BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]


Kolega MEGIDO1, mislim da ovdje ni dragi Bog nemože odgovoriti,a pogotovo ne ja-mogu vam samo poželiti puno sreće.

PS-moje pisanje na bilo kojem forumu nije zlonamjerno prema nijednom dioničaru jer ne volim tuđu nesreću,pa je isto i na Ingri.

…,a ne kad se morala prijaviti,zahtjevom za promjenom hrvatskih zakona koji se odnose na sve,ali bi se kao na firmicu od 13 ljudi-BROJ OD INGRE-trebali mijenjati .ŽALOSNO ,SMIJEŠNO…između ostalog, ovo govori o vašoz zlonamjernosti i željom da ova firma propadne a ne da opstane.

neće uvijek biti ovako.

Ne,kolega,baš suprotno-to znači da su za svaki poslovni subjekt u ovoj državi Hrvatskoj ,za koju su mnogi poginuli,svi pred zakonom isti-sviđalo se to vašem predsjedniku uprave,ili ne[emo_mrgud]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

@ Kormilar
Mislim da on još ima dionica, ali ovog trena mu više “igra” pad do 200 kuna kako bi još dokupio i srušio si prosjek. Zbog toga druka na pad, umjesto da druka na rast ovih dionica koje još ima.
Nema nam Invertera. Imao je ovdje neke kupnje i prodaje na promašenim razinama, pa se eto razočaran povukao. Šteta. Bolje je kad nas je više.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]


@ Kormilar
Mislim da on još ima dionica, ali ovog trena mu više "igra" pad do 200 kuna kako bi još dokupio i srušio si prosjek. Zbog toga druka na pad, umjesto da druka na rast ovih dionica koje još ima.
Nema nam Invertera. Imao je ovdje neke kupnje i prodaje na promašenim razinama, pa se eto razočaran povukao. Šteta. Bolje je kad nas je više.

Njegov način pisanja sugerira samo jedno. Prodao uz neki gubitak, jednostavno se slomio i sad od bijesa želi da sve ovo ode kvragu. Njegovi postovi su žalosni i je osjećam neku vrst empatije prema takvim likovima, jer nije trebao izlaziti i još držim da nije loš čovjek. AP ima previše dioničara i nema tu nekog bijega bez obzira na ovaj tehničko špekulantski pad bez prometa. Svi će na kraju ovdje bolje proći nego da su držali oročen novac, a mislim da je popriličan broj dioničara koji uopće ne misle na prodaju dionica i nemaju čak ni brokerski račun. Ima i takvih, osobno ih poznajem i ovo drže kao neko obiteljsko srebro. Ni to ne valja, ali to postoji, jednu sam osobu uvjeravao u nužnost otvaranja brokerskog računa ali prvo rekne oke, ja pitam nakon desetak dana da li je nešto napravio a on odgovara a što to?!

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]


@ Kormilar
Mislim da on još ima dionica, ali ovog trena mu više "igra" pad do 200 kuna kako bi još dokupio i srušio si prosjek. Zbog toga druka na pad, umjesto da druka na rast ovih dionica koje još ima.
Nema nam Invertera. Imao je ovdje neke kupnje i prodaje na promašenim razinama, pa se eto razočaran povukao. Šteta. Bolje je kad nas je više.

Njegov način pisanja sugerira samo jedno. Prodao uz neki gubitak, jednostavno se slomio i sad od bijesa želi da sve ovo ode kvragu. Njegovi postovi su žalosni i je osjećam neku vrst empatije prema takvim likovima, jer nije trebao izlaziti i još držim da nije loš čovjek. AP ima previše dioničara i nema tu nekog bijega bez obzira na ovaj tehničko špekulantski pad bez prometa. Svi će na kraju ovdje bolje proći nego da su držali oročen novac, a mislim da je popriličan broj dioničara koji uopće ne misle na prodaju dionica i nemaju čak ni brokerski račun. Ima i takvih, osobno ih poznajem i ovo drže kao neko obiteljsko srebro. Ni to ne valja, ali to postoji, jednu sam osobu uvjeravao u nužnost otvaranja brokerskog računa ali prvo rekne oke, ja pitam nakon desetak dana da li je nešto napravio a on odgovara a što to?!

[/quote]

Fali na kraju čiča kiča gotova je priča.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

kolega lapad, pretpostavljam da ste od Grada ili tog predjela, pa ako biste mogli preporuciti koji lokalni du medij tipa poretal, internet novine gdje znaju biti objavljene vijesti io atpl. ovdje na forum ima puno puno napotnih spamera i prave informacije su rijetke. hvala.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

UZIMAJTE RAČUN U LJEKARNI ZA BESPLATNE
LIJEKOVE NA TERET HZZO-a !

Nekadašnji vapaj ugostitelja prije fiskalizacije glasio je: ..ako
niste dobili račun, ne morate platiti…” danas bi mogao u ljekarnama
glasiti : …ako niste dobili račun u ljekarni sa NULAMA ?! za
besplatne lijekove na teret HZZO-a ,vlasnik ljekarne nije dobio plaćen
lijek koji su Vam izdali u ljekarni….

