim, niti bih ga dao

Pa ne zafrkavam se ni ja! [emo_smijesak]

Moje pisanje na forumu je samo iznošenje mojeg mišljenja i nije nagovor na nikakvo djelovanje na tržištu kapitala! .I.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

ja mislim uskoro veći dio pare prebaciti iz varteksa i industrogradnje u staklenike…u pravu ste korisniče mikro kad kažete da ne postoji sigurnija investicija na zse-u….pa da taj papir nije interesantan ne bi se pojedini korisnici budili u tri, četiri i pet ujutro i onako krmeljivi pisali postove kako bi ti postovi bili prva, udarna vijest već u sedam sati kad mladim investitorima započinje radni dan…sve sa namjerom odvraćanja i zastrašivanja. Ovako zastrašivanje i odvraćanje od kupnje do sada nije viđeno niti na jednome forumu…biće da staklenici vrijede više nego suho zlato. Tolika parcela, na takvoj poziciji, a u vlasništvu 1/1 više se na jadranu ne može naći…vidim prodaje se ali vidim i kupuje se.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]


ja mislim uskoro veći dio pare prebaciti iz varteksa i industrogradnje u staklenike…..biće da staklenici vrijede više nego suho zlato. Tolika parcela, na takvoj poziciji, a u vlasništvu 1/1 više se na jadranu ne može naći…vidim prodaje se ali vidim i kupuje se.

Ako budes prebaciva profit sta si diga na INDG onda neces prebacit nista jer si tamo ulazio debelo preko 500.Kasnije si navlacio i navlacis do dana danasnjeg(tamo te Miro Baricevic prezgazio ko valjak) da je cijena mukte (pogledati stranu 395 topica INDG pa nadalje).Znaci tamo si popusio 350 kuna minimum po dionici pa ces sad prodat i ulozit u ovo. Varteks ti mogu provjerit koliko si se tamo opernatio,ali pretpostavljam da i ovdje trazis zlato ko sta si i tamo. Na JDPL si ulazio od 80 pa do 69 i ne moze ispod je li tako majstore.
Nadalje na topicu INDG na strani 400 se pozivas na zemljisne knjige i sto INDG sve ima,a ovdje te proklete knjige ne vrijede(ova dvostruka mjerila ti sigurno daju kredibilitet),a ja navodno lazem,neuk sam i zlonamjeran. Dokupljujes, planiras prebacit sav novac ovdje u KSST ,a u biti cvikas da ovo ne ode u stecaj.Tamo se na strani 400 obracas korisniku Saladinu ovim rijecima:” korisniče saladine,
hajde pogledaj u katastar i gruntovnicu, možda promjeniš mišljenje”

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Doktore
Drzim da ti je ovo najbolja investicija.Na tvojih 200 komada po prosjecnoj cijeni oko 1000 i koju kunu izgubio si samo 60% sto je za tebe nista.Sjeti se samo TNSA ili INDG,a druge perjanice da ne spominjem.
KSST je po tome odlicna dijonica.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Korisnice Dr. Oetker. Gledate ljude s visoka,posprdni ste i prepotentni,a za to nemate temelje.Takvi su meni hrana i jedem ih za dorucak. Takvima je prizemljenje s menom obicno jako tvrdo. Na temi TNSA stranica 319 na dan 3.2.2011. i cijeni 3049,00 Kastelanskih staklenika pisete dragi korisnice medicinske struke slijedece:
“svaki dan sam u birtiji kod “kaštelanskih staklenika”

U potpunosti razumijem Vasu ogorcenost kad ste se opijali po 3000 i vise kuna s kastelanskim staklenicima,a otrjeznjenje je na Vasu zalost doslo tek na 400. I nemojte mislit da Vam se nasladjujem. Ja jednostavno nisam takav tip i ne radujem se tudjoj nevolji,ali necu dozvolit ovakvo bezobrazno drukanje i navlacenje bez argumenata.A pored toga savjetujem Vam da ako zelite igrat poker s menom naucite igru bolje i ne blefirate jer cete gace na stapu ostavit.
Savjetujem Vam da se ostavite investiranja i posvetite medicini.Drzim da cete tu postic znatno bolje rezultate jer za ovo niste.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]


…ako su vam skupi kaštelanski staklenici po 4.000 imate đuru đakovića po 40, a uskoro i jeftinije, a imate i korifej po 48, a uskoro i jeftinije, a imaćete uskoro i transadriju po 500, a i jeftinije, a imate i jadrankamen koji možete i u lipama plaćati…pa nek' vam je sa srećom [wink]

