BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

@Inverter

Gdje si napisao prije popunjavanja GAPA iz 2003 [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] da će se dogoditi?

Lako je tako poslije bitke…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]



@Elijah

Moje isprike.

Ma nemam pojma TA niti FA za IGH ali kad netko poslije bitke ima generalske izjave tipa " popunio se gap iz 2003" a da nije to prije napisao na forum nego se desi..

Kako da se ne smijem?!

zato i imas takve izjave, jer nemas pojam o TA ,ali prosipanje mudrosti o svjestkom poretku ,,to ti je u malom prstu …mudrac nema sto…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]


@Inverter

Gdje si napisao prije popunjavanja GAPA iz 2003 [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] da će se dogoditi?

Lako je tako poslije bitke…

na temi TA malo pogledaj, prije nego izlanes ovakve gluposti

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

domaci @ ..pogledaj temu ta analiza prije nego je palo..zicao sam kvalitetnii graf bas zbog gapa ..ides na ignore uglavnom ..pozdrav ,ne obracaj mi se vise ..hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]



@Elijah

Moje isprike.

Ma nemam pojma TA niti FA za IGH ali kad netko poslije bitke ima generalske izjave tipa " popunio se gap iz 2003" a da nije to prije napisao na forum nego se desi..

Kako da se ne smijem?!

zato i imas takve izjave, jer nemas pojam o TA ,ali prosipanje mudrosti o svjestkom poretku ,,to ti je u malom prstu …mudrac nema sto…

[/quote]

Stavio si TA za IGH nakon sto je izasao info o blokadi racuna – hebote znanja. 16.5 si spomenuo pad na temi TA nakon sto je krenuo onaj bolesni pad i baba bi vidjela problem i onda si na to sve sto i sljepci vide – stavio da je doljnja granica 150 – 200 kn.

Dakle nikakvo popunjavanje GAP-a nisi spomenuo prije blokade računa tek kad je pad već debelo počeo prema 350…

Ne negiram TA djelomično ali laprdaš Inverter… gdje si spomenuo popunjavanje GAP-a prije objave o blokadi računa koja je de facto FA? Hm?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

@Inverter

Gdje si napisao prije popunjavanja GAPA iz 2003 [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] da će se dogoditi?

Lako je tako poslije bitke…

ekhm,,domach pretpostavljam da je inverter usao u dionicu na toj razini…a ne da se bavio teoretskim pretkazanjima…

domach1984@ nemamo je i ti o cemu razglabat..vidim da si neurozan ,adpl ti stao bloger sa kupnjom i sve zamrlo…pa zahebavas okolo po temama…pozdrav ignore

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter – nisam.

Samo ti najavi popunjavanje GAP-a opet pa će sve to svima isplatiti.

Naravno, prije nog cijea počne padati i objavi se blokada računa.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]



@Elijah

Moje isprike.

Ma nemam pojma TA niti FA za IGH ali kad netko poslije bitke ima generalske izjave tipa " popunio se gap iz 2003" a da nije to prije napisao na forum nego se desi..

Kako da se ne smijem?!

zato i imas takve izjave, jer nemas pojam o TA ,ali prosipanje mudrosti o svjestkom poretku ,,to ti je u malom prstu …mudrac nema sto…

[/quote]Kolega inverter do pred neki dan ste pisali kako ste napunili korpicu ingre na 3,8-4kn ,sada i IGH.Ako zelite mogu vam i ja zbrojiti minuse,bolje se pokrite usima…


[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]



@Elijah

Moje isprike.

Ma nemam pojma TA niti FA za IGH ali kad netko poslije bitke ima generalske izjave tipa " popunio se gap iz 2003" a da nije to prije napisao na forum nego se desi..

Kako da se ne smijem?!

zato i imas takve izjave, jer nemas pojam o TA ,ali prosipanje mudrosti o svjestkom poretku ,,to ti je u malom prstu …mudrac nema sto…

[/quote]Kolega inverter do pred neki dan ste pisali kako ste napunili korpicu ingre na 3,8-4kn ,sada i IGH.Ako zelite mogu vam i ja zbrojiti minuse,bolje se pokrite usima…
[/quote]jos se puni korpica ..igh danas izvrtio barem 3 puta,,,[emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ja ču više zaradit na ingri kupnjom na 3kn i manje nego na igh da kupim i na 200kn a igh če pasti na 200kn da ga hebeš a pašče i ingra na 3kn jer je takav trend

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Prijatel Frenki, daj nam odaj tajnu koliko si zapravo izgubio love na ovoj dionici, ali ukupno ne samo u ovom zadnjem pušingu. Treba mi taj podatak da lakše shvatim tvoju bol.
A vidim na drugim temama da ne seruckaš samo po KSST nego ni manje ni više i po premijeru Milanoviću[emo_zacudjen]. Pošto je tvoj premijer u buksi sad ti je ovaj novi za sve kriv…..nije ti lako, znam, ali ovo prosipanje žuči ti samo škodi jer uvjek kad nešto loše napišeš na račun KSST ili Milanovića ti najviše trpiš, Milanoviću i Staklenicima je švedskojedno što anonimus Frenki misli o njima.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close