BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/vijesti/na-stand-bacili-zapaljivi-predmet-volonterka-lakse-opecena-clanak-553453

Oni koji se protive definiciji braka kao zajednice muškarca i žene počeli su pokazivati svoju agresivnu i nasilnu stranu, dijametralno suprotnu ljubavi i nenasilju koje formalno proklamiraju [emo_palacd]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

http://www.vecernji.hr/zagreb/pucali-mlade-hdz-ovce-dok-su-lijepili-plakate-clanak-554456

[emo_ooooo][emo_beztona]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]


stari@zar to nije cilj svih trzisnih sudionika..kupit jeftino i prodat skuplje ,,ili ti imas neki drugi sveti gral? [emo_smijesak]

Dakle, sam si priznao…, pišeš negativno kad hoćeš kupiti i obrnuto…, što više reći?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]


stari@zar to nije cilj svih trzisnih sudionika..kupit jeftino i prodat skuplje ,,ili ti imas neki drugi sveti gral? [emo_smijesak]

Inače, preferiram pozitivan pristup… (ionako smo svi ovdje s ciljem da nešto zaradimo)… Bez obzira u kojoj sam poziciji, ak nemam tako što reći radije ne pišem ništa, osobno se ne bih dobro osjećao da svojim prizivanjem negativnih kretanja nekome nanesem štetu. Ti to definitvno u manjoj ili većoj mjeri činiš… Al, sve jednom dođe na svoje…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]



stari@zar to nije cilj svih trzisnih sudionika..kupit jeftino i prodat skuplje ,,ili ti imas neki drugi sveti gral? [emo_smijesak]

Dakle, sam si priznao…, pišeš negativno kad hoćeš kupiti i obrnuto…, što više reći?

[/quote]realno je negativno. nerealno je pozitiva .ok ,moze i tako [emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]




stari@zar to nije cilj svih trzisnih sudionika..kupit jeftino i prodat skuplje ,,ili ti imas neki drugi sveti gral? [emo_smijesak]

Dakle, sam si priznao…, pišeš negativno kad hoćeš kupiti i obrnuto…, što više reći?

[/quote]realno je negativno. nerealno je pozitiva .ok ,moze i tako [emo_smijesak]
[/quote]
-A prije dva dana si vikao oversold ??

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]





stari@zar to nije cilj svih trzisnih sudionika..kupit jeftino i prodat skuplje ,,ili ti imas neki drugi sveti gral? [emo_smijesak]

Dakle, sam si priznao…, pišeš negativno kad hoćeš kupiti i obrnuto…, što više reći?

[/quote]realno je negativno. nerealno je pozitiva .ok ,moze i tako [emo_smijesak]
[/quote]
-A prije dva dana si vikao oversold ??
[/quote]poceo..a di ce zavrsit ..ja znam ,a ti?[emo_smijesak]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

-Ja ?
-Ja znam da se ova konverzacija tiče direktno Dalekovoda i onoga što si ti pisao po njemu a sada se nalazi u Općenito
-Ne znam kriterije, ali po ovome bi skoro svaki ili barem svaki drugi razgovor morao odlaziti u općenito
-Mislim da mi je to dovoljno


-Ja ?
-Ja znam da se ova konverzacija tiče direktno Dalekovoda i onoga što si ti pisao po njemu a sada se nalazi u Općenito
-Ne znam kriterije, ali po ovome bi skoro svaki ili barem svaki drugi razgovor morao odlaziti u općenito
-Mislim da mi je to dovoljno
900 stranica teme ..cijen je bila oko 70 kn..pogledaj sto si pisao i sto sam ja pisao…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



-Ja ?
-Ja znam da se ova konverzacija tiče direktno Dalekovoda i onoga što si ti pisao po njemu a sada se nalazi u Općenito
-Ne znam kriterije, ali po ovome bi skoro svaki ili barem svaki drugi razgovor morao odlaziti u općenito
-Mislim da mi je to dovoljno
900 stranica teme ..cijen je bila oko 70 kn..pogledaj sto si pisao i sto sam ja pisao…
[/quote]
-Imam kakvu takvu konstantu kakva god bila, dok ti na očigled pišeš ili ne pišeš ovisno o tome imaš ili nemaš, kupuješ ili prodaješ
-Možda je to i poanta ovog foruma, a moja javljanja su skroz promašila poantu
-Nema veze, ali ti sad meni ipak odgovori šta misliš zašto je ovaj razgovor premješten ovdje umjesto da tamo gdje mu je mjesto u ovom trenutku ne ide tvojoj veličini i uvijek najispravnijim procjenama u prilog ?
-Mene to pomalo podsjeća na ono uklanjanje neistomišljenika iz publike, a tebe ? http://www.poslovni.hr/hrvatska/graanin-prekinuo-milanovicev-govor-sto-ste-napravili-za-dalmaciju-240716

mpupin@ ignore pozdrav,,ionako si samo jos jedan dugorcni dokupljivac koji ne voli burekdzije …svako dobro zelim tebi ..[emo_palacg]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Sutra idem na izbor MISTERA- GOSPODINA..
Glasat ću za one kandidate koji su mi najzgodniji… Politika me uopće ne zanima.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close