BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)[/color]

Jedno retoricko pitanje: sto da sam naprimjer u upravi renomirane brodarske firme i imam brdo dionica iste i svjestan sam da u tom sektoru nema kruha za idućih 4-5 godina i upitno je da li će se firma izvući. E sad se ja pitam sto bi prije spašava svoje dionice ili firmu. Nedavnim potezom jasno je sto se spašava [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

Pretražite malo LinkedIn. Već za 5 min. će vam stvar biti jasnija. Evo par primjera koje sam pronašao na brzinu, a koji jasno pokazuju da stručnjaci napuštaju IGH. Obrnuti je teško pronaći. Molim ako netko slučajno nešto nađe neka stavi link – za provjeru.

Maro Puljizevic
Senior Acoustic Engineer at Al Mana & Associates
http://qa.linkedin.com/pub/maro-puljizevic/20/895/771

Irina Stipanović Oslaković
Assistant Professor at University of Twente, Construction Management and Engineering Department
http://hr.linkedin.com/pub/irina-stipanovi%C4%87-oslakovi%C4%87/6/29/b30

Prof.Srecko Piculin, PhD
Owner & CEO at AQUA CAMPUS
http://hr.linkedin.com/pub/prof-srecko-piculin-phd/21/922/339?trk=pub-pbmap

Alex Kindij
CEO, CivEng, MSc at PB Palmotićeva 45 LTd
http://hr.linkedin.com/pub/alex-kindij/7/b10/48b?trk=pub-pbmap

Hvaljen Isus i Marija!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)[/color]

parchy
Riskirajte 123kn i saznate ćete što piše u knjizi dioničara, ili Vam je to puno novaca za dati?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)[/color]

koc
ja san ti siromah.iman nekih 85 kn na raspolaganju ali nastojat cu skupit do 123 . di kad skupin ? kome se obratit? hvala

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)[/color]

Kad skupiš javi pa ću ti poslati broj svog tekućeg računa.

NOVA LISTA LIJEKOVA na snazi od 04.05.2013.

Vlada je dobro građanima objasnila , da će velik dio lijekova biti snižen, i da je to ušteda za Proračun značajna tj, za Državu.

No, nije posebno naglasila, a trebala je- da će dio tereta podnijeti pacijenti,
na način plaćanja većeg udjela / participacije u cijeni lijeka/.

U subotu 04.05. veći dio pacijenata šutke je podnio izmjene cijena, a jedan
manji dio – je negodovao zbog povećanja troškova u nabavi lijekova.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Branitelju, dali ćeš se ti javno svima nama ispričati ako Ingra izađe kao pobjednik nakon ovih teških godina krize svima nama koji smo dioničari Ingre jer sa tvojim negativnim pisanjem i tebi sličnima mišljenja sam da bi trebao. Ako Ingra propadne to će ići na sramotu svih Nas koji smo bili uvjereni da ćemo opstati na tržištu i nismo vjerovali “Vama” dušebriznicima koji ste nam javno otvarali oči.
Ti i takvi slićni tebi pobijeći ćete glavom bez obzira i odmah promijeniti nickove u velike pozitivce i soliti nama pamet kako je Ingra dobra dionica.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Kolega dgmaz,očito niste pažljivo pročitali ono kaj sam napisao-nikad za bilo koju dionicu i njezinu cijenu nisam napisao ni riječi, osim kada su neki prosipali nebuloze-čak sam i ovdje ljude prijavljivao moderatoru kada su spominjali kunu,dvije -nebitno.Pišem isključivo o firmama,a ne o trenutnim cijenama dionica-pošto je to apsolutno nebitno ako ste investitor u određenu firmu.Ako se u nekaj vjeruje na osnovi raznih pokazatelja-koji su za svakog različiti -onda su svi zadovoljni-svatko odgovara za svoje postupke i procijene[emo_smijesak]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

BRANITELJ
I što sad? Što bi ja trebao činiti pa da učinim pravu stvar? Napiši molim te. Molim te konkretne poteze a ne filozofiju. Hvala unaprijed na konkretnom savjetu.

neće uvijek biti ovako.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Kolega MEGIDO1, mislim da ovdje ni dragi Bog nemože odgovoriti,a pogotovo ne ja-mogu vam samo poželiti puno sreće.

PS-moje pisanje na bilo kojem forumu nije zlonamjerno prema nijednom dioničaru jer ne volim tuđu nesreću,pa je isto i na Ingri.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

A zašto onda ne pišeš realno na IGI, zato što smo ti izravna konkurencija ili nešto drugo. Svi smo mi u istim govnima samo neko većim neko manjim. Ja osobno nikada nisam napisao nešto negativno o drugima iz kako da kažem zavisti zato jer je netko bolji, a po Vašem pisanju se upravo to može zaključiti.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]


A zašto onda ne pišeš realno na IGI, zato što smo ti izravna konkurencija ili nešto drugo. Svi smo mi u istim govnima samo neko većim neko manjim. Ja osobno nikada nisam napisao nešto negativno o drugima iz kako da kažem zavisti zato jer je netko bolji, a po Vašem pisanju se upravo to može zaključiti.

Kolega ,na IGH pišem totalno realno kao i ovdje,svaki podatak je provjerljiv i vidljiv,ili na tražilici ili na zse.

New Report

Close