BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

MiroBaricevic
kolega na burzi sam od 2006 i razumijem se dosta
mada nisam fakulteski obrazovan
zaradio sam dosta na burzi popušio sam na VALIDUSU
al vi ste sustavno na DIOKIJU i djelite lekcije uvijek negativne

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

Nemojte tako kolega Joka ja pišem samo kako tržište diše. Nije negativno govoriti istinu. Evo jesam li predvidio blokadu. A jeli to itko od Vas predvidio. NIJE !
Ne kažem ja da se na DIOKI-iju ne može zaraditi samo govorim o konačnom rješavanju situacije,
Ne znam samo kako ste na VLDS nabasali pa em su tu bili neki u zatvoru, pa book ispod nule dobrano itd….ali Vaša odluka kako ste zarađivali tako ste i gubili to je normalno na burzi. Ajde priznajte bar da nema mene bilo bi puno dosadnije.

E pa Đuro ima tešku ruku.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)[/color]

MiroBaricevic
predvidjeli ste blokadu kad trgujete sa DIOKIJEM
a šta se tice VALIDUSA još sam optimista mada se 13 mice sa ZSE
ja ovdje ostajem do 13.7.2013.
a vi možete drukat koliko hocete samo me malo iritirate sa vašim crnim prognozama

SUSTAV CEZIH NE RADI…….

Danas oko 17.00 sati riknuo je sustav obrade recepata -CEZIH…Liječnici, koji
šalju recepte na sustav CEZIH-a , dok imaju vremena- a ne kad pacijenta obrade,
shvatili su tek nakon jedna sata- da njihovi pacijenti – ne mogu podizati terapije..
Arogantni , kakvi jesu- nisu se dali oko toga uopće smetati..
Njihove medicinske sestre, pak suprotno njihovom ponašanju- rastrče se da pomognu..
S jedne strane- oko pacijenta, a s druge strane- da prenesu podatke na
sustav- CEZIH- odakle se podaci skidaju u ljekarnama..
Pacijenti bjesomučno obilaze i hodočaste tražeći ljekarne kojima rade kompjuteri- ,tj. gdje sustav – radi..
Većina njih još ne shvaća..da ne radi nikome dok je sustav u kvaru….no, ako je liječnik susretljiv napisati će terapiju na recept- a ljekarna skine- obradi CEZIH recept -kasnije..
Liječnik- zadnji -klikne na tipku… Neda im se ništa pisati…..

Ponekad je to pred kraj radnog vremena..ponekad poslije pauze….u svakom slučaju poanta toga je – da su prometom nastradale ljekarne blizu
ambulanti, Doma zdravlja i bolnica….Liječnici ne poštuju obavezu slanja
lijeka na CEZIH- odmah – kad obrade pacijenta..nerijetko ga i vrijeđaju, ako
se pacijent zaputi u najbližu ljekarnu po lijek…
riječima….pa, kaj je već došao..???

Help desk??? Utopija..to je služba koju treba ukinuti! Od njih nikakve koristi.
Sustav do ovog trenutka- nije proradio…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)[/color]


Gdje su sad svi veliki branitelji Lkri i priče o 250 Kn.
Evo još malo i na 108 kn. Ne vrijedi ona ništa a ne 100 kn.
Samo je kolega INVERTER bio u pravu.
Sad drhtave ručice prodaju a kako će tek prodavati uskoro.


Pa ti mijenjaš mišljenje što se tiče investicija iz sat u sat, ne vodi ti takva politika nikuda što se tiče investiranja. Ne da mi se tražiti post da te citiram kako si se riješio velikog tereta na ADPL, mislim na nekih 104kn, ispravi me ako sam fulao za kunu gore dolje, a sam vidiš gdje je cijena otišla.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)[/color]

