BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Klaus ga je rasturio jer je znao s kim ima posla, Stanković je u tome ispoa naivac.
Aca većinom ima posla sa rodijačkim političarima kojima je najveći domet maznuti nešto, ili nekom netjaku namjestiti posao. ovaj je puno opasniji i gori, on bi nam tumačio svijet i govorio šta trebamao raditi-privatizirati.a Banke su odlične!
Index je fino napisao:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/nastup-nenada-bakica-u-emisiji-nedjeljom-u-dva-za-dugo-dugo-pamcenje-/636056.aspx

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

Gledao sam na prekide jer je paralelno bila Formula1. Iako se u dobrom dijelu, a pogotovo o tržištu kapitala slažem s Bakićem mislim da bi pod hitno trebao početi cenzurirati vlastite misli i obavezno prestati s folozofijom o homo sapiensu i inzistiranju da svijet nikada nije bio bolje mjesto. O Iphoneu i starim grcima da ne govorim. Uvijek je problematično kada netko tko je lišen bilo kakve ideologije priča o ideologijama. Bilo bi mu bolje da se toga ostavi i radi ono što zna najbolje. Oni koji razumiju o čemu je pričao i što je želio reći ovim nastupom su bili razočarani, a oni ostali kojima apsolutno nije jasno tko je taj čovjek koji baljezga o starim Grcima i Iphoneu vjerojatno su gledali nešto drugo. Iskreno, želim mu da što prije počne živjeti život u dokolici i uživa kako je to želio prije bogatstva kojeg je stekao i da se riješi crvića koji mu ne da mira. Ima otprilike "sto miliona" razloga i mogućnosti da živi lijepi život u pozadini neeksponiran s obitelji i za obitelj i sve ostalo pusti dovraga.

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Premješteno iz teme: SLRS (Solaris d.d.)



Srušeno 15 % sa 15 komada, predposatavljam da je to napravio kupac koji misli kupovati na 210 kn!

Teško da će mu to poć za rukom!

ps golubov što Vi mislite?

[wink]



Meni paše niska cijena jer ću još kupovati ali nisam je ja srušio.

Eto koliko su izjave goluba vjerodostojne, niti u mjesec dana…ploču je promjenio iz priče o kupnji u djelo prodaje..

Kako pojedinci gube kredibilitet na forumu!!!

Pa Vi takvima vjerujte i na drugim topicima.

[bye]
[/quote]

Post od 05.07.2012. o.g.

Po sjećanju cijena KSSTa je bila oko 800 kn, riješio se SLRS 200 – 210 KN da bi obranio cijenu staklenika i dokupio!!!

Pisao sam da je to loš ulagački potez, al ajde da ne prejudiciram stvari vidjet ćemo u narednim mjesecima!

LP

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

………Ne mogu više raditi na + 30 C………..!!!

Vremenske prilike će me ubiti…cijelo ljeto +35..+30–+38…nemam fizičke snage, umor je prevelik,
opet je ljeto…!Razmišljam gdje da pobjegnem od sunca,u Gorski Kotar, tamo često pada kiša,
zelenilo je ,i izmjene temperatura su prilagođene organizmu , naviklom na pravilna godišnja doba..?
Nema jeseni…grožđe je obrano,kukuruza nema, prašina je na poljima, vrelina na asfaltu,
uz autocestu suše se nasadi ukrasnog grmlja…izumrijet ćemo, garant ukoro!..Dosadni insekti ne posustaju, uskoro će se pretvoriti u invazivne organizme koji će nas zlostavljati na planetu,
i prisiliti nas, da se skrivamo u nastambe……ko na filmovima..
Nema odmora..planovi se pomiču prema kraju godine, priroda umire……što se zbiva…
Hoće li nam financijske teme biti sporedne u usporedbi sa pretećom opasnošću klimatskih promjena…?’??

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

To je tvoj komentar??!!!

A kaj tebe to briga. Trpi minus kad si tvrdoglav. Zar ne vidiš da se sa igh u posljednjih 1-2 godina vezu samo prevare, podvale i laži.

