BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Crvene[emo_smijesak]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Samo ne zali sa stajskim gnojivom u staklenicima. To je osnov za proljetnu sjetvu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Ma koji stajski? Glistenjak je najbolji. Stajski je pun bakterija i nije za staklenike. Eto ako si suvlasnik staklenika nije na odmet i to znati. Sreća pa imaš koga pitati.[emo_zloban]

ps:evo netko spakovao 20kn po dionici, bravo majstore, to je pravi put do bogatstva[emo_zloban]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

zato si ti u minusu s ovom dionicom jer se vezes na nju, a to ti je prva i najveca greska, a ja sam u vise navrata zaradio 30 kn po dionici sa smijesnih 60.000 kn….hmmmm, u 9 mjeseci sam zaradio na znalcima poput tebe 28.000 kn, to je stvarno lose a imam 22 godine

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


zato si ti u minusu s ovom dionicom jer se vezes na nju, a to ti je prva i najveca greska, a ja sam u vise navrata zaradio 30 kn po dionici sa smijesnih 60.000 kn….hmmmm, u 9 mjeseci sam zaradio na znalcima poput tebe 28.000 kn, to je stvarno lose a imam 22 godine

Zaradili ste nevjerojatnih 28 tisuća kuna? Isusemojbože, pa što ćete sad s tim silnim novcem, kupit golfa trojku sa šiberom?

Niste vi ivane ništa zaradili, nego ste privremeno u plusu. Naučit ćete, imate tek 22 godine.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Krenuo sam prije godinu dana, a prije toga sam naucio jedno, da zse daje prilike koje svi pametni moraju iskoristit, a to je kada vlakic krene ukrcaj se, i onda se iskrcaj na vrijeme sa 20-30 % zarade, jedino nisam od svih uhvatio vdkt….a inace krenuo sam sa 60.000 kn, a sada imam 180.000 kn, u godini dana, jako lose moram priznat….inace vozim bmw 3 2012 godinu,

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

A vi ste vjerovatno u minusu jedno 30-40 tisuca eurica, a to se vidi kako ste nabrijani….

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

A vi ste vjerovatno u minusu jedno 30-40 tisuca eurica, a to se vidi kako ste nabrijani….


30 iljada evra potrošim na kraće ljetovanje…

HRVATSKE KULTURNE VRIJEDNOSTI….

Ako je suditi po mladim naraštajima, božićne priredbe više nisu što su nekad bile,
a internacionalni duh povezanosti globalnih kulturnih vrijednosti, prožima
i male tradicionalne sredine širom Hrvatske…
Tako su roditelji i posjetitelji u Osnovnoj školi, kod nas, uoči blagdana, od
najmlađih, imali priliku čuti cijeli repertoar evergreena,pjesme po uzoru na
zbor škole-Wiener Sangerknaben, pjesme Jose Feliciana,irski melos i klasične engleske božićne pjesme……
Hoćemo li uspjeti zadržati djelić tradicionalnih božićnih vrijednosti-
izvornih hrvatskih pjesama…pokazat će entuzijazam -muzičkih pedagoga hrvatskog školstva…..i stimulacija njegovanja hrvatskog muzičkog entiteta…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

POŽAR U MARINI PUNAT…

Vlasnike brodica, koji ostavljaju plovila na suhom vezu ili u marini tokom
godine, uvijek muči isto. Da li je netko, ili nije, za vrijeme njihovog odsustva,
koristio ključeve na recepciji i iskoristio brod kao prenoćište” i za svoje privatne potrebe”-tj. ugodno društvo. Tom prilikom , može se dogoditi i ovo..
Jer, potpuno je nelogično, govoriti o požaru na instalacijama na suhom vezu…
No, tu je i druga, osiguravateljska priča………Pa, baš me zanimaju rezultati
istrage, jer šteta je poprilična.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

STAMBENI KREDITI U BEČU – jeftinije kamate…..

Bez ikakvog zahtjeva, mladi hrvatski bračni par u Beču, koji je kupio stan od 80 m2 , iznenadio se kad, im je Banka – smanjila kamatu na stambeni kredit sa 3,5 % na samo 2,5 % …..

Kako stoji u obavijesti Banke, svi su svjesni težine ekonomske krize, i
da im olakšaju plaćanje, snizili su im kamatu, na samo 2.5 %……….?!

Ajmooooo, Europo !!! Evo nas…….!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


STAMBENI KREDITI U BEČU – jeftinije kamate…..

Bez ikakvog zahtjeva, mladi hrvatski bračni par u Beču, koji je kupio stan od 80 m2 , iznenadio se kad, im je Banka – smanjila kamatu na stambeni kredit sa 3,5 % na samo 2,5 % …..

Kako stoji u obavijesti Banke, svi su svjesni težine ekonomske krize, i
da im olakšaju plaćanje, snizili su im kamatu, na samo 2.5 %……….?!

Ajmooooo, Europo !!! Evo nas…….!

Samo totalni naivac moze povjerovati da je banka snizila kamate zbog svijesti o tezini ekonomske krize.

Prinos na Austrijske 10-godisnje drzavne obveznice je pao u zadnjih godinu dana sa 3% na 1.75%. Tako da im je puno bolje da ih posudjuju gradjanima po 2.5% nego vladi po 1.75%.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close