BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitanje Adminu,
Na nekim temama pročitah korisne i istinite postove koje Admin naknadno obriše! A neke ni ne objavi? Zašto? Nisam primjetio nedoličnost teksta ili neku vulgarnost. Možda je neki puta istina malo gorka ili radimo po narudžbi? Ne bi li bilo bolje te postove objaviti na Bez cenzure ili imati to načelo (bez cenzure)za sve!?
Zahvajujem na odgovoru.
LP

Tamo di se najviše briše – kupuj.

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

JAVNI BILJEŽNICI odgovorni za prijavu nekretnina…..

Još se tinta na kupoprodajnom ugovoru nije ni osušila, a Rješenje Porezne Uprave
za plaćanje poreza na promet nekretnina- već je stiglo !!!

Bez podnošenja zahtjeva za prijavu stjecanje nekretnine, javni bilježnik, je
ne obazirući se na odredbe kupoprodajnog Ugovora,ni uvjete tabularnih isprava
i upisa vlasništva,smatrao da zaključenjem posla treba prijaviti stjecanje
i evo ga…porezno rješenje je tu- za naplatu…

A koliko će tužbi i zabilježbi sporova radi ove prakse biti u budućnosti-
Vladu ne zanima…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

” GUTSCHEIN” 35,00 eura ?

Studentica u Grazu, neki dan, razveselila se POKLONU BANKE / gutschein/ – od 35,00 Eura , koji može potrošiti na bilo kojem maloprodajnom mjestu u Austriji….
Banka se ispričala, malom gestom- svima koji nisu mogli pristupiti bankovnom računu, u određeno vrijeme….

ps. Po toj logici, Hrvati bi od “gutscheina” mogli živjeti cijeli mjesec, jer
po broju servisnih akcija, i nedostupnosti sustava na privatnim računima,
taj bi iznos bio mjesečno-pozamašan…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Nakon nekoliko godina samo promatranja ovog foruma odllučio sam se registrirat i podjelit neka svoja viđenja svega ovoga. Posjedujen nešto dionica INGRe uz poprilično veliki minus.Taj minus me tliko i ne smeta koliko neistinito pisanje i navlačenje pojedinih “ljudi” tipa Pobjede ili Lorisa koji su sad vjerovatno pod drugim nikovima.Ja u oporavak ove firme vjerujem i nadam se da ću uspjet povratit svoj teško stečeni novac,a živce i izgubljeno vrime opraštam.

Hvala na odgovoru. Nemogu ti vratiti na PM.

VRATA NA PROSTORIMA ZA PUŠENJE…

Zakon o pušenju napomenuo je se ulazi u prostorije za pušenje- moraju
osigurati – KLIZNIM VRATIMA- KOJA SE SAMA ZATVARAJU….!
Ministarstvo zdravstva RH- uputilo nas je , da se u projektiranju
prostora za pušenje , držimo regulative EUROPSKE UNIJE, tj. takva -kakva su vrata
na njihovim pušionama- takva će biti i kod nas…
U AUSTRIJI, npr. vrata su poluautomatska- na pumpu, automatska i sl…

Kod nas- naravno, zakon je opet pisao netko- tko nema BLAGE VEZE S PROJEKTIRANJE I PRIMJENOM napisanog u praksi… pa piše:

…” KLIZNA VRATA KOJA SE SAMA ZATVARAJU …”

KAKVA SU TO VRATA, zna netko …?

p.s. Inspektori su napisali upozorenja i dali rok 30 dana za izmjene vrata
na prostorima za pušenje, a izvođači skupih automatskih vratiju – trljaju ruke!

Prijedlog: OBRISATI RIJEČ ” KLIZNA! u Zakonu. Ostaviti riječi..
vrata koja se sama ZATVARAJU / a to su automatska ili poluautomatska vrata tj.
pneumatska pumpa, ili senzori../

Evo, kako jedna pogrešna riječ u Zakonu izazove masu prekršaja i gluposti…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

@ Laiv
Ovi koji kuže ovo što si napisao su uglavnom već pozicionirani, a ovi drugi … nije niti bitno. To je ionako samo jedan sa puno nickova, tako da ne igra.

To je i smješna i žalosna istina u isto vrijeme jer nije mi drago vidjeti da je netko izgubio veliki novac ali istovremeno je presmiješno da si neki ljudi nalaze psihološki ventil na forumu sa svojim neutemeljenim studiozama i dubiozama. Sve je uredu ako im to pomaže ali ne bi bilo dobro da se na njihovim temeljima “navuku” novaci, svi smo to bili i proši te škole, pa da im se dogodi kolaps na osnovu “kolege Pobjede” i slično. Kako god, osim Boga svi smo gospodari svojih stavova, pa čemo vidjeti u ne dalekoj budućnosti tko će ovdje slaviti a tko plakati. Imati ću razumijevanje za sve strane ali osobno želim svima da čitaju između redaka i gledaju samo malo, barem malo dalje i naprijed.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: HDEL (Hidroelektra niskogradnja d.d.)[/color]

http://www.seebiz.eu/konstruktor-bagerima-blokirao-gradiliste-rijecke-obilaznice/ar-56514/

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Bez računa se računa!

Bez računa se računa!

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Papa Benedikt XVI. 28.02. daje ostavku!? :O

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Objavljujem kako više neću biti poglavar Katoličke crkve. 28. veljače od 20 sati mjesto svetog Petra bit će prazno, a onda će se morati sazvati konklava za izbor novog pape, rekao je Benedikt XVI.
12.20
Draga braćo, svoju odluku sam dugo preispitivao pred Bogom te sam postao siguran da nemam dovoljno snage za obavljanje ove dužnosti. Svjestan sam duhovne naravi ove službe koja se mora obavljati ne samo riječima, nego i djelima, ništa manje molitvom i patnjom, rekao je papa Benedikt XVI u službenoj izjavi.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Dugo vremena sam mislila, da je izbor Pape i opredjeljenje za tu ulogu-doživotna
misija svakog tko uđe u Vatikan i stane pred svoj narod…

Uvažavajući osobnu odluku koju je donio, ne mogu a da iskreno ne kažem…
da je postupio tipično njemačkim poslovnim stilom…raskinuo je UGOVOR S BOGOM,
jer mu je svega dosta …….!?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close