BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E renci, renci… ne dajem ja ribicama samo pipovacu. Vec i destiliranu vodu. Fine su to guzice. Ova im voda pretvrda. A jedan akvarij od nekih 100 litara (sve manje za mene nije akvarij) mjesecno potrosi nekih 70-80 litara vode. Pola od toga je destilirana. Pa koliki je to onda trosak? Netko tko se koji dan posere dva puta potrosi vise vode od njih.

Ja sam oduvijek bio za to da platim koliko potrosim. I vodu i grijanje. A ne ovi socijalisticki modeli. Svima jednako.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Kad već seremo … ja sam ove godine zaradio 2 milijuna na dionicama. Kojima? Nekima, ne znam. Ha-ha! Pa ti vidi (i provjeri) tko je (naj)više zaradio.

Pa to si jedino moga zaradit pametnim investiranjem na IGH.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

harpija, kako mislis dosadan dan na burzi? Pa vidi onu paradu na KSST! A nije ni na Belju lose.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: BLJE (Belje d.d.)[/color]

@VedroNebo
“…a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca…”

To zaista treba uvesti pa će se i takvi počet ponašati pristojnije i odgovornije.
Obično su to grozno neodgovorni i bezobrazni ljudi koji zagađuju sve oko sebe sa svojim džukelama. Ne samo to, džukele im laju i kvicaju po stanovima i balkonima da su neke zgrade poput ciganjskog sela. A o plažama na moru da ne govorim. Takvog ciganluka ima samo na Jadranu. Svaka čast rijetkim izuzecima.


Kakva đukela,kaže se kućni ljubimac,i drugo je držati pasa u stanu u gradu i u kući u nekom manjem mjestu,ja sam isto protiv da ljudi uzmu pasa,a rade cijeli dan pa se o psu nema ko brinuti cijeli dan,ali ovako razmišljanje “Obično su to grozno neodgovorni i bezobrazni ljudi koji zagađuju sve oko sebe sa svojim džukelama” je krajnje primitivno
Ja imam kućnog ljubimca u kući,ali vidim da je tebi to teško svatiti


@VedroNebo

Sve ispod 200 litara nije akvariji[emo_smijesak],ja sam do malo imao jednog od 670 litara,staklo je težilo 220 kila,stalak 100kg i kad se je napunio vodom bio je težak preko tonu,pošto živim uz more napravio sam morski akvarij,ali održavanje morskog akvarija je koma,hlađenje,filteri,skimeri,sump..tako da sam odustao

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Prolazim danas kroz grad i vidim da se zatvaraju i radnje za otkup srebra i zlata. Raja je prodala i srebrninu i zlatninu, vjenčano prstenje, zlatna zubala, slomljen naušnice, lančiće i narukvice. Nema više ništa za prodati, sve je “usisala” država kroz poreze, fiskalizaciju, legalizaciju, pdvzaciju i slične “haračluke”. Najgora stvar je što je sav taj novac otišao na državnu potrošnju na plaće, iznadprosječne mirovine, povjerenstva, izmišljena državna radna mjesta. Para više nema ni da se lijekovi plate, a država i dalje “gladna”. Pojela samu sebe (nije joj ni galopirajući rak ravan)!
Ako od godine nešto ne pokrenu, pokucat će narod sa toljagama na “Markova vrata”!

@VedroNebo
Kolega, moje su se dionice slabo zelenile, npr Đuro, Korf, Lkri, Atgr, Ernt…
A sutra je raspašoj…opet…uffff !


@malibu

Kolega ja sam na kraju svog posta napisao da ima i dobrih ljudi s kućnim ljubimcima te takve nisam vrijeđao.
kako drugačije nazvati nečijeg kućnog ljubimca nego džukac kad laje 24 sata
na dan, bio mu gazda doma ili ne. Evo npr ljetujem ovo ljeto na jednom otoku i čovjek ima džukc u dvorištu koji je lajao mjesec dana 18 sati na dan. Oko njega cca 50-ak apartmana koje su ljudi platili u suhom zlatu. Ne daih je maltretirao,
on ih je rasturio. Tako nešto stravično nisam doživio. Ne daj Bože nikom.
Pred par dana sam bio u Splitu i na rivi šećemo žena i ja. Pada lagana kišica kad ono pogledamo bolje što je to oko svake palme. Kad ono govno do govna. I tako cijela riva. Bože zar je to taj famozni Split !
Pitam sve te neodgovorne džukele i sve udruge koje ih štite gdje im je kultura ?
Znam da ima divnih ljudi s kućnim ljubimcima i ni nije mi bio cilj ni na koji način njih vrijeđati.
Pozz..