Ovako je govorio Dr. Oetker na stranici 110 prije 2 godine i 3 mjeseca. Po meni ako su staklenici tada bili dobra investicija sa navodno 110 Ha zemlje i nisu bili skupi,a privatizacija tek sto nije zasto bi bili skupi danas sa navodnih 48 Ha i cijeni 400. Zato ljudi tucite po asku i ne zalite,ali zapitajte se koja je cijena bliza istini.Ona moja od 250 ili ovo dno na 4000 kad se vidi da je snazan interes formiran oko 4100 . Pogotovo gledajuci u kontekstu da privatizacije koja samo sto nije. Prije 2 godine i 3 mjeseca je bila 109. sjednica Vlade. Zna se sto je na njoj odluceno. Naprijed drugovi ja za Vama.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]


Baltic Dry Index (BDI) -4 801
Panamax 6113 -63

http://www.dryships.com/pages/report.asp

ps. Kormilaru, hoćemo li doznati koji to skrbnički kupuje ATPL? Pa nije valjda da se radi o neistini, ili kako se još kaže, samo iznosite "svoju istinu"? Matovilka kaže da je to prije 3 mjeseca bilo, ili možda prije 6?
Zaista ne znam, jer nije bilo nikakvog bankrota na atlantskoj.
Nešto slično kao vaš novi sig izvučen iz konteksta gdje me prozivate da sam kupovao IGH 2009. za 2000kn, a po postovima se vidi da sam prodao par mjeseci kasnije za 4000 i napisao da očekujem korekciju. To je bio taj "kraj" koji sam najavio.[emo_smijeh][emo_palacg]


Kupovao si IGH po 14600 i to 08.01.2008 kada si pisao o rušenju Dinamova stadiona i novoj zlatnoj epohi za IGH. Ako si prodao i po 4000 onda si izgubio 10000 kuna po dionici. Velim ti da tu dubiozu nećeš riješiti na AP u ovom stoljeću. Točno je što ti je matovilka rekla za skrbničke, to možeš lako provjeriti na SKDD. Sretno.[emo_palacd]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!


Kupovao si IGH po 14600 i to 08.01.2008 kada si pisao o rušenju Dinamova stadiona i novoj zlatnoj epohi za IGH. Ako si prodao i po 4000 onda si izgubio 10000 kuna po dionici. Velim ti da tu dubiozu nećeš riješiti na AP u ovom stoljeću. Točno je što ti je matovilka rekla za skrbničke, to možeš lako provjeriti na SKDD. Sretno.[emo_palacd]

Zato što sam nešto napisao na forumu 8.1.2008., ne znači da sam taj dan i kupio dionicu po 14000. Jel svi tako pišu na forumu postove samo onaj dan kad nešto kupe? No, bio sam tada vlasnik dionica i u dobrom plusu, a pad me iznenadio kao i većinu, ali sam napravio stop loss na cca 9000, što se također vidi po postovima i datumima, a kupovao sam po malo višoj cijeni na razini 9-10 tisuća i gubitak je zaista bio minimalan, kao i količina portfelja u IGH, jer sam tada imao većinom defenzivne ATGR i HT.

Sve je to dokumentirano, kao i kasnije kupnja IGH po cca 2000 i prodaja po 4000 na čemu sam zaradio puno, puno više od gubitka s tim stop loss-om i sa većim brojem dionica jer sam se tada izašao iz većine ATGR-a koji je odlično očuvao novac kao defenzivna dionica u to vrijeme, dok ste vi na ATPL mogli izgubiti više od pola portfelja vrijednosti u par mjeseci. Priznali ste da vam je prosjek oko 1000 sada, a što je prije bilo nemam namjere istraživati.[emo_vrtimise]

Molimo više informacija o EU – što nas čeka …….

Kad uđemo u Europsku uniju, najprije ću u Austriji nakupovati jeftinog CVIJEĆA, sadnica, ruža, kojekakvih gluposti, prekrasnih novosti od biljaka,
egzotične stvarčice itd…za svoje osobne potrebe.
Napokon ću mirno, proći kroz granicu bez prijetnji fitopatološkim pregledima,i prijetnji oduzimanja biljčica i biljnih ukrasa, zbog straha da iznosim iz države ili unosim u državu neprijateljske stvari koje ugrožavaju nacionalne interese ….
Nema više skrivanja sjemenja, lukovica ,i biljčica krasnih!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close