BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

Kolega inverter ovaj put se slažem sa drugima tipa gismund. Vi ste svojim pisanjem sami degradirali TA, pa ja nikad nisam vidio da ste napisali o nekim parametrima TA, kada ste zalijepili neki graf, pojasnili itd.???? Igh pada isključivo zbog svog lošeg poslovanja, inače sam pričao sa ljudima koji se ozbiljno bave sa TA na američkim burzama, i svi odreda su mi rekli TA na ZSE je neprimjenjiva zbog premalog obujma trgovine, izuzeci su HT, ADRIS, i još pokoja dionica. Na dalekovodu prodajete istu spiku, pa i ja znam da će padati sve dok ne objave da su odblokirali račun, a nakon objave će vjerojatni rasti ali ne zbog TA. Evo ja vas izazivam zalijepite graf na temi TA, za npr. Vupik, tu je prosječna dnevna likvidnost 100 000 kuna, ali čisto sumnjam da ćete to napraviti. Vi ste sebe sami prikazali kao isto najobičnijeg drukera, jer pišite bez argumenata.

Ovo nije nagovor na kupnju ili prodaju niti jednog papirića na ZSE.

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

vecolinho@ grafova i pogodaka imam previse na zse..pa cu te morat demantirati…
za svoje krive procjene i gubitke nemoj krivit druge…
kolega knjige u ruke i uciti TA
za pocetak evo ti preporuka http://www.amazon.com/Technical-Analysis-Financial-Markets-Comprehensive/dp/0735200661 odlicna knjiga
imas je i na hrvatskom
nomainala target igh ti se vec spominje 6 mjeseci ovdje na temi…

vupik ….lakse bi napravio TA pounja [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

a tko je rekao da te krivim za išta, a ako si primjetio nisam pisao na temi IGH-a do sada, a nemam niti jednu dionicu od građevinara( niti dalekovoda), tako da bez brige za moj portfelj koji za vašu informaciju je u plusu(doduše ne velikom) i to bez isplaćenih dividenda. Ako baš želite na PM vam mogu poslat upload mog portfelja, jer ga ne mlatim bezveze. A što se izobrazbe tiče, pročitao sam dosta knjiga ali sve u vezi FA, niti jednu iz TA, a kod smo kod preporuka definitivno pročitajte bilo koju knjigu od Petera Lyncha, mogli bi i vi ponešto naučiti. Ali da ste žešći egoist, to jeste. Ali ja ću dalje Vas pitati na to što ne odgovarate, kad ste zadnji put stavili neki graf na temi TA, i objasnili šta će se desiti u nekom sljedećem periodu i zbog čega. A vi sad pišite što god Vas volja, ali vi na moja pitanja niste odgovorili, a ja vam tu javno pišem da ću drage volje vam poslat kako izgleda moj portfelj, i za svaku dionicu ću objasniti zašto kako itd. je imam u portfelju.

Srdačan pozdrav!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

vecolinho @ fundamentalist i tehnicar nemaju zajednicke teme za razgovor ,,,[emo_zacudjen]
odvrti malo temu TA prije nego nesto izlanes ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

ok to je već poštenije, nemam ja ništa protiv vas, ali da generalno tehničari imaju odgovora na sve, ali na konkretno ništa, za razliku od fundamentalista, a čiji je način uspješniji ne znam , ali za rok ulaganja od 3 godine onda bih ipak tipovao na FA.

Srdačan pozdrav!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

vecolinho@ sve ok..nisi bezobrazan pa ti istom mjerom odgovaram..pozdrav .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

ma sve ok, ja znam da imaš znanja iz TA, ali i ti i drugi tehničari nisu to voljni znanje podijeliti, za razliku od većine fundamentalista koji kad nađe neku užasno podcijenjenu dionicu bi htio objašnjavati satima ako treba zašto je podcijenjena jer ga jednostavno brojkice oduševe, i želi svoje znanje podijeliti s drugima.

pozdrav

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)[/color]

vecolinho @ ja ovdje na forumu samo o tome i citam vec godinama ,o super podcjenjenim tickerima a vecina njih pala po 50-80% ,tako da, ili je FA znanje krhko ili se hvali dok se prodaje…prije ce bit ovo drugo ..[emo_plazi]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

Pa hoce li tko napisat tu kaznenu? Ako nema muda podnijeti je neka mi je proslijedi ja cu je podnit.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)[/color]

JA IMAM MUDA ZA SVE BAŠ ZA SVE I TO BIKOVSKA

šta je sa udrugom DALEKOVODAŠI šta ta udruga prestavlja

dali je došlo vrijeme da se udruga oglasi o svemu što se dešava sa dalekovodom
i sa igrama tih likova tipurića skansija miličića ćurkovića samodola hanfe bajića i svih tih spletkaroša poput sanadera i ekipe

zar nije vr+ijeme da se to riješi i krene u pravom smjeru
dalekovod pa zar je čačić i josipović otputovali u svijet da pričaju o kokicama ljudi ovu igru treba završit i sve ove likove procesurirati i propratiti put golog otoka

DALEKOVODAŠI javite se i kakva je vaša uloga javite se i ja sa punim imenom i prezimenom idemo u sačuvanje naše očevine što su izgrađivali naši očevi ne njihovi i ne oni

tko su ti likovi

molio bi da me se nebriše

Promidžba iz Dubrovnika…..

..kako je rečeno, potamanili su 2012 MORSKIH JEŽEVA,da bi napravile kuharice
paštetu……koju gratis dijele nepoznatim turistima..???

KAKO LAŽU!!! …To nije normalno gledati na televiziji..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Bisakovi off line Parselsus on line, javljaju se naizmjenično, pišu isto i to samo na jednoj temi!

Tko je ta osoba?

Po pisanju rekao bi da neki školarac, da se javlja za vrijeme velikog odmora znao bi da je školarac, ali uz današnju tehnologiju može se i pod satom javiti.

Nije nagovor da je to ista osoba.

New Report

Close