BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da ionako je to samo popratni tekst ne bili gledanost u nedjelju bila iznimno velika.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

29. rujan 2012.

Najimućniji Hrvati brojniji i od arapskih kraljeva nafte

Iza sebe ostavili smo i velike europske zemlje poput Rumunjske, i bogate državice poput Monaka.

Prema popisu najbogatijih ljudi na svijetu tvrtke Wealth-X u Hrvatskoj trenutačno živi čak 260 multimilijunaša čija ukupna imovina vrijedi velikih 30 milijardi dolara, piše Večernji list.

Donja granica za ulazak na tu listu osobno je bogatstvo od najmanje 30 milijuna američkih dolara. Pri tome nije važno je li tih 173 milijuna kuna u dionicama, nekretninama ili, recimo, umjetninama – bitno je da ukupna vrijednost svega što se posjeduje prelazi već spomenutih 30 milijuna dolara. Hrvatska sa 260 multimilijunaša zauzima vrlo visoko 23. mjesto u Europi (analizirano je bogatstvo u 45 europskih država). Od zemalja bivše Jugoslavije nitko nam nije ni do koljena – najbliža je Srbija sa 90 multimilijunaša, dok ih u Sloveniji živi "samo" 70. Iza sebe ostavili smo i velike europske zemlje poput Rumunjske, i bogate državice poput Monaka. A u leđa nam gledaju i naftni divovi – Irak (215 multimilijardera), Libija (60) ili Aljaska (50), piše list.

Šta je to pravna država?
Ako mi je plaća npr 10 kuna,neka imam i službeni auto,neka sam dobio i nasljedstvo koje je uredno provedeno u poreznoj.A ja imam u 20 godina jahte,vile,zlato,umjetnine……….koje tisuće i tisuće puta prelaze ukupnu zaradu i moju i moje supruge.

Prevedeno znači da sam lopov i ne mogu dokazati porijeklo imovine i i i i i i ŠTA SAD?
VANI – U ZATVOR,KOD NAS…………..ILI SABOR ILI CIJENJENI PODUZETNIK!

peyo

Ma je da, samo što oni ne znaju tko je Hrvat, Srbin, Bosanac. Mora da računaju i 5 koljeno u Americi

Evo kao zadrti desničar moram reći:
Jedino svjetlo u SDP-u se ugasilo.Otišao je veliki i pametan čovjek,jedan od rijetkih kojemu svi skidaju kapu.
Poštovani neka Vam je laka Hrvatska zemljica.U raj poveli te anđeli.

peyo

Našem forumu pukla veza, a baš je bilo živo na temi SLRS. Vidim i ovdje ne radi tema SLRS, sve ostalo radi. Jel to neko hakira zbog Solarisa, nije valjda!? [emo_smijeh]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

http://www.bankamagazine.hr/komentari-i-analize/sveuciliste-poput-vojske-i-branitelja

KSST – Stranica je možda uklonjena, promjenjeno joj je ime ili je privremeno nedostupna.

jel to od vraških ideja na temi i amdin poplavio [emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

free flow information

POZDRAV SVIMA !

Osjećam se , ko da me je netko iz penthousa , preselio u mali stan u suterenu,obzirom na činjenicu, da je hrpa vijesti i sličica sa desetinama naslova zatrpala ovaj portal, koji ima sigurno- najdužu naslovnu stranicu,
u konkurenciji sličnih portala. Moj favorit trenutno- Liderpress.Kad
bi imali zgodan forum, konkurencija bi bila učinkovita i motivirajuća.

Toliko mi je novi poslovni.hr bio nepregledan,ispremiješanih sadržaja i previše podataka iz svih kuteva i naslova, da sam bila šokirana.Ko da u kuću koja ima neki demode red i rad, pustiš kreativnog telembusa dizajnerski trknutog do temelja, da ti da novu koncepciju života, a on se počne iživljavati svim snagama.
Grafički dizajner s pedigreom, bez duše i realnosti.
Najprije kritike:
1. predugačka naslovna stranica, bez udarne vijesti u većem formatu, poslije
je to malo popravljeno…ali,…
2. Previše naslova sa portretima, tj.slikama političara i gospodarstvenika,
a premalo aktualnih fotografija tehnologije, ekologije, društva…..
3. Prevelike slike novinara i njihovih radova/ kolumni?/koje nisu pisane
zanimljivim stilom, no, svaka čast na trudu…
4.Premalo kontrasta u bojama , npr. kod dnevne cijene dionica i kretanja..ne vidi se…problemi s listanjem stranica unatrag, neažurirani podaci..no,
to se ispravlja…
itd.itd.
a sad POHVALE
1. NAJBOLJI NASLOV ..pregled dnevnog trgovanja, sa prekrasnim grafovima, koje
i bedak , kao ja, kuži.Novi pregledni podaci, vrlo lijepo, taman ono što nam treba,prave stranice za ovaj portal-odlično!
2. Obilje svakojakih podataka, ako mi je dosadno, mogu otvarati kojekakve teme,
ali, opet premalo vijesti iz kompanija koje nas interesiraju.
Prijedlozi: ne znam da li ima, pa nisam vidjela, ali treba nam jednostavna
tabela kao na portalu MOJE DIONICE- sa dividendama i postavkom najnovijih podataka top10 promjena u zadanim intervalima…

Iz suterena, malog podstanarskog stana, sa suženim vidikom i dnevnom svjetlošću,ali uz obilje optimizma i volje za uspjehom
lijepo Vas pozdravljam !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami

“Ko da u kuću koja ima neki demode red i rad, pustiš kreativnog telembusa dizajnerski trknutog do temelja, da ti da novu koncepciju života, a on se počne iživljavati svim snagama.
Grafički dizajner s pedigreom, bez duše i realnosti…”

…genijalno…[emo_smijeh]

Ja bi se samo osvrnuo na novu akciju Dinamovih igrača, svatko tko dođe dobije milion kuna.

Ovak dečki, da li ste se Vi rodili u ovom gradu ili ne?

Da mi date milion kuna ne bih Vam došao na stadion.

Sram Vas bilo, klub s takvom povijesti a Vi ga ovako prostituirate.

Već su Vas i dalmatinci počeli žaliti.

Sramota.

Pa deset navijača za nagradnu igru će doći, bar neki Francuzi.

Dinamov vatreni navijač kojemu je neugodno!

[emo_vrtimise]

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

DRŽAVA POMAŽE BANKAMA

Dugogodišnja tradicija se nastavlja ..Gotovo je sigurno pravilo, da HZZO- pusti
desetine milijuna u svrhu plaćanja zdravsvenim partnerima – BAŠ U PETAK!
Milijunski novac se pojavljuje u petak , kasno poslijepodne…kad više nije
– ZA UPOTREBU- tj. financijske transkacije knjiže se na prvi radni radn u ponedjeljak.
Odjedanput u ponedjeljak , i to malo kasnije, novac je opet na raspolaganju….
Tako banke , barem nekoliko dana , nemaju problema s likvidnošću, ne moraju posuđivati novac,nego ga posude beskamatno- od zdravstva..

Tko kaže da država nije korektna prema bankama?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/lajkalo-ga-vise-od-10000-ljudi-14godisnjak-za-stranici-vlade-objasnio-zasto-ga-je-sram-zivjeti-u-hrvatskoj-/642697.aspx

…strašno…to je ono što vidimo,a ono što ne vidimo…[emo_beztona]

New Report

Close