Od cecenije, preko CG do peljeskog, prema dvorani i zračnoj luci zgb.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

… da i? I zašto tebe takva firma uopće zanima? Je li to normalno?

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

@ pobjeda (i pet-šest drugih nickova)
U ovom članku nisi mogao (ili htio) pročitati da se spašava Konstruktor, a da IGH svoj udio duga u tih 19 milijuna može servisirati bez i najmanjeg problema? Ali riješit će ga država, pa nema beda niti za Konstruktor.
Ili čitaj kako valja ili nemoj prenositi laži na forum.
Pročitaj si još jednom članak nespretnog naslova, ali pažljivo i s razumijevanjem
http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/213695/Drzava-i-Split-placaju-milijune-za-spas-Konstruktora-IGH-i-Dalekovoda.html

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

Vidim pametni se istresli po bid-u, a ostali na poslovnom.hr

Hehe još malo pa će bid nestati.

Ova dionica ide na realne razine, i ne vidim tko to može zaustaviti.
Tim vise, jer glavni optimisti tvrde da će i oni dokupiti na NIŽIM razinama. Valjda im je ovo previše.

Ovaj corot dokupljuje još od 1500 i dalje laje kako igh ide gore. Sto on vise "dokupljuje" to igh vise pada.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)

Corot*

Te demagogije prodaj malim neiskusnim forumasima koji su ovdje od travnja 2012 godine.
Ja vidim da igh curi na sve strane bez obzira sto je recimo SAD na razinama od 2007-2008.

Mogu si zamisliti kako će igh ali i cijeli Crobex izgledati kada se ameri korigiraju 10-20%.

Biti će onda i suza, i plača, i prozivanja hanfe ali tebe recimo nitko neće prozivati a još od 1000 kuna drukas da ide up, a ono ide Down to the hell!

Kaj ne vidiš da si se nafulavao kao nitko nikada?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


………Ne mogu više raditi na + 30 C………..!!!

Vremenske prilike će me ubiti…cijelo ljeto +35..+30–+38…nemam fizičke snage, umor je prevelik,
opet je ljeto…!Razmišljam gdje da pobjegnem od sunca,u Gorski Kotar, tamo često pada kiša,
zelenilo je ,i izmjene temperatura su prilagođene organizmu , naviklom na pravilna godišnja doba..?
Nema jeseni…grožđe je obrano,kukuruza nema, prašina je na poljima, vrelina na asfaltu,
uz autocestu suše se nasadi ukrasnog grmlja…izumrijet ćemo, garant ukoro!..Dosadni insekti ne posustaju, uskoro će se pretvoriti u invazivne organizme koji će nas zlostavljati na planetu,
i prisiliti nas, da se skrivamo u nastambe……ko na filmovima..
Nema odmora..planovi se pomiču prema kraju godine, priroda umire……što se zbiva…
Hoće li nam financijske teme biti sporedne u usporedbi sa pretećom opasnošću klimatskih promjena…?’??

Miami bez uvrede. Jesi razmislila o ljubavniku?

Ne. Pišem o najaktualnijoj temi danas- koja će utjecati ne samo na financijsko tržište, globalnu
ekonomiju , nego i na nas u RH…MIgracije, migracije……..naizgled nebitne, statistički minorne,
a zbog premalo novih podataka, / bavimo se stalno nevjerojatnim pxsdarijama/ nedovoljno
poznatim u Hrvata. Od šume- ne vidimo drvo.

Kroz detalje svakodnevnog života, dotičem se stanja i u ekonomiji / na svoj način/.
Ne mogu pisati o DIOKI-ju, jer bi mi to bilo, ko da svladavam sjeverni uspon Himalaja, bez opreme….

O čemu bi se ljubavnici, poput nas ovdje, razgovarali??? Pogodi tri put…../ kaj to nije jadno…koliko
smo opsjednuti novce i profitom ?./ Jučer je Bakić kupio malo Solarisa, danas su telci pojurili
podići njegov portfelj …………. zar s takvima da pričam o dionicama…..???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close