BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

franki jak ti je ego svakako…reci ti meni sta mislis o Opte na 7.5.? To mi je sad puno vaznije od stanova i zemlje po Kastelima. Ujedno mislin da ksst sve priko 500 je sell kao i opte ispod 10 buy. naravno pokazat ce vrime.

Ne znam sto bi ti rekao tek sam sad vidio da si iz KSST u biti izasao,nemam pojma na koliko si ulazio. OPTE ako prezive i ne odu u stecaj(a navodno ne bi trebali super).Za KSST i dalje drzim da je investicija ok samo ako se sto prije proda,mada ce i to bit po upitnoj cijeni. Pa tko misli to kupit i bavit se poljoprivredom,a sve ono ostalo(hoteli,restorani i slicno za jedan mali seoski aerodrom u 3.razrednoj turistickoj destinaciji je jednostavno suludo). Baza za cruisere prica da ti jaja otpadnu od smjeha.Treba smislit nesto bolje za navuc naivce,ali takvih je sve manje,a pogotovo onih sa lovom.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ZBOG KAŠNJENJA U PLAĆANJU OD STRANE HZZO-A

VELEDROGERIJE POOŠTRILE UVJETE NABAVE LIJEKOVA
Zbog kašnjenja i odugovlačenja u sanaciji zdravstva, iako su stvoreni , prema
Liniću, svi preduvjeti za sanaciju preko 5 MLRD kuna duga, veledrogerije i
dobavljači lijekova- su popizdili.
Od 01.04.- a neki od 01.05. započeli su dostavljati robu- PO NOVIM
UVJETIMA , tj. sa bitno smanjenim rabatima u nabavi pojedinih proizvoda.
Mjesečna odobrenja / rabatiranje/ od kojeg žive svi u ljekarnama- tako
su bitno smanjena.

Postavlja se pitanje, tko se kome inati i zašto- kad je očito
da smanjena USLUGA na izdane recepte / koja ne pokriva niti režije
niti dio hladnog pogona ljekarni/ koju ljekarne dobivaju od strane
HZZO – je tako mala- da od nje nitko ne može niti preživjeti…?

Interesantno, da u tom pitanju, nitko ne postavlja uvjete Vladi,
već su se svi okomili na dobavljače i proizvođače lijekove, koji
više nemaju prostora za davanje pogodnosti, obzirom da je
nedavno putem nove LISTElijekova HZZO- velik dio cijena lijekova…naglo
umanjen.
Dobavljači cijeli sustav – kreditiraju cijelo vrijeme ČEKANJA …

Uvjeti su jasni:
…daj nižu cijenu, ako želiš prodavati…..Ipak…gdje su granice ?
Država želi imati novac- tj. sve će nas takva politika uništiti.
U sustavu zdravstva potrebne su 2-2,5 MLRD kuna da se situacija smiri,
ali, novac ne dolazi…………

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]


http://www.slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%BEupanija/tabid/76/articleType/ArticleView/articleId/209955/Default.aspx
..plus oni koji dočekivaju i ispraćaju putnike oko aeredroma se godišnje vrti oko 2 miliona ljudi… i sad koliko vridi zemljište resnik…kao građevinsko dakako …1000 k/m2 pari darovana cijena ono "ko će kome ako neće svoj svome"


vrijedi 15-20 eura po kvadratu ona na kojoj nema plombe a takve je jako malo, kvadrat stana je u splitu oko 1000 eura[emo_vrtimise]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

@upitnik

Tko ti je rekao to za stanove u Spliti….Barmen??[emo_smijesak] Taj isti je rekao da Hidroelektra vrijedi 2000 pa figa pesja. A sad piše da mu je Frenki rekao ali on nezna tko je Frenki….odnosno on misli da možda zna tko je Frenki ali nam neće reči[emo_smijesak]
Makar ti ilegalni stanovi u Splitu ruku na srce ne vrijede ništa a kamo li 1000€ to je majne više za rušenje.
Ali ovo je tema KSST pa se pokušaj držati teme a stanove prepusti Frenku i barmenu[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Da kvadrat stana u Splitu 1000 eura, ha-ha-ha.
POS stanovi su 1100 na Kamenu, i za to ljudi godinama čekaju na listama.
Prodao sam upravo stan u Solinu po 2000 eura kvadrat, a oko Marjana gdje više nema gradnje se licitira za stanove.
Još vi ne znate što je Split, ali saznat ćete za koji tjedan, svjetski hit.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]


