BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)


prvo i osnovno ljudi su otišli svojevoljno jer su na izvoru informacija i vide da brod tone, a oni svoje znanje u IGH nikada neće kapitalizirati….

ajde ne baljezgaj, kako brod tone kad je dobio 18 milja kuna povrata od Zagrebčanke, dobio je dans ugovor od 66 milja kuna, proveo je dokap i izdao obveznice od oko 100 milja kuna a ti drukeru baljezgaš o propasti? kako te nije sram???


dalje da bi se mogao natjecati prvo bi ih morao zaposliti…

opet baljezgaš…IGH je registriran i može se natjecat i bez da ima sav kadar zaposlen!


kaj će jurac radičko prvo na natječaj, pa pnda ako dobije posao moliti ekipu da se vrate u propalu tvrtku da odrade poslove???

propala tvrtka? bilo bi zgodno da te IGH počasti jednom tužbom zbog povrede ugleda [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)



prvo i osnovno ljudi su otišli svojevoljno jer su na izvoru informacija i vide da brod tone, a oni svoje znanje u IGH nikada neće kapitalizirati….

ajde ne baljezgaj, kako brod tone kad je dobio 18 milja kuna povrata od Zagrebčanke, dobio je dans ugovor od 66 milja kuna, proveo je dokap i izdao obveznice od oko 100 milja kuna a ti drukeru baljezgaš o propasti? kako te nije sram???


dalje da bi se mogao natjecati prvo bi ih morao zaposliti…

opet baljezgaš…IGH je registriran i može se natjecat i bez da ima sav kadar zaposlen!


kaj će jurac radičko prvo na natječaj, pa pnda ako dobije posao moliti ekipu da se vrate u propalu tvrtku da odrade poslove???

propala tvrtka? bilo bi zgodno da te IGH počasti jednom tužbom zbog povrede ugleda [bye]

[/quote]
"povrede ugleda"
da li sam ja taj koji laže?
da li sam ja Jure Radić koji obmanjuje javnost lažnim poslovima u zadnjih 4-5 godina…

ajde stari nemoj biti smiješan…
btw ode ispod 550…nema dovoljno naivaca ili su se opametili tijekom godina…
ljudi su očigledno shvatili da se radiću može vjerovati tek kada krene u posao, čak niti kada potpiše ugovor..

mene tužiti…whuahauhahah zbog povrede ugleda..huh zvuči interesantno i djetinjasto…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)


mene tužiti…whuahauhahah zbog povrede ugleda..huh zvuči interesantno i djetinjasto…

samo bez nervoze forumašu "pobjeda"
ja kao mali dioničar smatram da svojim pisanjem klevećete firmu čiji sam dioničar i upoznat ću IGH s vašim uvredama i klevetama na ovom forumu uz prijedlog pokretanja tužbe protiv vas. sve je lijepo evidentirano na forumu tako da neče biti problema dokazati [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)



mene tužiti…whuahauhahah zbog povrede ugleda..huh zvuči interesantno i djetinjasto…

samo bez nervoze forumašu "pobjeda"
ja kao mali dioničar smatram da svojim pisanjem klevećete firmu čiji sam dioničar i upoznat ću IGH s vašim uvredama i klevetama na ovom forumu uz prijedlog pokretanja tužbe protiv vas. sve je lijepo evidentirano na forumu tako da neče biti problema dokazati [thumbsup]
[/quote]

ja smatram da ste vi drukeri, koji drukate nekoliko godina unazad, krivi što je gomila ljudi izgubila svoje novce, pa bi mogao okupiti ekipu i tebe i slične tužiti…

da barem znaš malo prava nebi baljezgao gluposti na forumu..

neznaš ulagati u dioncie, a kamoli da poznaješ i jedan jedini Zakon RH…

da te nešto pitam – kaj misliš zašto psotoji Vjeko i ekipa i koja je njihova funkcija na ovom forumu?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


da barem znaš malo prava nebi baljezgao gluposti na forumu..

