BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Early days Barmene, early days…[emo_smijeh]

Mada me pogledom na semafor i prolazna vremena, ne iznenađuje Vaša lociranost u gornjem domu ukupnog poretka, s obzirom da objavljujete knjige, članke i sudjelujete u permanentnoj edukaciji na predmetnm području.

Iz cjelokupnog takvog rada i angažmana rezultati na državnom prvenstvu nisu neočekivani.[emo_smijesak]

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LVCV (Lavčević d.d.)[/color]

Hoces da ti uslikam te zgrade u elitnom dijelu Splita(Spinutu 8 metara od zelene ograde gdje ekipa pokojnog Toze danonocno pjeva himnu svom palom heroju) pa mi reci koja ce b-udala dat taj novac za te zgrade. U prizemlju Lidl,u radiusu od 30 metara se nalazi gavrilovic,konzum,victa.Prometni uzas vec i danas bez tih zgrada.Znaci tko god kupi stan imat ce cijelodnevni opskrbni mir u vidu kamiona i dostavnih vozila uz nezaboravan cjelodnevni i cjelonocni program ekipe pokojnog Toze. Da ti razbijem iluzije cijena je sad vec spustena i to znatno,a prodaja stanova ne ide nikako. Zgrade su se vec izvile u visinu 4 ili 5 kata.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LVCV (Lavčević d.d.)[/color]


Hoces da ti uslikam te zgrade u elitnom dijelu Splita(Spinutu 8 metara od zelene ograde gdje ekipa pokojnog Toze danonocno pjeva himnu svom palom heroju) pa mi reci koja ce b-udala dat taj novac za te zgrade. U prizemlju Lidl,u radiusu od 30 metara se nalazi gavrilovic,konzum,victa.Prometni uzas vec i danas bez tih zgrada.Znaci tko god kupi stan imat ce cijelodnevni opskrbni mir u vidu kamiona i dostavnih vozila uz nezaboravan cjelodnevni i cjelonocni program ekipe pokojnog Toze. Da ti razbijem iluzije cijena je sad vec spustena i to znatno,a prodaja stanova ne ide nikako. Zgrade su se vec izvile u visinu 4 ili 5 kata.

Kolega Frankie moram zaključit da su Vam izlaganja poprilično neutemeljena.
U kojem to Vi kvartu živite kad Vam je Spinut i ta lokacija grozna ??
Puno ljudi znam koji bi sutra tamo preselili ,naravno da mogu !
Kakvi kamioni ,kakve himne,kakve gužve …. što je onda sa kvartovima tipa PUjanke,Mertojak,Brda …koji su Palestina kvartovi prema Spinutu, koji je na 50 metara od Marjana ,a opet dovoljno blizu da pješke odeš u školu ,vrtić,ambulatnu,pazar,banku ….i pa na rivu .
To ako im ne ide prodaja stanova ,u što sumnjam, sigurno nije zbog lokacije ,već financijske prirode.

Lp

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LVCV (Lavčević d.d.)[/color]

Nevjerovatno da kolega Spinut smatra lošim kvartom. Osobno sam se raspitao jer kupujem stan, al mi cijena ne odgovara. Sve je Spinutu blizu, Riva, škola, vrtić, prednost nekorištenja automobila, tržnica,…. Mnogi to žele,a osobno i ja.
Cijena ide 2700-3200 Eura/m2 što se može i provjeriti i zasad je ubilježeno oko 2/3 stanova.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LVCV (Lavčević d.d.)[/color]

Imam u sirem centru grada 7 stanova i izmedju ostaloga jedan i u Spinutu(maci od 36 m2),zivim na mejama.Moze i OIB ili JMBG na zahtjev. Po toj cijeni ne da je preskupo nego bi te koji kupuju po toj cijeni trebalo vjestacit da li su poslovno sposobni(za vidit kolika je cijena u Spinutu koristite trazilicu gohome.hr i od oglasenih cijena skinite 20-25%). I ne iznositi lazi na forumu jer nije istina da je 2/3 ubiljezeno(ma sto to znacilo) ,a i ako stoji tako na njihovim stranicama to je laz(vidit cemo koliko ce ih pronaci kupca).A sad da bi mnogi tamo zeljeli zivjeti,a nemaju novca je mnogo veci problem lavcevica nego sto je moj. A sad za sve ljubitelje Splita i Spinuta(elitnog kvarta u Splitu za neke) himna pok Toze
Mi sa zelene pijemo lozu
Imamo sefa pokojnog Tozu
Pokojni Toza nije glumac
Pokojni Toza je lud ko qrac.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Hahahahahha

pa dobro su to oni uglazbili …..

Što se tiče cijena koštanja bilo koje stvari,jako je relativan pojam što je nekome skupo ,što jeftino ,ako me razumiš ?
Možda je tebi i 5000 E jeftino ,dok je drugome 800 E skupo .
Što se tiče oiba ,što da radim s njim ???
Nisam iz porezne uprave ….hahahah

Ma ne znam samo kazem, da ono ne piza te novce i jako,jako tesko da ce ista od toga proci i po cijeni od 2100 evra kvadrat.A to je naspram 2700-3300 o kojima se prica grdna razlika.Inace rade dosta dobar marketing,a ova zgrada (http://www.lavcevic.hr/nova_color.php) je isto svojevremeno(prije 2 godine) bila rasprodana,a sad se jos uvijek prodaje i rasprodaje tako da prica o ubiljezenosti i realizaciji prodaje bas i ne drzi vodu. Inace te dvije zgrade izgledaju ko oveci neosvojivi bunkeri tipa Fort Knox,nemaju pogled u nista (jedna strana okrenuta prema ona dva zelena nebodoera(Jobova 1 i 3),druga strana zgrade gleda u drugu zgradu,procelje u zelenu ogradu,a sjeverna strana u Hajdukov stadion(ovo bi mogao biti odlican marketing za privuc navijace Hajduka kao potencijalne kupce jer su oni i kad gube i kad tuku uvik vjerni svom Hajduku,ali na Lavcevicevu zalostoni uglavnom zive s roditeljima jer nemaju lovu ni za pivu ispred ducana.Jedino da im se preko kluba navijaca da mozda nekakav beskamatni kredit ili sto ja znam ).
A tek da cujes melodiju kad se izvodi himna ledi krv u zilama.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Ma dajte kolega Frankie, gdje Vi živite!
Stan na Brdima se može naći po 1700 Eura, al bi radije svatko normalan platio 2500 Eura po kvadratu za centar nego za periferiju.
I nije točno to što tvrdite da nema kupaca. Ima ih!
Nek meni stave cijenu 2100 Eura kupujem odmah 2 komada.
Al nisu ni oni ludi.

Isti taj Lavčević gradi i za Elaniju na Kili pa Vi tamo kupite po 1000 Eura po m2 ako Vam je napeto živjeti u zabiti odakle ne možete mrdnuti bez auta.

Nemojte me pitati što mi je…

Ljudi, mi smo u zdravstvu- IZBEZUMLJENI……došla je neka sitnica od novaca..
Novac – NE STIŽE….!!! Nisam samo ja munjena….svi se pitamo..što će biti..
Hvala na razumijevanju.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Nisam samo ja munjena….svi se pitamo..što će biti..

– kao da neznate što će biti, ići ćete na burzu.

– I love this game.
Pozdrav !



Nisam samo ja munjena….svi se pitamo..što će biti..

– kao da neznate što će biti, ići ćete na burzu.

– I love this game.
Pozdrav !
[/quote]

Neznate se piše odvojeno.

New Report

Close