Da kvadrat stana u Splitu 1000 eura, ha-ha-ha.
POS stanovi su 1100 na Kamenu, i za to ljudi godinama čekaju na listama.
Prodao sam upravo stan u Solinu po 2000 eura kvadrat, a oko Marjana gdje više nema gradnje se licitira za stanove.
Još vi ne znate što je Split, ali saznat ćete za koji tjedan, svjetski hit.

Prestani lagati o obmanjivati forumaše, ovo stoji neprodano ima godina dana i stajeće još sve dok ne spusti cijenu na 900 eura

Vaš link …

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]


upitnik9, očito si bolesno zločesta spodoba, nije ti ovo Jakuševac, nećeš ti imat uskoro ovdje ni za ljetovanje. Možda ćeš imat za tramvaj do Jaruna, ili u nekoj boljoj opciji za autobus do Balatona.

Joj sto volim Vas nadobudne. Tema nisu stanovi u Splitu ok,a ni ja bas nisam tudum pa da kupujem preko agencija,posrednika,a ni vlasnika,a jos manje da kupujem jer mi treba.Kupujem jer mi je jeftino. Ali za Vasu informaciju sad ste me naljutili i sto ako kupim zemlju Staklenika po cijeni do cca 15 eura. Da li cete mi svi Vi onda poklonit ove dionice ako u naumu uspijem jer i po toj cijeni trebam ulupat preko 300 kilo eura,a za ulupat ih treba ih i imat.Golubu sam vec ukazao na neke stvari koje sam u ovome uvidio i od sutra su mi odvjetnici na slucaju jer sam zainteresiran.
Ingroman jednu stvar moras shvatit do uspjeha se ne dolazi preko noci.Uspjeh treba gradit,a ne dolazi bas slucajno. Nadalje iluzorno je usporedjivat svoju sposbnost sa sposobnoscu drugih,a pogotovo stavljat svoju sposobnost kao nekakav standard pogotovo ako su ocekivanja niska. Kad stavis svoj prag standarda nisko kao sto si ti citajuci mali oglasnik slobodne dalmacije,a ne osjecas “bilo naroda” tada potpuno iskrivljeno percipiras stvari. Ja sam u Hrvatskoj tu i tamo mozemo reci,ali ocito sjedim po kaficima sa pravim ljudima.
Nego par kupnji u Splitu:2008 lovret cijena po m2 oko 1050 erla;2010. vinkovacka do pazarica one niske zgrade s 3 ulaza cijena 760 erla/m2.Posljednju kombinaciju prije mjesec i po necu ni spominjat kao i ni one prije jer su daleko ispod cijena koje sam vec naveo pa cu tek onda ispast “lazov”,ali da ja Vama ovdje i nacrtam nacin na koji to realiziram Vi to ne biste uspjeli sprovest u djelo tako da drzim da nema smisla objasnjavat vam ,a ni sam sebi kvarit posao. Dovoljno sam vec rekao. Pamtnom dosta.
@golube
Na temi hidroelektra mislim da nikad nisam napisao ni jedan post pod sto ukljucujem i stari banirani nick frankie