Mnogo je vode proteklo, od vremena taksiranja recepata, gdje su magistri
farmacije mogli manipulirati sa izdavanjem lijekova, količinama, brojem
kutija, paralelama i slično…

Još se struka nije smirila , uvođenjem CEZIH,a učinilo se – da je
manipulacijama došao kraj – ali, ipak tome nije tako !

U ljekarni, kad obavljate podizanje svog lijeka dužni su Vam izdate
RAČUN za slijedeće situacije:
1. kad podižete lijekove na ponovljive recepte
2. kad podižete lijekove uz udio plaćanja ili participacije
3. kad kupujete ostalu trgovačku robu
i ono najvažnije
4. KAD PODIŽETE BESPLATAN LIJEK !

Ako Vam u ljekarni ne izdaju račun s nulama – gdje piše na teret HZZO-.a
tada znajte- da postoji velika vjerojatnost – da Vaš lijek nije poslan
na naplatu SA KOMPJUTERA IZ TE – ljekarne…./ nego drugdje/

Zaposlenik ljekarne- koji je arhivira – RAČUNi tobože šalje na naplatu u HZZo-, poslodavcu može nanijeti
gubitak . Izdao Vam je lijek- koji neće biti naplaćen ,a poslodavac ga mora platiti dobavljaču.
No, istovremeno, magistra može javiti svojoj kolegici u drugu ljekarnu
/ primjerice u državnom vlasništvu / da joj putem CEZIH.A skine
taj isti lijek , ako joj samo telefonski izdiktira brojeve osigurane osobe.

Poslijepodne , prijateljice se mogu posjetiti, i razmjeniti lijekove i brojeve.
/ prije su razmjenjivale recepte, a sada razmjenjuju samo BROJ OSIGURANE
OSOBE- /….
Eto, taj propust treba na CEZIH programima, ili licenciranim
programima koje je izabrao HZZO.a za rad u ljekarnama – ŠTO PRIJE
ZAŠTITITI….. !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

golube, slazen se s tobon u potpunosti iu pravu si ALI sam u komentaru spominjes triba vlada,Grcic. ma briga koga jer niko NIKAD u ovoj Hr nije odgovara zbog pljacke.prica o ksst traje predugo i niko nece odgovarat.Zato san ja uteka u Opte po 6.3 do 8.Ipak je to privatno, stvara novac, ima 300 000 korisnika A ZNA se ko odgovara i placa ako nesto nestima. u konacnici dionica je nekad bila skoro 300 a sad kazu puno je i 8…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Drug Frankie taj film nebuš gledal, stanove u Splitu ispod 1350 eur i zemlju gdje ju imaju staklenici ispod 15 eur.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]


Drug Frankie taj film nebuš gledal, stanove u Splitu ispod 1350 eur i zemlju gdje ju imaju staklenici ispod 15 eur.

Evo jos jedan nadobudni,bas kakve volim. Zapamti u mene nema znanstvene fantastike,filmova i snova.Sve je java. Zar i tebi treba slat na e mail dokaze mojih tvrdnji. Napominjem sve moje kupnje stanova u Splitu su u prosjeku manje od 800 eura.Kuca u Ducama 8 apartmana skoro 500 m2 stambene povrsine 400 erla/m2. A zemlju gdje ju imaju staklenici to cemo jos vidit bumo li gledali ili ne. Jedino ako mi ti ili jos koji dionicar forumas tu kupnju ne bude oruzjem branio,a i onda morate biti brzi. Nego slusaj da si pametan i korektan onda bi mozda i bio na izvoru informcija,a ako si kakva jajara i usce ce ti uvijek biti nedostizno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Na cemu si ti Franki?Stan u splitu 800 eur. Di sa stanoprimcem koji ima SIDU? Ja san izas na malomanje od 600 i usa u opte.Koliko ce sutra bit ksst neman pojma ali cije zemlje u Kastelima znan dobro kao i stanova u St a ti pricas piz.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Joj kako volim razbivat ovakve nadobudne pjetlice poput tebe.Sinko moj ako ti ne znas i 99% stada ne zna,to ne znaci da barba Frankie ne zna,a bar je mene po Splitu lako provjerit jer nomen est omen.Sve sam ti napisao i da imas malo volje i znanja mogao bi sve provjerit,a ako ne ja ti javim ako kupim nesto od KS-a i napisem cijenu. Cijena 800 eura za Split je realnost.To ti je kao cijena JDPL na 50,staklenika na 250 i slicno.Ali kad ti volis zasto ne platit nesto iznad cijene. Najlakse je utuc pare u nesto.Tako su i ovi sta su u Splitu kupovali stanove na prosjecnim lokacijama po 2800E/m2 mislili da su uvatili Boga za bradu.Isto kao i oni sto su kupovali INGRU na 32000 kuna i vise.Tukli se za kupit.Zato Vas vecina pusi ovdje na burzi,ali i u zivotu uopce jer nije burza jedini pokazatelj jer u zivotu si ili pusionicar ili sampion,a sam odabires sto zelis biti.
Zato ti kupuj staklenike po 1000,2000 i vise kuna.Ja sam uzeo svojih 50-100 komada po nekih 470 i to samo da mogu gledat i raspravljat sa ekipom,a da me se ne proziva,a ne zato sto mislim da je to nekakva ludilo investicija.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close