BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

Vlast nije sklona? S kim je Jure isao u Katar?????

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

nevazno, sam, s presjednikom, s eskort pratnjom, bit je da se ovi poslovi davaju drukcije, mi vama dvoranu vi nam nesto u HR, a sta ce Jure ponudit sam , ode Mesić lobira a Đukan i Jura ga ne mogu smislit, nije baš sve tako ružićasto kako gledate

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

g.martimon,ti (moram ti napisati ti pošto neznaš pravila pisanja pa odgovaram na isti način) izgleda ne želiš naučiti da poslovanje nije i nesmije biti politika.Koliko ja znam u IGH-u radi cca 900-1000 ljudi koji su vrhunski stručnjaci,nepotkupljivi obiteljski ljudi uglavnom,rade pošteno svoj posao,poznam ih barem dvadeset,a o čemu ti pričaš.Za pet mjeseci isti ti ljudi,koji su usput rečeno relativno malo plaćeni će raditi u EU-kaj je ogromno tržište i oni su više nego konkurentni-možda samo tebe nekaj muči politički,ali to je tvoj problem.U poslu nema politike,možda je bilo,ali sa novim vlasnicima kojima je stalo do profita-živimo u kapitalizmu,a ne u strankama bilo kojim-,nema mjesta za takva tvoja razmišljanja,koja su više nego neozbiljna.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

ja živim u Hrvatskoj , a ti ???, čudi me da tako pišeš a svjestan si da je iza njega cilo vrime bila politika, njega i Konstruktora koji isto ima 1500 radnika(privarija vani sve živo).Imali su apsolutni prioritet pri projektiranju i gradnje najskuplje ceste u europi sa 3 na 13 milj/ km , zato ne pričaj nebuloze o vrhunskoj firmi.Naravno da ima vrhunskih stručnjaka ali o nema veze sa upravom koja iste ne vrednuje baš(i ja ih znam iz Splitske podružnice par), radnici su ok, ali Jure, ili Jura je sam kapitalac, nisan ja potpisiva nadzore za primistanje brda po autiocesti.Prijatelju i lngra i Dlkv i naravno lgh svima je onda bilo lako, ali Juri najlakše, pa MATULOVIČKA je dioničar lgh bila i je još uvik dok je SAV posal tamo turala, nemoj da te ko čuje

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

Kolega, kolega…. Niti jedna cinjenica u vasem odgovoru. 0 bodova…
INGRA vam je na koljenima kolega, kakav Mesic? Jure Radic isao je sa delegacijom Republike Hrvatske… IGH ima solidnu persoektivu za razliku od nekih

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

A u INGRI nije politika???? Hvatate se za Stipu Mesića kao da vam je brat! da nema politike INGRA je ta koja bi bila u stecaju davnih dana, IGH je za INGRA Amerika

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

@ martimon,optužuješ sve i svakoga bez i jedne činjenice,a ti si kao Isus dobar.Jure više nije bitan faktor u ovoj firmi,pogledaj dioničare tj, vlasnike većine pa bu ti jasnije.Kaj je bilo u bivšem režimu bolje po tebi,ili bi želio da se vrati, pa da npr. jedna Ingra igra sa 105 ljudi razno razne priče.Pa firme od dvije ,tri tisuće ljudi se gase bez problema ako nisu u stanju poslovati barem sa nekakvom perspektivom.A ti si inače stručnjak pa znaš koliko košta km autoputa na toj i toj lokaciji,tunel,nadzor i sl. pa sudiš da li je malo ili puno-ovak od oka.

NAZDRAVIMO DANAS- NOVOM KAZNENOM ZAKONU ! Napokon -malo razuma ……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.dnevno.hr/vijesti/crna-kronika/66467-policija-o-poslovnom-dnevniku-izvjestila-dorh-urednik-darko-markusic-obmanjivao-investitore.html

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/14/mdnp8.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8136/mdnp8.jpg[/IMG][/URL]

ne bilo mi zamjereno [emo_smijesak]

www.knjigara.com

House.trip.com……

Samo kratak prigovor na politiku rentanja apartmana… nakon popunjenja upitnika,
slijedi predugo čekanje…zatim odgovor, da je BAŠ TAJ APARTMAN POPUNJEN, i onda ti za iste novce , uvale, nižu kategoriju apartmana, manju kvadraturu i
“mjesto ko fol u zadnji čas! ..
Tu im lijepo reklamirate njihove punude , valjda imaju toliko upita- da ne znaju
što bi radili ..i još se ovako nepošteno postave s ponudom…. Bezobrazno.!
ZA 1700 Eura, ponudili su 3sobe, ostavili su ponudu otvorenu, i nisu skinuli
s interneta , da je popunjeno…! Sad su za te novce ponudili 2 sobe, i odgovor
da je prijašnji apartman već popunjen ?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

I još nešto…NOVAC JE SKINUT S RAČUNA ODMAH…a oni će za 3/ tri / dana povrditi
rezervaciju..? Kakav je to način poslovanja?

Ako me zeznu za te novce, bolje da Vas nema- jer ih još i reklamirate!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close