neznaš ulagati u dioncie, a kamoli da poznaješ i jedan jedini Zakon RH…

samo bez nervoze drukeru, sutra kontkaktiram mog advokata pa kad ode pisamce IGH-u i Mežibovskom s dokazima kako blatiš IGH kao propalu firmu uz brojne druge gadarije, prisjest će ti. to što poznaš zakone bit če ti otegotna okolnost jer znači da si znao da činiš kazneno djelo klevete!
ahhh, kako če bit zabavno, ako uhvatim vremena eto i mene na ročištu da gledam kako se znojiš hahahahahaha [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Glavni svjedok na raspravi bi mogo biti moderator !……….ili pomagač? ….je nije cenzuriral sve
što je trebal… [thumbsup]

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


…da barem znaš malo prava nebi baljezgao gluposti na forumu…, a kamoli da poznaješ i jedan jedini Zakon RH…

Da imalo poznaje pravo ne bi se parnicio s tobom ovdje na forumu vec bi se parnicili na Opcinskom sudu u Zagrebu.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

dajte najte jedan drugom po plotu pizdarije delati, vreme je berbe [lol]

free flow information

Premješteno iz teme: KNZM (Konzum d.d.)

Evo jedne gotovo neočekivano nevjerojatne priče!

Konzum se prodaje jednm Francuskom lancu!

Nadam se da me moderator neće brisati!

THX

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Premješteno iz teme: KNZM (Konzum d.d.)

Evo jedne gotovo neočekivano nevjerojatne priče!

Konzum se prodaje jednm Francuskom lancu!

Nadam se da me moderator neće brisati!

THX


A sad nam daj link za to.

Loris =Mida= Ugar..Kolika je nominala? Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst j

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

@Hasenfefer, vama je uprava jako bitna, zato imate dionice Diokija čija se uprava dokazala. Drago mi je što nemate dionice PTKM, jer ne baratate nikakvim informacijama. Ako vam što znači, žao mi je što imate dionice DIOK.

Ovo što ste ovdje načrčkali ne vrijedi ni pišljivu bobu, a kako vam se ne da klikat po linkovima, završit ćemo ovu jalovu raspravu.

http://www.poslovni.hr/vijesti/petrokemija-pregovara-o-kreditu-za-izgradnju-kogeneracijskog-postrojenja-205161.aspx

http://www.hbor.hr/Sec1406

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

Još kad bih vidio što sam načrčkao, možda bi i ušao s Vama u raspravu.

Ne znam zašto se ljutite.

Vi ste me pitali za savjet, ja sam Vam odgovorio.

Vi budite i dalje zadovoljni s Vašom Upravom, vidim po izvještajima da su rezultati fenomenalni.

Ne mora Vam biti žao što imam dionice DIOKI-a. Meni nije žao. Radije imam dionice DIOKI-a na 10 kn ili INU na 1000 kn, nego PTKM na 360 kn (katastrofa).

Nisam htio zamarati dioničare PTKM s Diokijem, ali kad ste već spomenuli onda ću kazati da PTKM i DIOKI su jako slične firme. I jedna i druga ima nesposobnu Upravu koja je slizana s vođama sindikata, pa rade što hoće.

Ja bi upozorio radnike PTKM (ne daj bože), da paze da im se ne dogodi ono što se desilo radnicima DIOKI-a.

I da postoji razlika između Uprave Dioki-a i Petrokemije. Uprava DIOKI-a je ulagala u novu tvornicu, novu tehnologiju (istina skoro sve su fulali ( jer nisu slušali inženjere)), dok kod Vas ne vidim da su se pokrenuli dalje od Pušće Bistre.

Što se tiče sadašnje uprave Dioki-a, kada dođe novi vlasnik oni prvo lete.
Ako Vam to do sada nije bilo jasno, možda da razmislite da se bavite samo humanitarnim radom jer Vam ulaganja baš i ne idu.

Više ne mislim raspravljati s Vama. Ne volim kada neko kad nema argumenata samo izbriše nečije mišljenje, makar bilo krivo.

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

New Report

Close