BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad si 3 uzastopna mjeseca u minusu onda je recesija
kad si 3 uzastopna tromjesječja u minusu onda je kriza
kad si 3 uzastopne godine u minusu onda si u depresiji
GOSPODARSTVO I VEĆINA GRAĐANA IZ PRIVATNOG SEKTORA RH JE U DEBELOJ DEPRESIJI
građani zaposleni u državnoj upravi i javnim tvrtkama nažalost još nisu svjesni da je recesijia davno prošla i da je nastupila debela depresija jer se kao zombiji i vampiri hrane živim tkivom zaposlenih u privatnom sektoru

p.s. iz svega isključujem zaposlene u zdravstvu, njima svaka čast i hvala, osobito medicinskim sestrama i tehničarima

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

GRAD ZADAR

Manjak gradske blagajne od =90.000.000,00 kuna nadoknaditi će građani- kroz PRIREZ.
ISPRAVNO. Bolje i to- nego dirati prazan Proračun …i krpati rupe na teret svih građana Hrvatske,
kako su to radili prije.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Dragi moji kolege,svi koji su me simpatizirali,i oni koji nisu.Evo pozdravljam vas do nekih novih vremena.Držite se ,pamet u glavu,i sretno Vam svima u svim područjima.I poslovnim i privatnim.
I dalje ću Vas pratiti i podržavati,ali sudjelovati više u ovakvoj anarhiji-NE.
Svi koji su mi prijatelji znaju moje mišljenje o novoj vladi,a mislim da će i većina ubrzo shvatiti moje negodovanje sa dolaskom crvenih na tron.
Neka Vas sve čuva dragi bog i grije Hrvatsko sunce,koje će sjati vječno.
Neka nam živi naša Hrvatska i mi svi u njoj.

peyo


GRAD ZADAR

Manjak gradske blagajne od =90.000.000,00 kuna nadoknaditi će građani- kroz PRIREZ.
ISPRAVNO. Bolje i to- nego dirati prazan Proračun …i krpati rupe na teret svih građana Hrvatske,
kako su to radili prije.

i još uvijek ja manji prirez nego u mom mjestu. Gledam aukcije na e-sudstvo i sve nekretnine iz Slavonije. Što se samo Slavoncima plijeni? Ili drugi turizmom pokrpaju kućni buđet

Na ostavku Guvernera, Crobex je reagirao , plusom ?…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Na ostavku Guvernera, Crobex je reagirao , plusom ?…….

buš sutra vidla [lol]


Na ostavku Guvernera, Crobex je reagirao , plusom ?…….

rohatinski je odradio što je mogao, vrijeme je za nove ljude

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

evo malo teroija zavjere….

http://politika.hr/hrvatska/9267-rothschild-rockefeller-i-soros-u-tajnosti-vladaju-hrvatskom-i-crnom-gorom-pomocu-marioneta


Dragi moji kolege,svi koji su me simpatizirali,i oni koji nisu.Evo pozdravljam vas do nekih novih vremena.Držite se ,pamet u glavu,i sretno Vam svima u svim područjima.I poslovnim i privatnim.
I dalje ću Vas pratiti i podržavati,ali sudjelovati više u ovakvoj anarhiji-NE.
Svi koji su mi prijatelji znaju moje mišljenje o novoj vladi,a mislim da će i većina ubrzo shvatiti moje negodovanje sa dolaskom crvenih na tron.
Neka Vas sve čuva dragi bog i grije Hrvatsko sunce,koje će sjati vječno.
Neka nam živi naša Hrvatska i mi svi u njoj.

Pa peyo kućo stara, šta se odmah ljutiš….riskantno si ulagao i nisi pogodio pa se netko drugi obogatio na tebi…tako ti je to….kad djeca imaju para i kramari trže [smiley]
Sad su svi krivi..i Roha, i crveni, i južina i ćaćko…svi..samo ti nisi…a nije da te nisam upozoravao [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

http://www.jutarnji.hr/britanski-umjetnik-napravio-program-za-bogacenje–pomocu-praznovjerja-zaradite-novac-na-burzi/1032584/

ovakav algoritam na ZSE funkcionira od davnina [lol]

http://www.poslovni.hr/forum/ecigarete-18564-pg1.aspx#lastpost

Svi koji muku muče s ostavljanjem pušenja (bar onog zastarjelog analognog….)….., a ne bi zaista ostavili "pušenje"…

malo čitanja pred spavanje [smiley]
Famous George Soros Speech
http://www.businessinsider.com/full-text-of-george-soros-speech-2012-6

mene više zanima dali će lijepa naša zbog politike koja se provodi 20 godina postati zanimljiv penny Kennethu Dartu, hipotetsko pitanje naravno (sebi [pray]), mala smo mi bara …

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor

New Report

Close