BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

opa sve raste kao germa gdje je taj s&p da nam snizi opet rejting i tako pomogne sa prometom

Očito ga je digao DLKV i ATGR. Ostalo nije baš zablistalo. Koliko će mu trebati da se vrati iznad 1.700 bodova?

Crobex nam je nadomak 1.700 bodova. Hoće li, neće li zakoračiti?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

MAST- Evo ovako prvi stupovi za DALEKOVODE rađeni su 1949 i bili su betonski a betonirani su na licu mjesta. 197O kada sam ja došao na ŽITNJAK raditi tamo je bila PROIZVODNJA, NISKI NAPON i TRANSPORT. Zanima TE dali bi PROIZVODNJA d.o.o. mogla raditi na principu KLJUĆ U RUKE bez montera iz IZGRADNJE. Naravno da bi mogla to i tražimo. Da malo bolje poznaješ Proizvodnju nebi postavljao ovakva pitanja. Na stroju FICEP za osam sati jedan radnik izbaci osam tona rešetaka za stup, sva ćetri fićepa izbace 32 tone gotovih proizvoda sa 4 radnika, kada se radi u tri smjene tada je to sto tona na dan. Rešetkasti stupovi koje terenci postavljaju na gradilištu prvo se u tvornici u Gorici montiraju, to je probna montaža. TO traži kupac , kada se odklone eventualne greške tada se stupovi cinčaju i tek tada šalju na teren. Kako vidiš mi u GORICI prije VAS na terenu montiramo te stupove. E sada zašto ih mi sami ne prodajemo ???? Zato jer i vi morate od nećega živjeti. Na kraju to što smo mi dobili plaće a vi niste, reći ću ti samo jedno. prošle godine i mi dsmo bili d.d. kao i vi, odnosno bili so jedna cjelina. Netko nas je razdvojio, neznam zašto. ALI taj NETKO sigurno nisu bili radnici proizvodnje.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Dalekovod ima budućnost , ima poslove vani i sve pred dispozicije za dobro poslovanje. Ovo što špekulanti danas pišu o gubitku od cca 370 miliona kuna jesu NEDOBRONAMJERNE GLASINE. U taj minus su uvedene stavke koje su recimo trenutno mrtav kapital. EVO primjer, radilo se u Libiji , velike količine matrijala u tisućama tona otpremljene su u LIBIJU. Ćitave serije mehanizacije su tamo. I tada
je tamo počela revolucija. Nitko nemože reći da to što je tamo nema vrijednost ali još nije poćela obnova Libije i ta sredstva tamo trenutno se vode kao mrtav kapital. Libija ima veliki kapital i ćim se nastavi gradbja od tamo će se sljevati veliki kapital.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

dhus03-očito da nemaš iskustva sa radom na terenu ,vi montirate stupove u Gorici…… da na ASFALTU!!! u krugu firme i za to zovete pomoć sa terena,vi bi moontirali sami stupove neznam sa kojom mehanizacijom i sa kojim ljudima,pa dal ti misliš da je rad na stroju isti kao i rad na terenu,da bi obučio vrhunskiog penjača bravar-montera,elektro-montera treba ti minimum 5.godina,na terenu nema kantine, nema toplog obroka,nema w.c. kad si na stupu bogu iza leđa,od tvojih radnika sa strojeva u Gorici možda bi 1% uspio na terenu

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

mtelism1 – za obućit penjaća treba pet godina a ja u proizvodnji radim 43

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

mtelism1 – ako već nekoga potežeš za jezik onda znaj ovo. 40 GODINA izgradnja je tvrdila da radi za proizvodnju, odnosno da proizvodnja leži na grbaći izgradnje. Sada kad je proizvodnja izdvojena u posebno trgovaćko društvo. MI imamo novaca za pokrivat sebe i VAŠE DUGOVE, a vi tri mjeseca nemate plaće.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

dhuso3-pa i na terenu rade ljudi sa 40.g staža (ne kao penjači nego kao posluga).


barmen @ sve ok…ja cu se sjetiti oko 35-36 $ pa cu razmislit o kupnji…
Birta ,evo ja se javljam..kako sam obecao HLF razina 35-37 dolara..pisali smo si prije 6 mjescei …pozdrav

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak






@inverter:
nisam prodao.
kako rekoh – savjet ne tražim, niti bih ga dao – namjera je držati hlf ili vječno, ili dok netko ne ponudi suludu lovu

podsjetit cu te na nekim drugim razinama ..HLF
[/quote]

je li tvoj ton natjecateljski ili navijacki?
ili konzultantski?
kolegijalni?
[/quote]
kolegijalni ,dobronamjerni..
[/quote]

jučer čitam o frajeru koji je neki dan prodao apple nakon što ga je držao 15 godina.
odmah sam se sebe sjetio [smiley]
a odsad ću se u takvim situacijama i tebe sjetiti [thumbsup]
[/quote]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)[/color]

Golube kakve pome mozemo ocekivat iduce lito??

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close