@vecolinho
Kolega dobro si primjetio. Hvalio sam Lkri i počeo je prodavati kad sam vidio da neide preko 120. Više manje sve u plusu 1% ili ništa. Jako sam je hvalio jer svaki par dana kad prolazim tamo vidim tu našu lučicu kako je sve ljepša. Radovi pri kraju a cijena dionice samo pada i pada zbog političkih manipulacija. Pa bio bi bez pameti kad nebih to primjetio i djelovao kao sad.
Ako sam pogriješio onda je to moja greška. Svejedno lako ću je kupit natrag na 108 kuna a možda i niže ovih dana. 700 komada će mi uvjek netko prodat i to vrlo rado.
Što se tiče Adpl imao sam ga oko 7 ili 8 mjeseci i prodao ga u minusu 2%. Nisam više mogao i to je to. Ušao sam u Atgr, Ernt, Ddjh i Korf. Lijepo sam tu potrefio.
Žao je meni za Adpl ali moglo je bit i gore.
Na Belju sam izgubio i prodao na 70 kn i 68 kn ama baš sve. Ušao opet u Atgr,
Korf i Ernt, opet lijepa dobi.
A Lkri mi je postala teret a pogotovo sad kad vidim da svi rastu u nebo pa čak i najteži purani. Ne mogu to više podnjeti i skoro sve sam izišao.
Lova je vani i na st by poziciji. Kako sam i rekao vratit ću se u nju ali tek na 108 a možda i niže ovih dana.
Sve u svemu ja sam zadovoljan svojim odlukama a nadam se i ti sa svojima.

…Nadan Vidošević…uvijek na ivici,nikad u marici…novinar Mario Baretić

…e,popravio mi čovjek raspoloženje…

…ja samo ja…ja samo ja…Nadan veličanstveni…avaj…

Neki dan sam se prvi put susreo sa E-zdravstvom. Po starom principu išli smo kod doktora i dobili recept s kojim smo mogli odmah otići u ljekarnu. Novi e-zdravstvo princip je- čekati red kod doktora, kao i u starom sistemu. A zatim nakon sat i pol od kad ste završili s pregledom doći u ljekranu po lijekove. Dakle sada po novom morate dva puta pobjeći s posla, jer treba čekati obradu računala [emo_smijeh]

..sutra ću cijeli dan sjediti u kafiću….počinje, dugoočekivana škola….NAPOKON!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

NORMATIVI PREHRANE ZA UČENIKE OSNOVNIH ŠKOLA..

Danas ništa od sjedenje-nigdje.Jedva od snijega obavljamo sve poslovne obaveze.
pravimo se da je sve normalno- samo malo usporeno funkcioniramo.Po dobrom
starom običaju, OPćine u Mešimurju funkcioniraju po principu-kvalitete
vodstva. Tamo gdje su na odgovornim mjestima, odgovorni ljudi, ceste su očišćene, nogostupi prohodni, i ekipe na radnim pozicijama za čišćenje. Drugdje , bolje da ne govorim, a obišla sam danas, zbog posla, sve uzduž i poprijeko….

Ono što me pozitivno obradovalo, s prvim danima drugog polugodišta je novi
Pravilnik o normativima prehrane učenika u Osnovnoj školi…
BROJ 2012 /146 – red.broj 52. s primjenom od 01.01.2013.g.

Pročitajte ga.Nadamo se, da će se škole posložiti prema njemu,i da će djeca
zdravije napredovati…
Stanje kod nas- je još uvijek u kolapsu…zbog snijega.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

mislim da bi sad trebalo uvesti reda i u naše novinarstvo, a i pisanje općenito.
Zašto HANFA ne bi provela jednu zgodnu akciju zajedno sa SKDD i provjerila knjige naloga. tko je davao kakve naloge na kupnju i prodaju, ostvarene i neostvarene i da li je bilo kakve možebitne manipulacije tržištem.
to bi bilo zgodno, zar ne?da im se i ovdje ne dogodi ovo:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pokrecu-se-upravne-tuzbe-i-europsku-komisiju-zanima-zasto-je-hanfa-oprostila-agrokoru-790-milijuna-kuna/657191.aspx

budći opet ovi gurači bježe kako im se cijena približi, smiješno.

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

New Report

Close