BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas u mom gradiću za najtatu županije su izabrali čovjeka koji je pred razvodom. I koji će djecu izgubiti. Bilo bi smiješno, da nam takva nije cijela županija

Svima dobro veče [smiley]

Najtatu su sigurno birale – najmame….valjda je njima – NAJTATA -u redu….pa, ako je tako popularan, razumljivo je i to s razvodom..to su bolesti provincija i malograđanskih sredina…treba im heroj ulice… kad je slavan, svi ga vole, a kad je u gabuli, onda ga gurnu nogom još dublje u ponor…
Bolje da su održali predavanje na temu Zakona o braku i porodičnim odnosima….gdje bi svi , u ovim
teškim vremenima trebali znati svoje obaveze prema najbližima…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Zakonske obaveze uzdržavanja nakon razvoda braka su tabu tema..a pogledajte mnogo primjera
gdje muškarci na minimalcima, ne uspijevaju u novim zajednicama, jer im je trošak uzdržavanja,
djece i pomaganja prve obitelji- tako velika stavka u primanjima- da nemaju više novaca
za novu zajednicu ….tj. novu ženu i eventualnu djecu….još gosp. Opačić mora puno raditi, na tim
pitanjima ………
/ dok čekamo da se burza oporavi, kaj ćemo drugo, nego lupati po nekim temama…./

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

zna li tko netko dobar i besplatan ad blocker za Internet explorer? ovaj je recimo vrlo dobar, ali besplatan je ograničeno vrijeme
http://simple-adblock.com/

kad nam je već burza zamrla i propala, uživajmo bar u ovome…
http://magazin.net.hr/dom-vrt/zanimljivo-i-korisno/30-spektakularnih-bazena-bez-ivice

Vaš link

evo malo razbribrige 🙂

mi smo ipak zemlja slučaj

700,00 EURA

Najtraženiji program , koji dolazi iz Slovenije, košta 700,00 Eura, a namijenjen je
UGOSTITELJIMA , koji prikrivaju promet u svojim lokalima , i ne plaćaju porez na
prodaju pića , hrane i ostalog ………..
Kada se na jesen , porezne uprave , spoje na kase ugostiteljskih lokala, spretni
informatičari, već su pripremili DVOSTRUKI KNJIGOVODSTVENI program, putem kojih
će vlasnici lokala i nadalje varati državu na prometu tj.porezima u ugostiteljstvu.
Prometi u lokalima koji rade kao noćni barovi- doseže i =70.000,00 kuna , dnevno – a samo mali dio
toga je stvarno prijavljen…

Zašto nitko od inspektora u Općinama i Gradovima- ne zna procijeniti PROMET LOKALA,
i ne podnosi prijave protiv rada na crno- ostaje nepoznanica…………?

Država propušta NOVAC- koji privatnici sebi stavljaju na stranu- ali je aktivna u povećanju
nameta najsiromašnijima…… APSURD !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Vlado DOMINIĆ….nemoj nas razočarati -i sretno!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Netreba zatvorit ZSE kad nije bila zatvorena u danima krize 2008 u proljeće kad je 25% burzi u svijetu bilo zatvoreno po nekoliko trgovinskih dana radi očuvanja cjena i kad su neke bile kamenovane naši mirovinci su dobili zeleno svjetlo od HANFE i SAMODOLA za masakriranje i nekontrolirano povlačenje novca iako u zakonu stoji sasvim drugačije
Treba zatvorit i to na doživotnu robiju po nekoliko ljudi iz svakog fonda i naravno hanfe
USKOK šuti država šuti svi šute znači nekakav je interes u pitanju kome e to je pitanje

DALI NEKO ZNA DALI JE BAR JEDNA EMISIJA BILA NA TV O ZSE DA SE SASTANU PA DA RAZGLABAJU
NIKAD NITI NIJEDNA

EU u 2 dana 4% raste danas će možda malo u crveno al mi sa crvenim 5 godina koliko je samo naroda uzgubilo odnosno koliko je narodu opljačkano samo do sad

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

molio bi forumaše ovako javno da mi nešalju poruke sa psovkama radi mog pisanja o pljački na burzi

ako se koji pronašao u tom nisam mu ja kriv

očito je da se pljačka cjelo vrijeme unazad 5 god

sve mogu argumentirati

molim modreratora da ovo pusti

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


molio bi forumaše ovako javno da mi nešalju poruke sa psovkama radi mog pisanja o pljački na burzi

ako se koji pronašao u tom nisam mu ja kriv

očito je da se pljačka cjelo vrijeme unazad 5 god

sve mogu argumentirati

molim modreratora da ovo pusti

a ja molim moderatora da sve tvoje postove u buduće prebacuje na bez cenzure jer svaki dan pišeš 4-5 bezveznih postova istog sadržaja, a to već prelazi u spamanje i trolanje!
hvala

p.s. nemam nikakve veze s brokerima ni fond managerima, samo mi je dosta ovih besmislenih postova!

New Report

Close