BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]



ZZTOP ….Znači , TI UNAPRIJED ZNAŠ ….što će pisati na OPERATIVNIM
STRANICAMA SKDD-a………..za INGRU dana 06.12.2012. ??? Čovječe, ti radiš u SKDD ili im održavaš informatički sustav pa im unosiš podatke na stranice ???
Kako ti smiješ zloupotrebljavati informacije i davati ih pojedincima …?
KOliko ti plaćaju za to ?

Može li se preko IP adrese locirati osobu koja piše pod nickovima ''zztop,tzns'' i pokrenuti krivično gonjenje ili preko Čelikovića iz Ingre dogovoriti prijavu HANFi?
[/quote]
kako vam ide matematika…?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)[/color]


Samo se Vi tješite al ne zaboravite da će Vam prije rasta biti pad ravan potresu. Tek tad će podobni kupit za siću od poslušnika i okrenuti masnu paru. Bit će uskoro drž gaće, poplava u luci pa zato sačekajte i ostavite koju kunu za kasnije.

harpija=zgrabiti, šćepati
Kako ti to sve kužiš u ovih par dana od logiranja?
Pa ja se već desetak godina mučim, nešto sam i zaradio, ali nisam tako brzo skužio burzu.
Pogotovo ne u ovakva vremena i to još pokoju dionicu posebno.
Ima li za to neki program, posebna logika, algoritam …?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)[/color]

@abc1
Baš si me nasmijao svojom porukom, hvala ti. Nisam ja nikakvi lumen već samo primjenjujem skupo plaćeno znanje. Vjeruj mi, jako jako skupo plaćeno. Pratim sve oko sebe i većinski dobijem. Je da sam spušio na Belju 8 % i 2-3 % na Adpl i bome sam zato poprilično nezadovoljan. Iz njega sam većinski ušao u Ernt i Atgr pa što bude. Za Belje sam znao da će pušit al za Adpl sam šokiran i bome sam ga iskrcao sveg pa nek sad rastte ako hoće i u nebo. Nema dana da me nije jezovito plašio onaj tip sa 1000 komada po bidu svakih par naloga. Uffff tko je da je mogao je Adpl skinut na 80 kn bez problema. Ne volim o toj dionici ni razmišljat dok ne nestane onaj udarač sa tih jeb.. 1000 komada. Puno sam dobio od ljeta do danas na Korfu tako da je ovaj gubitak na Belju i Adpl u biti ništa.
Nego imam i ja te naše lučice poprilično i tiho se nadam rastu. Brine me malo taj mali promet na njoj i ono kad se pojavi veća prodaja a obrane ni za lijek. Nadam se da neće tresnuti prije rasta i zato ipak čuvam jedan dio za dokup. Tolliko od mene i sretno s našom lučicom.

Tramell,napiši prijavu policiju / osobno ju odnesi,usmeno u zapisnik sve objasni,potpiši se,ostavi im taj papir da se lakše snađu – primit će te vrlo korektno / i sve će se pokrenuti samo od sebe…..!Obavještavati će te o tijeku
istrage i na kraju će odlučiti što dalje….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]


A istrage tj procesi razmotavanja klupkaorganiziranog kriminala u ovom području još nisu ozbiljno ni počeli jer su krpune ribe u pitanju koje su još na položajima.

Da li kod ovog misliš na bilderberg i rotary ?

http://www.4dportal.com/hr/politika/2717-ako-ja-odem-za-mnom-ce-i-pripadnici-bankarskog-lobija-koji-su-pokrali-hrvatsku

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/59797-hrvatski-bilderberg-popis-100-najmocnijih-ljudi-okupljenih-u-lions-i-rotary-klubovima.html

http://webcafe.net.hr/2013/02/02/0226007.63.jpg

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Sutra 05.12. u 11 sati ispred porte DALEKOVODA na Žitnjaku, SVI SINDIKATI DALEKOVODA NA JEDNOM MJESTU. Podržite NAS. ZAJEDNO SMO JAĆI. Za naše plaće i za naše obitelji.

Vaš link …
evo ovako će i u nas uskoro !

mi smo ipak zemlja slučaj

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]


@ bisakovi
U članku se izričito spominje INGRA, kolega vaša zloća i pokvarenost je već legendarna.