@harpija
Ma sve ok,ali životinje nisu krive,nego iskljucivo vlasnici i njihovo ponasanje,pa nemoze pas obaviti nigdje drugdje nuzdu ako ga splico vuce po rivi,a sto ne pociste za njim je stvar kulture i trebalo bi ih novcano kazniti,a to sta je pas lajao opet je do vlasnika jer to dozvoljava jer kako pasa naucis takav ce i bit,tako drugi put kad vam smeta lajanje pasa sjetite se vlasnika i njegovu nebrigu prema drugima,a ne psa koji je vjerovatno vlasnik odmalena naucio takvim ponasanjem i koja ni nemoze znati da radi nesto lose

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


…Pred par dana sam bio u Splitu i na rivi šećemo žena i ja. Pada lagana kišica kad ono pogledamo bolje što je to oko svake palme. Kad ono govno do govna. I tako cijela riva. Bože zar je to taj famozni Split …

Ma cuj Split je oduvijek bio drugaciji. Pa ljepota Hrvatske i je uraznolikosti. Mi smo lezerni za razliku od Zagrepcana.Ja sam siguran da u Zagrebu psi sami pokupe za sobom i obrisu guzu. Nasi su psi ko i mi fjakasti,znas ono pusti me stat zato svatko i voli doci u Split i osjetit tu bezbriznu atmosferu kavice na Rivi.A par govana oko palmi nikome nece poremetit raspolozenje. Ona su tu takorekuc umjesto bozicne dekoracije.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Evo prijedloga za Bandica i Keruma. Napravite wc za pse. Cijena kvadrata nije bitna. Samo da vise nema govana po stazi. I okolo palmi.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

@VedroNebo
Haha svaka čast kolega !
@frankie
Volim ja tvoj Split još od mladosti tako da odmah ne trkeljaj, mi dalmatinci ovo, mi dalmatinci ono….. i tako dalje do besvjesti eeeeeee !
Na rivi vam smrdi ko vrag i to ne samo od govana pasa već kanalizacija. Ploče na rivi su naj taman za ženske štikle da upadnu između njih. Čudim se da vas neka ženska udruga već nije tužila.
Grad vam je šporak i točka.


Evo prijedloga za Bandica i Keruma. Napravite wc za pse. Cijena kvadrata nije bitna. Samo da vise nema govana po stazi. I okolo palmi.

Po mogućnosti od zlata, da se osjećaju ko doma. Psi, ne gradonačelnici.

Inače ima opet neka oluja in USA I jAPANE pa očekujem paaaaaad nafte na svjetskom tržištu, možda prvo nekog nakite.

Otvoreni na sve strane, HA HA ha, ha, a ja mislio da ste Vi totalni.
Možda sam se zahebo za stanicu, inače otvoreni prva liga.

MIAMI drago mi je kaj Ostojić daje lovu napokon posle 12, pa se stigneš prekrcati na DIOKIJU.

Inače izabral sam svog kandidata za gradonačelnika Zagreba,

mislim, čekal sam do danas da me HDZ pozove, ali oni kažu da imaju jaaaaaake božanstvene snage samo još ne smiju otkriti.
Možda da gosp. Bozanića preporuče.

Ja ću glasati za osobu gospodina bana Ferdedija. Jako su mi se svidjela njegova razmišljanja (jest da je pol toga od nekog prepisao) ali nije stvar u dobrim idejama, već da to netko provede.

Jedino se baš ne slažem u vezi s Inom (mislim da je vrijeme da se Mađari i Hrvati dogovore i da nastane jedna od najjačih sinergija u Europi).

Drugo stanovi, ma imam rješenja za sve. Ali treba to netko i provesti, npr. oni kaj su na vlasti.

Inače htio sam podržati Edu Majku za gradonačelnika. Samo je Bosanac pametan.

Majke ti. Skužil je da bi trebal radit kao gradonačelnik (kao npr Kerum), a njemu se baš i ne DIŽE rano ujutro.
Pa misli bolje je da ja pjevam za SDP i berem lovu, a još uvijek mogu prepišati onog Huljića.

I tak….

Ona moja kokoš je dobro danas zgledala u kompletiću, jedino kaj me zabrinjavaju malo one štikle.

Moraću kod Barbare prvo na satove, jel ak me nagazi s tim …..[emo_vrtimise]

ljp[emo_smijesak]

[b]CRVENE ZORE[/b] [b]SIVI, MAKNITE SE OD MARSA DOK JOŠ MOŽETE[/b] [b]Naprijed Tigre[/b]

@frankie
Volim ja tvoj Split još od mladosti tako da odmah ne trkeljaj, mi dalmatinci ovo, mi dalmatinci ono….. i tako dalje do besvjesti eeeeeee !
Na rivi vam smrdi ko vrag i to ne samo od govana pasa već kanalizacija. Ploče na rivi su naj taman za ženske štikle da upadnu između njih. Čudim se da vas neka ženska udruga već nije tužila.
Grad vam je šporak i točka.

Ali ti nisi jos skuzio bit. Ja ti nigdje ne proturjecim. Stoji sve sto si napisa.Doduse ne smrdi Riva nego Matejuska i cak je prije smrdila puno gore.Od kad su nam ugradili kolektor smrdi daleko manje,ali ovi koji nisu osjetili pravi smrad Matejuske to ti nisu pravi Splicani.Te ti mi zovemo rolling stonesi. Kao sto sam ti rekao ljepota je u razlicitosti.Nama fjakastim dalmatincima to ne smeta.Ni ploce ni smrad ma nista nam ne smeta.Ni Kerum i nista necemo minjat jer bi nam to narusilo nirvanu.
I grad je sporak. Sporki stari grad. I star je i sporak,ali ne bi ga minja za nista mada sam malo doma(vise od onih tvojih 2 miseca sta si mi onako grubo napisa)daleko manje nego bi tija bit.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close