BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čačić više nema prostora za izbjegavanje ostavke, to će se gotovo sigurno dogodit!

Odraz na burzu će bit evidentan, pogotovo Ččićeve miljenice JANAF….I

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Reisman…
ne mislim ništa loše al…kažeš nemaš dionica ptkm…pa zašto se tolko nerviraš oko te firme koja tako i onako samo radi gubitke…brži si od munje he…

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]


Reisman…
ne mislim ništa loše al…kažeš nemaš dionica ptkm…pa zašto se tolko nerviraš oko te firme koja tako i onako samo radi gubitke…brži si od munje he…

Zato što mi je stalo do kutinskog kraja,
zato što sam socijalno osviješten,
zato što me mater ucila kad imam
komad kruha da ga podijelim sa prijateljem ako on nema a ne da gledam kako on gladuje,
zato sto mi je draze da nas 5 imamo po pristojnu placu nego jedan veliku a ostali crkavicu
zato sto mi ne treba 100 milijuna da bih bio sretan jer samo jednom mogu rucati samo jednom doruckovati i samo jednom vecerati, a puno mi je ljepse kad to mogu i drugi uz mene
zato sto sam nacionalno osvijesten
zato sto ne zelim da se interesi kapitala provode preko radnickih ledja

i jos puno toga zato

Radimir Čačić ide u zatvor na služenje zatvorske kazne, premijer i vlada prestaje mu pružati bezrezervnu podršku koju je imao do sada i nakon izrečene uvjetne kazne. Siječanj 2013. objavljuju se podaci o BDP-u (naravno biti će pad), premijer suptilno ukazuje na to da ministar gospodarstva koji je još u ožujku 2012. obećao ukoliko rast BDP-a ne bude oko 1% podnosi ostavku. Milanović spere krivnju sa sebe, i uperi prst na Čačića koji je trebao pokrenuti investicijski ciklus, i nažalost je imao previše povjerenja u svoju desnu ruku (Čačića), koji je bio opterećen i sa privatnim problemima što je smanjilo njegovu produktivnost. I za kraj se ispričava građanima što od oporavka stanja u državi ništa na još duži period, pa ipak mu je prva desna ruka u zatvoru, i priznaje da je možda ga trebao odmah smijeniti nakon izricanja uvjetne kazne, ali da je vjerovao u iznimnu energiju gosp. Čačića da obećano može i sprovesti u djelo.

Eto, to je neko moje razmišljanje o daljnjem razvoju događaja, pa ćemo vidjeti kroz nekoliko mjeseci dali je moje razmišljanje bilo blizu realnog stanja.

LP!

Ej…sve 5…samo pitam he…
sve jasno…moga si napisat samo prvu rečenicu jer šta se tiče ostalih bi moga pisat na svim temama…

Ma dajte molim Vas da upoznam ovakvu moralnu vertikalu kao što ste Vi, bila bi bi neopisiva čast, vjerojatno bi mi promjenila pogled na život.


Čačić više nema prostora za izbjegavanje ostavke, to će se gotovo sigurno dogodit!
Odraz na burzu će bit evidentan, pogotovo Ččićeve miljenice JANAF….I

Mislim da će odraz na burzu izostati, jer ruku na srce statistički podaci otkako je on premijer su pokazivali samo pad BDP-a i pad industrijske proizvodnje.
Tako da njegovim odlaskom pao je uteg nesposobnosti i lažnih obećanja.
Ova vlada se ne razlikuje od prethodnih jer je kao i ona nesposobna pokrenut bilo što. Na koji način? Sve što može pokrenuti ekonomiju su ugušili, državni aparat koji imamo (sabor, gradovi, općine, županije,….) odgovaraju po broju veličine države od 20 milijuna stanovnika. Cijeli teret krize stavlja se na građane i industriju umjesto na birokraciju i imućne.
Dakle ponavljam, kamatariti svaku štednju, NE NAPLAĆIVATI porez na jednu nekretninu, uvesti porez 4% za sve osobe s 2 i više nekretnina.
Osnovno što je stalo svima na vlasti je sačuvati svoje plaće i imati za njihovu isplatu. Danas je grad Varaždin odakle je došao g. Čačić pokazao brutalnu stvarnost u ovoj državi. Nitko, ali baš nitko nije rekao da mu je žao što dotični mora u zatvor. Dapače svi tvrde ZASLUŽIO JE.
Eto mislim da je time sve rečeno.

Po meni ovo stanje u kome pada premijer je slično onome u vrijeme dok je Sanader bio premijer. Tada je učinjena greška jer se nisu omogućili izbori nakon odlaska Sanadera. Što će biti sad?

Više nema potrebe da težimo oporavku, dok je vrdoljak ministar sve iznad pada od 5% godišnje je solidno

Imam jedno pitanje vezano uz SKDD. Interesira me da li se za uvid u knjigu putem onog nekog terminala u prostorijama SKDDa treba najaviti ili se moze samo tamo doci i pogledati?


Imam jedno pitanje vezano uz SKDD. Interesira me da li se za uvid u knjigu putem onog nekog terminala u prostorijama SKDDa treba najaviti ili se moze samo tamo doci i pogledati?

Bolje da ih iznenadiš.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

POSKUPLJENJE PLINA….

Plin je tema dana u našoj sredini.Dana 14.11.2012. došli su obračuni po
kilovatu potrošnje- umjesto dosadašnjeg obračuna po kubiku.

ROK PLAĆANJA JE 15.11.2012. tj, 24 sata…..

Razlika u cijeni je više od 35 % posto tj. plin za poskupio.

Za stan površine 47,00 m2- potrošnja za relativno topli 10.ti
mjesec , uplata je oko 670,00 kuna

Za lokal površine 98,00 mm2 – 1200,00 kuna
za lokal površine 104,00 m4 – 1400,00 kuna
itd,itd…………prestrašno
Za našu kuću uplata je 1888,70 kn – čak i nije onda tako puno……

Obračun plina sve je iznenadio, tim više, što mnogi navode, da Međimurska
Županija, koja je imala ranije česta poskupljenja plina o kojima sam
pisala- NIJE NA POPISU ŽUPANIJA , koje su obuhvaćane poskupljenjem plina…
kako je pisalo u medijima.

Pa kako onda to, molim direktora Međimurjeplina na odgovori- znam da čita ovaj forum!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close