BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Smijali ste se mojim napisima o spletkama u Plitvičkim jezerima, kad je buknuo požar na Ličkoj
kući… a vidjet ćete, kad se sve sazna.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Cijene dionica moraju se podići , kako god i tkogod. James bi rekao, prestani pisati gluposti,
baš će netko podizati cijene , tebi, da se iskrcaš….
Ma, nije to ljudi zbog nas- OVDJE 200- tinjak , koji patimo svaki dan…….
Država mora upumpati novac – nek ga uzmen, gdje god zna- I MORA PODIĆI TRŽIŠTE KAPITALA…..

Pa, dajte počnite slušati već jedanput , što Vam govore PREŽIVJELI S BURZE ….Da, to smo mi!!!
PREŽIVJELI …… smo krizu, i čekamo RASPLET….MMF, da učini ono za što nema Vlada snage.

Upumpajte kapital u burzi – u firme , koje će potaknuti rasti razvoj…….ne u NOVE FIRME,
NEGO U OVE KOJE SU PREŽIVJELE- a one će potaknuti rast ostalih djelatnosti, i stvarati nove
vrijednosti, pa i nova radna mjesta…..a onda i nove , male firme …..!!!

Moje posljednje ulaganje, bilo je s rastom tržišta kapitala……početkom 2011. Od tada- do danas…
nismo se pomaknuli s nikakvim ulaganjem, niti otvaranjem radnih mjesta……….kolaps.

Čim burza padne -STOP. Ma, ne mrdamo, jer nam je kapital zarobljen. Pa, kaj Vam je teško
ULOŽITI novac u FOND koji će KUPOVATI dionice s burze i potaknuti rast tržišta???????
Nema više skoro , pa nikoga s dionicama, osim DESET BROKERSKIH KUĆA, par malih fondova…
I PAR STOTINJAK individualnih ulagača, koji miruju !

Kak mogu svi biti ovak nerazumni u Vladi, koja ne zna- stvoriti novce! Napucajte Crobex na 3.500
, podignite SVE DIONICE koje su o.k…….pa ćete vidjeti OPORAVAK !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ŠTIĆENE OSOBE

Slijedeći puta kad gosp. Milanović , Predsjednik Vlade RH,telefonom bude priopćavao Odluke Vlade, mora znati, da ON- kao štićena osoba , ima zabilježen svaki ton., zna se u svakom trenutko gdje je, s kim razgovara i o čemu, i vodi se evidencija o svakom njegovom koraku na -zato plaćenim mjestima…pa, gosp. Milanoviću, pripazite malo,
jer INFORMACIJE SU NOVAC, a novac je danas………tražena roba
.Zbog curenja informacija- ja bih smjenila neke osobe, a Vi bolje od mene znate – koje su to, i usput bih provjerila instalirane uređaje , od strane povjerljive nezavisne kuće koja se bavi takvm opremom, i koja je radila ugradnju svih takvih uređaja…kako se god zvučno zvala .Sretno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Hoću reći, da ŠTAMPATI NOVCE – ne smijete…

Ali, burzu napumpati – SMIJETE. ! Ako to smije, jedna UGLEDNA NJEMAČKA, i tako sebe spasiti
od propasti, što fali, da mi tako ne stvorimo vrijednost. Pa, gosp. Merkel treba skinuti kapu, makar
nije jedina koja je upumpala novac na burzu i tako pomogla gospodarstvu ………..

p.s. neću više spamati teme, idem radit, bok.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


p.s. neću više spamati teme, idem radit, bok.

N A P O K O N [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

G.Bakić na radio Zg2

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

http://www.seebiz.eu/jp-morgan-slijedi-koordinirana-runda-globalnog-monetarnog-labavljenja/ar-37384/

GLOBUS tiskano izdanje

PRAVA ISTINA O ČAČIĆEVU NEW DELAJU

Plan ulaganja 8 milijardi kuna više u 2012 već je spao na 3,3 milijarde. To znači da neće bit rasta BDP-a od 0,8 %. Zapravo, neće ga bit uopće

BADBAD

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Gotovo je kraj školske godine, a ja pun jedinica, primjeto sam kad je tržište u padu ocjene su uglavnom niske!!

ps Sreća ide dugo toplo ljeto, uz pokoji pljusak….

[lol]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Gospodične koje su se proslavile golim grudima, bit će kažnjene ! Ukorom …..zato, jer se nisu
skinule do kraja- veli moj muž.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ukidanjem članarine Hrvatskoj gospodarskoj komori- i HOk-u ? …………….bio bi
PRVI SKINUTI NAMET PRIVREDI koja je na rubu kolapsa.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

…Sjever Hrvatske je neobrazovan….- veli Čačić.

Razlika obrazovanja.Praktično obrazovanje sjevera, i veći standard, je isto kao i sjever Europe.Ne treba im doktorat, jer on nije mjerilo kulture niti standarda.
Što će nam kupljene diplome, podstanarski život na kredit, i garderoba u second hand dućanima….???
Živio neobrazovani sjever Hrvatske koji vodi na svim natjecanjima kvalitete u Hrvatskoj:
– najbolji proizvedeni pršut Vajda ……a nije Dalmacija? Istra?
– nagrada za inovacije…Varaždin
– nabolji dizajn …1. mjesto Varaždin 2.Čakovec 3. Zagreb
– Nagrada Luke RITZA- Našice , Čakovec
– nagrade za vina, proizvode,
– vodeća mjesta u školama, natjecanjima kulture i sporta…
– poduzetnici sa sjevera, dobitnici raznih priznanja…..
Gosp. Čačić, obiđite kvartove u Zagrebu, Rijeci i Splitu, gdje nema KANALIZACIJE, niti vodovodne mreže….a žive intelektualci.Pozdrav.

– najviše IPARD sredstava- Međimurje..
– Poduzetnički inkubatori- sjever Hrvatske …………itd.itd.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close