BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.jutarnji.hr/u-varazdinu-u-tijeku-velika-uskok-ova-akcija–uhiceno-vise-lijecnika-opce-prakse-zbog-primanja-mita-/1065932/

a di je kolegica Miami, ona inače svaki dan piše tu, ona će sigurno imati svoj komentar na ovo

Ozren, đe' kombo?

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)[/color]

Pa dobro ljudi ja ne vjerujem što čitam ! Jeste li Vi normalni ? Svi Vi veliki domoljubi i prvi među prvima jer Vi shvaćate išta ili je Vaš mentalni sklop na razini … zapravo jel uopće na kojoj razini ?!
Jeste li svijesni svojih rečenica , svojih djela a posljedica koje bi nastupile pod tom Vašom famoznom floskulom – drži nek je naše , neka ljudi rade !
Šta da ljudi rade , s čime , s kojom potrebom ? Šta kad više neće trebati raditi , neće imati s čime i prodavati kome ?
Šta onda ?
Onda ćemo opet malo 20g unazad kriviti tko je što napravio tj. nije napravio pa onda još malo unazad na 2 svj. rat pa onda još malo unazad na grčko-perzijske ratove ???
Da ostane naše ?! Pa naše je već godinama i što imamo od toga osim gubitaka ?! U kojem Vi vremenu živite , vidite li uopće kakvo je stanje u zemlji ?
Razmišljate li uopće o mladima ako ne o mladima razmišljate li o svojoj djeci i kako će njima biti zbog Vašeg zaostalog pristupa i shvaćanja ? Ne čudi li Vas toliki broj mladih općenito svih dobnih skupina koji bježe van u potrazi za kruhom zbog našeg mentaliteta – Bog , Hrvati i Domovina !
Kad se dignete ujutro i pogledate u ogledalo jeste li veći Hrvat nego jučer ?
Živite li možda još u ratnim vremenima pa ste u strahu da je neprijatelj pred vratima ?
Imate li ikakvu predodžbu kako bi Hrvatska trebala izgledati i treba li ići prema naprijed ili ćemo polako nazad prema stoljeću sedmom ? Razmišljate li unaprijed ? Znam da je teško ali ako se potrudite uspijet ćete a neće Vas boljeti .
Znate li zbrajati do 10 i logički zaključivati , nije potrebna neka akademska razina već ono najobičnija da se shvati da poslovanje s minusom nije poslovanje ?! Probajte s prstima ili jabukama štoviše probajte raditi s jabukama bez jabuka glavno da radite , jel tak ?
Umjesto da svi zajedno težimo boljemu za sve nas zato jer nam svima i može biti super ali NE . Vi i ovakvi slični Vama koji kroje sudbinu građana UNIŠTAVATE i UNIŠTILI STE tu Vašu tako VOLJENU LIJEPU NAŠU !

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Solmyr, mi to već sve znamo godinama….da se podmićuju liječnici….
Niej to samo kod Farmala…ima zvučnijih imenima, i način je perfidniji….
Kod prodaje lijekova, u normalnim ugovornim odnosima, to se zovu extra rabati,
akcije, kojekakva čuda..
Liječnici nemaju pravo trgovati lijekovima. Ispod stola u ordinacijama, ponekad
uvale koju ampulu,ili neki specijalni lijek…
Uhvaćeni su liječnici u Varaždinu. To mi je tradicionalno drago, jer je to
sredina , koja se diči, naročito bečkom kulturom i manirima iz daleke povijesti,
koji su im ostali u genima,a sve frca od kriminala….
Mi smo, sjevernije , za njih nepismene “primitivne ” poljoprivredno orjentirane
akademski neobrazovene individue, koji vozimo mercedese ,a ne nosimo kravate……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

na interliberu, u paviljonu 6, na štandu 4d,

malu knjigu koja i dalje pobjedjuje tržište
veliku tajnu za malog ulagača

umjesto po 99 kuna možete kupiti za 50 kuna komad [emo_smijesak]
dakle, dva greenblatta, po mom skromnom mišljenju dvije najbolje knjige ikad napisane o investiranju, za 100 kuna

www.knjigara.com


na interliberu, u paviljonu 6, na štandu 4d,

malu knjigu koja i dalje pobjedjuje tržište
veliku tajnu za malog ulagača

umjesto po 99 kuna možete kupiti za 50 kuna komad [emo_smijesak]
dakle, dva greenblatta, po mom skromnom mišljenju dvije najbolje knjige ikad napisane o investiranju, za 100 kuna

oprosti nisam baš skužio pa pitam, da li su to knjige od autora Petera Lyncha?


