BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ovo nije burza, nego pazar, a više bakice okrenu na blitvi,trišnjama i jabukama nego 99% vas ovdje.

over and out

A BALVANA!!! :) :) :)


Marvelovac jesi to ti, samo si skinuo onu krabulju sa lica ?
Nego kaj misliš o povrtlarstvu u ovo doba godine, dolje u Kaštelima ? [smiley]


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@ tigre

onaj koji masno zarađuje na burzi njega nemože ništa iritirati na burzi, burzovnim forumima i njima slično. Copy that.

moze, ako pojednici nikad nista konkretno ne napisu,
a redovito se javljaju svake godine kad postoji mogucnost za :
"Sell in May and go away"

vi ste jos mladi, ali ja sam tu oduvijek i svake godine citam iste postove.
ali nikad nista konkretno – jer eto kao – "mi ne zasluzujemo".

smijurija… [angry]
[/quote]

U prijasnjoj poruci pises " koga briga jel ce se target xxx ostvariti ili ne !? "

A sada se zalis da nije konkretno?

Ako se desi da Crobex dode do navedene xxx-razine (ta je navedena kao dugorocna analiza, odavno napomenjena) …bit ce itekako konkretno za mnoge ljude.
Kad se radi o kratkorocnim ili intraday analizama za Hrvatsku burzu…njih ne pratim.

Tako moguce manje ili vece rastove ili padove ne komentiram.
To vjerovatno ti pratis.



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@ tigre

onaj koji masno zarađuje na burzi njega nemože ništa iritirati na burzi, burzovnim forumima i njima slično. Copy that.

moze, ako pojednici nikad nista konkretno ne napisu,
a redovito se javljaju svake godine kad postoji mogucnost za :
"Sell in May and go away"

vi ste jos mladi, ali ja sam tu oduvijek i svake godine citam iste postove.
ali nikad nista konkretno – jer eto kao – "mi ne zasluzujemo".

smijurija… [angry]
[/quote]

U prijasnjoj poruci pises " koga briga jel ce se target xxx ostvariti ili ne !? "

A sada se zalis da nije konkretno?

Ako se desi da Crobex dode do navedene xxx-razine (ta je navedena kao dugorocna analiza, odavno napomenjena) …bit ce itekako konkretno za mnoge ljude.
Kad se radi o kratkorocnim ili intraday analizama za Hrvatsku burzu…njih ne pratim.

Tako moguce manje ili vece rastove ili padove ne komentiram.
To vjerovatno ti pratis.

[/quote]

kolega Croman,

zna se dobro sto znaci konkretno.

Ja takoder imam visegodisnje iskustvo u trejdanju i jako dobro znam kako izgleda korektna analiza, a kako izgleda dvosmislena analiza.

ukoliko zelite, postajte svoje videnje razvoja SP500 u slijedecih mjesec – dva , pa mozemo zajedno prokomentirati.

kolega Croman,

zna se dobro sto znaci konkretno.

Ja takoder imam visegodisnje iskustvo u trejdanju i jako dobro znam kako izgleda korektna analiza, a kako izgleda dvosmislena analiza.

ukoliko zelite, postajte svoje videnje razvoja SP500 u slijedecih mjesec – dva , pa mozemo zajedno prokomentirati.

sorry Tigrus

Ja sam prije par mjeseca prestao pisati EWT analize na forumima (vazi za svedske kao i hrvatske i bilo koji drugi forum).
Ima i drugih stvari u zivotu sto su vazne i cime se sada bavim.

Komentirao sam jednu prijasnju analizu (xxx-analizu) posto je bila odavno ucinjena.