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

cuj frankie nije me briga sta zelis reci , stvarno imas pravo pisat sto zelis ali bez ljutnje molin te napisi sta koristis.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Pa jasno da te nije briga jer gledas,a ne vidis,slusas,a ne cujes i pogubit ces sve pare,ali tvoje su i mozes s njima sto god hoces.I to je ok.
Inace uzimam sve sto mi dojde pod ruku Apaurin, Lexaurin, Praxiten, Diazepam, Valium, Loram, Xanax, Helex,nebitno. Ali teme radi je ipak bitnije sto vi koristite kad ste spremni platit 150 erla/m2 zemlje za gojit pome i salatu ili ovaj gospodin koji placa 2000 erla/m2 stana na solinskom Manhatnu odakle mozes gledat obracune solinskih “malisana” iz aleje velikana da ih sada ne imenujem. Kupce naivce poput Vas treba svijecom trazit i jos ako imaju kintu gdje ces bolje. I onda kad Vam objasnim da Vam ta Vasa racunica ne drzi vodu onda lipite nule. Pa recite mi sto bi na toj zemlji trebalo radit da ta cijena drzi vodu(da sadim mak na toj povrsini i da mi je na Knezinama labaratorij nikad ne bi vratio te pare),ili koliki bi mjesecni najam tog “penthousea” u Solinu trebao biti da samo pokrije amortizaciju na cijeni 2000/m2. Nadalje kazete da ste iz KSSTa izasli na 600 kuna sto znaci kad je cijena zemljista bila po gruboj procjeni 125 kuna/m2,a uvjeravate ljude ovdje da vrijedi 1000. E sad malo ste mi kontradiktorni. Ja sam Vam napisao koliko sam spreman dat i u tu cijenu vjerujem i trudit cu se kupovat po njoj. Vi u cijenu koja je 8 puta manja od one koju spominjete ipak ne vjerujete jer da vjerujete ostali bi unutra jel’da? Na tom sam aerodromu 2-3 puta mjesecno i kafic/restoran uvijek poluprazan,a kolega mikro bi za 3.razrednu turisticku destinaciju i 2miljona putnika godisnje (uglavnom bez kinte u zepu) tj. za “potrebe infrastrukture aerodroma” a aerodrom je za putnike pa posto nijma treba popit,poist,šopingirati,zabaviti se,pespavati…. ….i za potrebe plaže(kakva sad plaza pobogu,di cemo sa kruzerima onda??) opet istogradili hotele i restorane,a njima pojest cevape preskupo. A kad vidim boldano( dočekivaju i ispraćaju putnike) savjetujem knjigu u ruke i educirati se pa tek kad se osnove pravopisa i gramatike svladaju uzeti nekoliko knjiga o investiranju i tek kad njih dobro svladate mozda razmislit o povratku na burzu i investicijama. Ovako cete ljudi gace na stapu ostavit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

…TKO TE IMA , TAJ TE NEEEEEEEEEEMA….

Vrijeme je maturantskih proslava. Život u pitoresknom kraju u provinciji,
nedaleko disco-cluba, pretvara se u dežurstvo. Od zavijanja i pjevanja, te automobilske užurbanosti, teško je funkcionirati.
Upravo sada, traje prekrcaj i ukrcaj u nekoliko autobusa – maturanata- koje
razvoze diljem sjeverozapadne Hrvatske.Ne mogu spavati od dernjave,ali
to im ne zamjeram…nek slave..
Slalom po cesti, razbijenih flaša i čaša, je uobičajen.Prvi dani slavlja,
povraćanja uz ogradu,djece koja nisu navikla alkohol, su obavezni……

Sve se to pretvorilo u biznis,ugostitelji koji su sklopili ugovore za
organizaciju i prihvat maturanata su profitirali, prijevoznici su
nešto zaradili, a roditelji odahnuli, jer je ipak, za neke , školovanje
završeno, a za druge predstoji novi početak ozbiljnijeg života…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Romske zajednice

DRAGAN BOGDAN,Predsjednik romskog naselja Kuršanec- dao je OSTAVKU-jučer.

Razlog tome je nezadovoljstvo Roma, nakon što im je pokupio osobne
iskaznice / svima/ kako bi u sklopili Ugovor o financiranju kanalizacije
/ vjerojatno iz fondova preko Grada/ .

Sumnjiče ga da radi za SDP- te da je njihov, i da je dobio novce , za
glasove, koje bi im priskrbio putem osobnih iskaznica.

Akcija HDZ-a , da se eliminira Predstavnik Roma, koji je od pritisaka
poživčanio,i ne želi više obnašati dužnost, mođza je samo
uvertira u marketing koji je godinama uključivao manipulacije nepismenih
Roma …Posljednji put, dijelili su / hdz/ kune.

Draganu prigovaraju da se SDP-u prodao za kobasice 50 %, a i za novce 50 %
od strane HDZ-A…

Svađa u Naselju traje.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close