na interliberu, u paviljonu 6, na štandu 4d,

malu knjigu koja i dalje pobjedjuje tržište
veliku tajnu za malog ulagača

umjesto po 99 kuna možete kupiti za 50 kuna komad [emo_smijesak]
dakle, dva gr
eenblatta, po mom skromnom mišljenju dvije najbolje knjige ikad napisane o investiranju, za 100 kuna


Ta knjiga je najblaze receno smece! Bacene pare, to je kao kupovina magme na 240 kn….zali boze para i vremena

..Kad se Vlada vraća iz Katara? ..Jedva čekam da se iz istočne RASKOŠI, spuste
na zemlju i otvore svoje realne portfelje …………………!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Vidimo se na INTERLIBERU.

Jedva čekam da nakupujem povijesnih knjiga, koje je pregazilo vrijeme.

[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]



na interliberu, u paviljonu 6, na štandu 4d,

malu knjigu koja i dalje pobjedjuje tržište
veliku tajnu za malog ulagača

umjesto po 99 kuna možete kupiti za 50 kuna komad [emo_smijesak]
dakle, dva gr
eenblatta, po mom skromnom mišljenju dvije najbolje knjige ikad napisane o investiranju, za 100 kuna

Ta knjiga je najblaze receno smece! Bacene pare, to je kao kupovina magme na 240 kn….zali boze para i vremena
[/quote]

Naravno da je ta knjiga obično smeće. Da nije smeće nebi je tako očajno reklamirao čak i na mjestima gdje je to zabranjeno kao na ovom forumu naprimjer. (na sramotu moderatora koji kao i svi balkanci imaju dvojna mjerila)
Dobra roba se sama prodaje a smeće nitko neće taman da još tri puta prepolovili cijenu.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Pogreške Vlade:

– preustroj jedinica lokalne Uprave / Općine i Gradovi( nisu provedeni.
I dalje imamo prevelik broj Općina i Gradova, prevelik broj vijećnika,
preveliku strukturu birokracje u tim dijelovima upravljanja.
Za Grad veličine 30.000 stanovnika – dovoljno je 5 kvalificiranih ljudi
i jedna tajnica / ostali mogu honorarno glasati za prijedloge razvoja
i ulaganja/ U Općinama od iznad 3000 stanovnika- broj je 3 +1 maksimalno
OPćine do 3000 stanovnika treba ukinuti.Postaviti 2 povjerenika, honorarno.
– preustroj državnog aparata – na sličan način.Spojiti Agencije, ministarstva,
ostalo…uštedjeti
– Škole, bolnice …kontrolirati. Od kad je došlo do malo većeg nadzora
liječnika, baš smo komentirali, ova dva dana, bolji je promet u ljekarnama
prvenstveno zbog rješavanja zahtjeva pacijenata…../ koliko puta treba
zvati doktora, da ti pošalje recept ../? Ovako, primili su se posla ,nema
zastoja.
– Zaniumanje ” činovnik! omrznuti svima….nižom plaćom, nikakvim pogodnostima.
-Zanimanje poduzetnik- poljoprivrednik, gospodarstvenik…učiniti prioritetnim.

Počnite otpuštati ljude na MInistarstvima. Već je krajnje vrijeme !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

pozdrav svima na forumu .. malo bih se priključio komentarima ako vam ne smeta, no prije toga može li od nekog mala tehnička pomoć tj kako se ovdje komentira na više dionica? sad sam trenutno na komentarima dalekovoda, no zanima me zapravo kako ću znati da mi je netko replicirao recimo na primjer na dionici IGH – hvala unaprijed onome tko mi to pojasni 🙂

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

“U Vladi RH će danas biti održana i izvanredna press konferencija za medije…”

Čačića vijest o presudi dočekala u avionu, sletio bez komentara!


što ako Čačić možda danas nakon 16:00 da ostavku…? kuda će CROBEX te time i ostale dionica sutra…?

New Report

Close