BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jes, tenk ju veri mač

Proizvodnja miljeka
Zanima me , koji su im sad dobavljači mlijeka ..???….jer, ovo mlijeko sad ovih
dana koje kupujemo u trgovinam – ništa ne valja ….! Otkud je?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kažu branitelji Gospođe Antičević da se najlakše rugati. E pa gospodo i Gospođo Antičević znajte da je više nego sramotno svih ovih godina biti tu gdje jeste a ne trudit se ići u korak s poslom kojim se bavite. Prije svega to vrijeđa sve nas u ovoj zemlji. Glavno da se oko djece u školi bavite i uvalili bi im sve i svašta za izbornu nastavu. Svima Vama u Saboru i Vladi treba uvesti:
1. Droga-alkohol test
2. Satove Hrvatskog jezika
3. Engleski i Njemački jezik
4. Satove bontona
5. Svaki dan deset minuta tjelesnog odgoja
To je samo za početak prvih godinu dana pa ćemo vidjeti hoćete li nas i dalje ovako sramotit po svijetu.

Ovo je naša realnost:

http://danas.net.hr/hrvatska/mlada-zagrepcanka-nakon-besparice-i-nezaposlenosti-saljem-pozdrave-iz-suncanog-phillija

VELEBIT ZIF D.D. U LIKVIDACIJI/REDOVNA VLBT-R-A

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. FUDURIĆ DENIS (61008448735) 282.215 41,87 Osnovni račun
2. EKOS HOLDING D.O.O. (95623561225) 10.408 1,54 Osnovni račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 9.283 1,38 Skrb. račun
4. ČALIĆ PETAR (65552818375) 9.091 1,35 Osnovni račun
5. BRAJINOVIĆ STJEPAN (66513348224) 8.000 1,19 Osnovni račun
6. TADIĆ STIPO (37504425532) 6.147 0,91 Osnovni račun
7. MISLOVIĆ JOSIP (07936287259) 6.120 0,91 Osnovni račun
8. IVANČIĆ JOSIP (14118332251) 5.921 0,88 Osnovni račun
9. BRAJINOVIĆ JASNA (77102924303) 4.367 0,65 Osnovni račun
10. MEDIĆ BRANKO (64924620839) 4.224 0,63 Osnovni račun
Ukupno: 345.776 51,30
S_T is online now Report Post Edit/Delete Message

Prava pravna drzava.Pravosudje funkcionira ko urica. Od straha da me ne obrisu necu ovo stavit ondje gdje su mali dionicari zakinuti i ponizeni,ali obrazac je identican.

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/79739-kako-je-moj-suprug-arnold-weisz-podmicivao-suce-vrhovnog-suda-r-marijana-i-m-ramuscaka-te-odvjetnika-ljubu-pavasovica-viskovica.html

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: HIMR (Imperial d.d.)[/color]

@migra
Kad govorimo o paranoji općenito, treba razlikovati bar 2 tipa psihičkih poremećaja. Jedan se odnosi na tzv. paranoičnu konstituciju ličnosti, a drugi na paranoičnu psihozu. Prvi tip karakteriziran je nekim temeljnim obilježjima kao što su: precjenjivanje vlastite osobe, sumnjičavost, psihička krutost i antisocijalno ponašanje. Precjenjivanje vlastite ličnosti iskazuje se ohološću sve do megalomanije. Sumnjičavost i nepovjerenje iskazuje se prema svemu i svačemu, strahom bolesnika da ne ispadne g lup, pretjeranom preosjetljivošću u odnosu na kritike, što kod takve osobe stvara dojam da je potcijenjena i zapostavljena. Psihička krutost (rigidnost) manifestira se npr. u tome što takva osoba pati od kulta formalne dosljednosti, bez nijansiranja, tj. ona inzistira na pravdi zbog pravde, iz čega nastaju brojni sudski procesi koje takve osobe stalno potežu. Njihova moralna načela jednako su tako rigidna, ali više u odnosu na druge nego na na njih same. Antisocijalno ponašanje rezultat je svega navedenog, a neprestani sukobi s okolinom dovode ovakve osobe do potpune socijalne izolacije. Nerijetko ovakvi bolesnici pokazuju snažnu agresivnost koju pripisuju drugima (mehanizam projekcije).
Drugi tip bolesnika su oni koji boluju od paranoične psihoze (laički: paranoično ludilo). Ovakvi ljudi pate od manifestacija kronične sumanutosti, ideja odnosa i manije proganjanja. Paranoični bolesnik godinama razvija sustav koji je vrlo logičan i zatvoren u svojoj konstrukciji, ali je temeljen na krivim premisama.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

LUGARNICA…….genijalna austrijska serija, jedina koju gledam na TV….

Otkad je prije par godina prestala ova serija, nisam je zaboravila, stoga ovih dana, uživam u mirnom gledanju meni jedine kvalitetne,serije na TV.Stvarno, ne gledam , i nisam gledala NITI JEDNU DRUGU, do sada, a tursko,španjolsko-meksičke ne želim ni čuti..jednostavno ima previše toga pametnog na
drugim svjetskim kanalima, i žalibože vremena za gluposti….

Ovu seriju -Lugarnica, ja bih uvela ko LEKTIRU, svim zaposlenicima HRVATSKIH
ŠUMA,pa bi ih ko u školi,drugi dan analizirala :
-koji su Zakoni o zaštiti prirode simbolično predstavljeni, da ponove,
– što mi od toga u Rep.Hrvatskoj ne radimo, nismo nikad, i ne razumijemo oko
zaštite šuma i ostalog u prirodi…

Pogledajte, jednostavna i simpatična serija, vrlo bliska nama, u našem zavičaju.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

LETINA- BRODOVI…

Za međimursko gospodarstvo, otkad je Letina, zasukao rukave i počeo graditi
brodove u pitomom ravničarskom i poljoprivrednom kraju……više ne moramo
brinuti. GolubV, molim te, daj ti stavi link, ja to ne znam….hoću
da se Dalmatinci pitaju, dal smo mi tu , normalni…..kad vide kakve
brodove gradimo….. Hvala.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

KOLAPS BOLNICA ZBOG KOLEKTIVNIH UGOVORA…

U Jutarnjem listu, objavljena je dramatična situacija u bolnicama koja je
nastala i produbila se primjenom Kolektivnog ugovora u zdravstvu od 01.01.2013.

Vlada nije uspjela izmijeniti odredbe “demonskog kolektivnog ugovora u zdravstvu ” koje uništavaju cijeli sustav u bolnicama.

Koncept idealne bolnice , koja bi pokrivala uslugu i bila dohodovna, još nitko nije napravio…… Pa, počnite već jedanput slagati kockice
i kriterije dohodovnosti sa raspoloživim novcem kojeg imate !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kolege, jeste gledali Nedjeljom u 2? U usporedbi s drugim kandidatima Ferdelji djeluje kao da je s drugog planeta.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

prijateljima će biti drago [emo_smijesak]
neprijatelje će rastužiti [emo_plazi]

savjet ne tražim, niti bih ga dao

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/mdnp4.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/2458/mdnp4.jpg[/IMG][/URL]

www.knjigara.com

New Report

Close