PS Ja vjerujem da ti imas i iskustvo i znanje o burzi i analizama.

sretno


Ja sam prije par mjeseca prestao pisati EWT analize na forumima (vazi za svedske kao i hrvatske i bilo koji drugi forum).
Ima i drugih stvari u zivotu sto su vazne i cime se sada bavim.
Komentirao sam jednu prijasnju analizu (xxx-analizu)
posto je bila odavno ucinjena.
PS Ja vjerujem da ti imas i iskustvo i znanje o burzi i analizama.
sretno

Znači hrvatino sada se baviš XXX analizama…da, da to je dobro…i sam ponekad volim pogledati neku dobru analizu [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

vraca li se DM, Lira, …

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

OTVARANJE POSLOVNICA ZA UPIS NOVIH INVESTITORA u dioničko tržište

Brokerske kuće, investicijska društva i ostali koji žele prikupiti novac od investitora
spremnih na ovim niskim cijenama dionica -uložiti u ZSE – moraju polako početi s otvaranjem
poslovnica / nešto slično ko one s zlatom , samo malo decentnije ……u trgovačkim centrima,
i na mjestima gdje su ljudi naviknuti trošiti novac / ne blizu kockarnica, da Vas ne shvate neozbiljno/

E, sad postoji samo jedan problem. To isto – fondovi su radili i 2007.g. pa, su reakcije investitora bile odlične ……….a , onda je sav NOVAC ISHLAPIO s burze i mnogi su izgubili novac..

Svima je jasno danas- da TO BIO POGREŠAN trenutak za kupnju- a da je sada PRAVI TRENUTAK
ZA ULAGANJE – tko ima viška novaca…

Zato, krenite u potragu za investitorima / nemojte misliti da će Vas oni zvati i nuditi Vam novac/
Kako svi trguju i traže partnere- i Vi morate napraviti – PUT POD NOGE i trbuhom za kruhom,
polako STEĆI PONOVNO POVJERENJE U INVESTITORE I ONI U VAS….

Uvjerena sam, da ćete naći načina, objasniti ljudima , da je izgubljen novac moguće natrag
povratiti i nadam se ………da Vas nitko , zbog gubitaka neće pickarati , tj. da nećete dobiti
batine od nikoga na štandovima……ili u kancelarijama. Sretno.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@ tigre

onaj koji masno zarađuje na burzi njega nemože ništa iritirati na burzi, burzovnim forumima i njima slično. Copy that.

moze, ako pojednici nikad nista konkretno ne napisu,
a redovito se javljaju svake godine kad postoji mogucnost za :
"Sell in May and go away"

vi ste jos mladi, ali ja sam tu oduvijek i svake godine citam iste postove.
ali nikad nista konkretno – jer eto kao – "mi ne zasluzujemo".

smijurija… [angry]
[/quote]

U prijasnjoj poruci pises " koga briga jel ce se target xxx ostvariti ili ne !? "

A sada se zalis da nije konkretno?

Ako se desi da Crobex dode do navedene xxx-razine (ta je navedena kao dugorocna analiza, odavno napomenjena) …bit ce itekako konkretno za mnoge ljude.
Kad se radi o kratkorocnim ili intraday analizama za Hrvatsku burzu…njih ne pratim.

Tako moguce manje ili vece rastove ili padove ne komentiram.
To vjerovatno ti pratis.

[/quote]

da ti išta znaš bio bi u USA ai zarađivao, a ne ovdje da drukaš [thumbsup]

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!

Za koliko dana, fond mora kupiti dionice, ako primi uplatu od investitora za kupnju udjela?
/ 3 ? …/

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

da ti išta znaš bio bi u USA ai zarađivao, a ne ovdje da drukaš [thumbsup]

Koliko znam nisam nikada trgovao na HR burzi…pa zasto da "drukam" ?
Cinio sam Ewt analize i od Hrvatskih kao i Svedskih a i Americkih indexa,valute …itd

Nije potrebno biti u Usa za zaradivati na burzi (Svedska burza je dovoljna za trgovanje)

Plus toga zadovoljan sam sa svojim standardom…imam sto mi je potrebno (kao sto to zelim i tebi).

Najbolje zavsiti ovo poruku posto mozda ce se i ona razumiti kao …drukanje? [thumbsup]

pozdrav i sretno

Karamarko osniva timove koji će Vladi puhati za vrat

http://www.vecernji.hr/vijesti/karamarko-osniva-timove-koji-ce-vladi-puhati-vrat-clanak-416348

New Report

Close