BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto se česte i očite izmjene cijena- POKLAPAJU sa televizijskim vijestima, ?
Stiče se dojam, da političari imaju najviše dionica……….ili novinari?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Zašto se česte i očite izmjene cijena- POKLAPAJU sa televizijskim vijestima, ?
Stiče se dojam, da političari imaju najviše dionica……….ili novinari?

ili gledatelji…

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)



Hrvatske ceste pripremile su novo rješenje za gradnju Pelješkog mosta koje bi trebalo biti temelj za izradu studije kojom će se Hrvatska natjecati za novac iz fondova Europske unije, piše Jutarnji list.

to je tek idejno rješenje koje mora potvrditi EU, vidjet ćemo tko će raditi projekt za građ. dozvolu….po meni, ili će se ići na novi natječaj gdje se može javiti i IGH ili će se korigirati postojeći projekt što će onda sigurno raditi IGH.

kolega pobjeda, počeli ste pretjerivati s animozitetom prema ovoj firmi, vaše pisanje prerasta u osobni obračun s IGH…kako i zašto, ne znam…a ni ne zanima me [yawn]
[/quote]

Kolega Fajrunt,
ja ga maksimalno ignoriram jer veci animozitet je tesko zamisliv.
No,jadnicak se pokusava ocajnicki ukrcati da bi vec na 750 sve frknuo van.
Iskreno ga zalim!

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)




Hrvatske ceste pripremile su novo rješenje za gradnju Pelješkog mosta koje bi trebalo biti temelj za izradu studije kojom će se Hrvatska natjecati za novac iz fondova Europske unije, piše Jutarnji list.

to je tek idejno rješenje koje mora potvrditi EU, vidjet ćemo tko će raditi projekt za građ. dozvolu….po meni, ili će se ići na novi natječaj gdje se može javiti i IGH ili će se korigirati postojeći projekt što će onda sigurno raditi IGH.

kolega pobjeda, počeli ste pretjerivati s animozitetom prema ovoj firmi, vaše pisanje prerasta u osobni obračun s IGH…kako i zašto, ne znam…a ni ne zanima me [yawn]
[/quote]

Kolega Fajrunt,
ja ga maksimalno ignoriram jer veci animozitet je tesko zamisliv.
No,jadnicak se pokusava ocajnicki ukrcati da bi vec na 750 sve frknuo van.
Iskreno ga zalim!
[/quote]
1. imaš ignore opciju i više nečeš vidjeti kaj pišem – zakaj je ne uključiš – nije vrag da te ipak malo interesira kaj pišem??

ja neke od vas/njih imam na ignore i baš mi je odlično da ne vidim kaj piskaraju, probaj i vidjet češ..nema više pobjede

2. ti žališ mene? – stari u minisu si 1500 kn po dionici – daj se pokrij sa ušima

3. animozitet je tesko zamisliv. – stari zbog mene su mnogi spasili svoje novce, a zbog tebe i sličnih su u golemim gubitcima…stoga molim te …- ja se trudim da ekipa koja nema iskustva i koja je nova, ne ulazi u ovaj scam i dosta njih mi se javilo i zahvalilo – to daje dodatnu snagu da pišem činjenice, a ti? neka krava crkne svima samo da ne budeš u još većem minusu..srami se

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Na qurac mi idete svi s tim savjetima. Tako ste dugo na burzi da bi već mogli sve napamet znati
o dioničkim društvima, a pojma nemate !

Kaze zena koja ne zna gdje moze pogledati sve dionicare nekog drustva:

Gdje se kupuje CD- MENE ZANIMA , platit ću!

Inace, simptomaticno je i da gospodja vecinom pise na temi "Bez cenzure". Valjda joj je znanje presiroko da bi se zadrzala samo na jednoj dionici.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Gdje se kupuje CD- MENE ZANIMA , platit ću!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

miami @ skdd ako je ostala ista cjena 100 kn +pdv ,i moras bit imaoc dionice ,eto

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Gdje se kupuje CD- MENE ZANIMA , platit ću!

Imas u svakoj prodavnici uredskog materijala ili kompjutorske opreme

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Na qurac mi idete svi s tim savjetima. Tako ste dugo na burzi da bi već mogli sve napamet znati
o dioničkim društvima, a pojma nemate !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)
Na qurac mi idete svi s tim savjetima. Tako ste dugo na burzi da bi već mogli sve napamet znati
o dioničkim društvima, a pojma nemate !

CARICE
[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

miami @ na tebe se ne isplati ni slova trositi .. i jos si nezahvalna,neka neka [embarass] [yawn] [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

World Group

Canada [c] v Spain [s]

Italy [c] v Croatia [s]

Belgium [c] v Serbia [s]

USA [s] [c] v Brazil

France [s] [c] v Israel

Argentina [s] [c] v Germany

Kazakhstan [s] [c] [*] v Austria

Switzerland [c] v Czech Republic [s]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close