BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

UKIDANJE REGRESA ZA GODIŠNJI ODMOR…/ Kolektivni ugovor za zdravstvo../

Dajemo radnicima 28-29 neradnih dana godišnje, koje plaćamo- na način
da u firmi uvijek moramo imati 10 % više zaposlenika , koji popunjavanju
dane godišnjih odmora , tokom cijele godine….. ZAR JOŠ DA IM PLAĆAMO
TRAJEKTE,BENZIN ILI SMJEŠTAJ U HOTELIMA..???? Regres..??? Kome i zašto?

Ako je početni start 24 dana godišnjeg odmora/ 4 tjedna/ pogledajte
po Kolektivnom ugovoru, koliko još imaju pravo slobodnih dana za:
– stručnu spremu
– rad u smjenama
– djecu do 7 godina
– ……………

Ukinite Kolektivne ugovore,srežite prava na godišnji, pa će ostati nešto
novaca ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Estradni biznis….

Pjesma pobjednica Eurosonga,niti po svojoj kvaliteti,dojmu,interpretaciji,
niti muzičkoj vrijednosti-ne zaslužuje pobjedu…da smo je mi otpjevali,
završili bi na posljednjem mjestu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

dali tko zna šta je saonom kaznenom prijavom jedne grupe dioničara dalekovoda radi lažiranja FI

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

u 2 dana rijesen gap iz 2003 god ,target postignut..cca 230,,moze odbijanje [emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]


u 2 dana rijesen gap iz 2003 god ,target postignut..cca 230,,moze odbijanje [emo_smijesak]

Gap iz 2003? Koliko bi neodrađenih gapova trebao DOW odraditi od 1900?

Daj slijedeći put stavi prije nego se dogodi “odrada gapa starog 10 godina” pa ćemo biti bogatiji skupa, imaš proviziju, share the knowledge.

PS. TA će biti zanimljiva onog trena kod projekcija postanu manje linearne;)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

@Inverter

Nemoj se ljutiti još se smijem na stolici i padam na pod.

“10 godina stari gap” hahahaha;)

Svaka čast, dan mi je uljepšan smijehom, ozb.

Gledam i jedno i drugo, failaju i jedna i druga metoda mix je najbolji.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

domach1984@ majstore kupnja je dosla na 230 …sto velis na podrsku staru 10 godina? majstore knjigu u ruke i uci a ne pisati plahte i prosipati pamet o svijetskim ciklusima ot kojih u hr nemamo nista

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]


u 2 dana rijesen gap iz 2003 god ,target postignut..cca 230,,moze odbijanje [emo_smijesak]

stari moj previše pratiš tehničku zbog gapa iz 2003 propustio si brutalan rast od 2005 – 2008 [emo_namigusa]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]


domach1984@ majstore kupnja je dosla na 230 …sto velis na podrsku staru 10 godina? majstore knjigu u ruke i uci a ne pisati plahte i prosipati pamet o svijetskim ciklusima ot kojih u hr nemamo nista

Bez ljutnje jos se smijem kad se sjetim izjave o gapu od 10 godina starosti.

Bilo bi super i profitabilno za tebe i sve da si ga najavio par dana prije nego se dogodi.
Imas moj PM pa pošalji i ako profitiram i ti ćeš.

Qurac, javi Goldman Sachsu pa ćete oni nagraditi za tvoje procjene budućnosti i gapova starih 10 godina:)

TA ne podcjenjujem ali ljudsku glupost uvijek.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]



domach1984@ majstore kupnja je dosla na 230 …sto velis na podrsku staru 10 godina? majstore knjigu u ruke i uci a ne pisati plahte i prosipati pamet o svijetskim ciklusima ot kojih u hr nemamo nista

Bez ljutnje jos se smijem kad se sjetim izjave o gapu od 10 godina starosti.

Bilo bi super i profitabilno za tebe i sve da si ga najavio par dana prije nego se dogodi.
Imas moj PM pa pošalji i ako profitiram i ti ćeš.

*****, javi Goldman Sachsu pa ćete oni nagraditi za tvoje procjene budućnosti i gapova starih 10 godina:)

TA ne podcjenjujem ali ljudsku glupost uvijek.

[/quote]
domach od kad si ti prost?[emo_zacudjen] i jos s tom slikicom…
nego,mozes li malo razloziti svoje vidjenje FA i TA igh?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

domach1984@ prosipas ti mnogo pameti po svim temama a sjedis u 1 dionici koja se nije pomakla 2 kn vec 6 mjeseci …[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

@Elijah

Moje isprike.

Ma nemam pojma TA niti FA za IGH ali kad netko poslije bitke ima generalske izjave tipa ” popunio se gap iz 2003″ a da nije to prije napisao na forum nego se desi..

Kako da se ne smijem?!

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close