U članku se izričito spominje da se neće spašavati tvrtke bez puno zaposlenih!!!
Isto ste tvrdili na Validusu koji je imao daleko “bolje izvješće” od Ingre.
Vređali ste neistomišljenike i tvrdili da je stečaj NEMOGUĆ.
Gdje god Vi pišete “miriše na stečaj” i to jakooooo.
Nije mi jasno tko bi imao interes i zašto spašavati INGRU????????
Ako i dođe do nekakve “dokapitalizacije ili sl.”,to može ,po meni biti po bagatelnim cijenama.Pogledajte VABU!!!!
A govoriti o pokvarenosti nekoga tko argumentirano piše je u najmanju ruku primitivno i jadno.Ja se neću spuštati na vašu razinu.
No dakako ovakve objede samo ukazuju na to da su mnogi na ovom forumu u pravu kada ukazuju na “pravo stanje stvari”.Jer kada nema suvislog odgovora ostaju uvrede.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

@ bisakovi
U članku se izričito spominje INGRA, kolega vaša zloća i pokvarenost je već legendarna.

Ingra od danas može samo up up up up, a vi sanjajte o stečajevima i propasti, niste mi jasni [emo_vrtimise][emo_vrtimise][emo_vrtimise], pa nisu ni pare za svakoga [emo_euro][emo_euro][emo_euro][emo_novac][emo_palacg][emo_palacg]. ZZ-izi je jedini anti-Ingraš koji je objektivan – ostalo je sve iz karata ilti zvijezda.

Raditi na -16 C

Na ovim niskim temperaturama, ništa mi se ne radi.Lokalne ceste su debele
6 cm čiste ledene kore,magistralne su očišćene , ali opasno klizave, a autoput
je čist ko suza, milina se voziti..
Nema nikakve elementarne nepogode za nas na sjeveru.Kućni ljubimci su zbrinuti,djeca na sigurnom a starci pod nadzorom.
Dogrijavanje u poslovnim prostorima je komatozna dodatna stavka, zbog staklenih površina, i temperature su ispod 20.C..što je protivno Zakonu o radu, pa smo dodali grijalice a u stambenim prostorima-kotlovnicama , plin šišti u zrak sablasno. Računi će biti šokantni, kao i svake godine.
Posao se svodi na kancelarijske prepiske, razmjene informacija i sređivanja
administracije….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ZATVARANJE SVIH NEPOTREBNIH RAČUNA…

Otkad poslujem , a to je više od 20 godina, mišljenje većine malih poduzetnika,
je bilo, da je otvaranje više računa u više banaka, čista potreba , nek se
nađe…Iako svi ti računi, radi internetskog istominutnog prebacivanja , imaju
svojih prednosti -mana, na njih se nadovezuju , naročito u trgovini-Ugovori
o POS uređajima, Ugovori o posebnim T-com priključcima…itd.itd. nižu se
obaveze ..najnoviji zahtjevi koje smo podnijeli za fiskalne blagajne, donijet
će novu brigu i sa komunikacijama, i administracijom…..
Zbog toga , zatvaramo 3 računa u firmi, NE ZBOG TROŠKOVA, nego zbog brige!
za cjelokupno funkcioniranje sustava, koji se širi i guši nas…..
Raskinut ću sve moguće Ugovore, kako bi sebi olakšali posao i
protok -KONTROLE od strane nadležnih ….a opet, odabirom najboljih banaka,
da si olakšamo funkcioniranje…
A, kad rikne internet- ..onda sve zatvorimo i odemo u šetnju……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Linić NEĆE I NEĆE mijenjati Zakone o lokalnoj upravi , neće izmjeniti temeljno
uporište za financiranje ADMINISTRACIJE…

Grad do 16.000 stanovnika sa preko 30 zaposlenih u Gradskoj Upravi..??????
Općine sa 600 stanovnika sa preko 9 zaposlenih u Općinskoj Upravi ???????
Vijeća sa 13- 15 članova honoraraca u Općinama do 2000 stanovnika ??????

Pogledajte FINANCIJSKO IZVJEŠĆE ZA 2010.G. od Općine Kukljica, koja ima
600 stanovnika. Prikazali su plaće od oko 4.500 kuna i JOŠ JEDANPUT TOLIKO
DODATAKA NA PLAĆU !!!

Gradske Uprave velikih Gradova sa pripadajućim Uredima, koliko imaju zaposlenih???

Da li ste Vi normalni u ovoj državi?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close