BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



A da mi rasprodamo flotu i podijelimo dividendu od 500 kuna?! Tko je za? Jesus, Vranjo?

Još uvijek bi bio u debelom minusu …. [lol]
[/quote]
Lijepo je kolega da se znate našaliti na vlastiti račun, to su osobine velikih ljudi i to će vam se jednom sigurno bogato vratiti, ako ne u ovoj onda u nekoj budućoj reinkernaciji. [pray]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



A da mi rasprodamo flotu i podijelimo dividendu od 500 kuna?! Tko je za? Jesus, Vranjo?

Još uvijek bi bio u debelom minusu …. [lol]
[/quote]
Poslije sačekati još godinu dana, pa istu tu flotu otkupiti po 250 kuna. I tako nakon godinu dana ispadne da je ATPL dala godišnju dividendu od 250 kuna. Nije loša ideja!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



Kako je teško skužiti kada je netko prodao…

… i tom prodajom spriječio daljnje gubitke…

[/quote]
Jesus zašto si stalno na kompu, forumu, izađi malo čovječe i provjetri se, čisti zrak je barem besplatan i koristan, nemreš fulat ko ovdje, uzmeš ga kolko hoćeš i svijet ti je odma ljepši. Prestani plašit jadne Atlantaše i njima je pun kufer više i dionica i slatkih snova pa ja mislim i tebe pomalo. Ajde izaberi jedan hotel negdje, bilo gdje, di nema interneta, mi ćemo ti platiti tjedan dana nezaboravnog welnesa, samo da te tjedan dana nema. Jesam li ti mogao ljepše reći. I dionicu ćemo srušiti tj pasti će ionako il ovako na koliko hoćeš samo nestani one week please. Može?

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Čini mi se da je svakim danom sve izvjesniji Cromanov target o crobexu xxx. [yawn]

mozete li precizirati o kojem se targetu radi?
trebao bi mi tocan podatak.

hvala…
[/quote]

970
[/quote]

Crobex se upravo nalazi na tim razinama 950 bodova izbaci samo INU i biće vam jasno sve

Crobex je umjetna tvorevina na ovim razinama i dobro osmišljena alatka za legalnu najveću pljačku poslje 90-tih al žalosno što je dopušteno da mali ulagači budu opljačkani i to njih 90%
HANFA je dopustila krajem 2007 i 2008 u prvoj polovici da fondovi rade šta hoće i to su iskoristili i nekontrolirano dotukli dionice i povukli novac tako silovito da se mali ulagač nije ni snašao
Poslje tog je sve KAO transparentnije kad su dionice došle na 5-10% od svoje vrednosti od ATH tad su razni portali i razne krize širom svijeta uvjek bile razlog za dodatno urušavanje i dugogodišnje štopanje cijena i izvlačenja dionica po bagatelnim cjenama od malih ulagača ,što to duže traje to je za fondove bolje a mali ulagač ostaje bez dionica i naravno bez svog novca ,tj biva legalno opljačkan
E TO JE ZSE

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


@Kormilar

Hvala ti, baš si me ugodno nasmijao! [smiley]
Vrhunski ti je prijedlog i bome, kad to ne bi bio samo (slatki) san, ne bih se opirao takvom tjednu. [smiley] Al’ sve dok mi je za svoje mišljenje čast primati jedinice, pogotovo zadnje dvije godine od kolege Malibua, nema odmora… [smiley]

ajmo vidjeti kako stojimo – naravno oni koji zele sudjelovati u online "anketi". Dakle oni koji posjeduju ATPL – koja je prosjecna cijena i koji postotak portfelja vam trenutno iznosi?

Moja prosjecna je 400 kn i trenutno cini cca 18% CRO dijela portfelja. Thnx


Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


A da mi rasprodamo flotu i podijelimo dividendu od 500 kuna?! Tko je za? Jesus, Vranjo?

Još uvijek bi bio u debelom minusu …. [lol]
[/quote]
Poslije sačekati još godinu dana, pa istu tu flotu otkupiti po 250 kuna. I tako nakon godinu dana ispadne da je ATPL dala godišnju dividendu od 250 kuna. Nije loša ideja!
[/quote]
Drž se ti ingre, banana…ove dionice preko 10 kn po komadu nisu tvoja klasa [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Hehehe u 11mj smo raspravljali o targetima. I većina se izjasnila za crobex 1500. A bilo je i onih koji su prognozirali novo dno. Sad opet zazivate Cromana. Njegov target se neće ostvariti, jer se dosta toga promijenilo.

Pozdrav svima

Ono sto sam se naucio u 12 godina prateci burze je da nista nije sigurno (postoji manja ili veca vjerojatnost).
Tako dali ce se (xxx target ) ostvariti ili ne ? Time will tell

(ne zaboravi: put prema cilju nije uvjek ravan!)

Prije 3-4 godine nije bilo puno pisanja o fibb razina i valovima…vidim da ima promjena

Ps intresantna informacija

(dali je tocna ili ne? Neznam)) : Broj on-line korisnika: registiranih: 176, gostiju: 134977

[/quote]

Ovo put prema cilju je poanta.

roger that! [wink]

A BALVANA!!! :) :) :)

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Hehehe u 11mj smo raspravljali o targetima. I većina se izjasnila za crobex 1500. A bilo je i onih koji su prognozirali novo dno. Sad opet zazivate Cromana. Njegov target se neće ostvariti, jer se dosta toga promijenilo.

Pozdrav svima

Ono sto sam se naucio u 12 godina prateci burze je da nista nije sigurno (postoji manja ili veca vjerojatnost).
Tako dali ce se (xxx target ) ostvariti ili ne ? Time will tell

(ne zaboravi: put prema cilju nije uvjek ravan!)

Prije 3-4 godine nije bilo puno pisanja o fibb razina i valovima…vidim da ima promjena

Ps intresantna informacija

(dali je tocna ili ne? Neznam)) : Broj on-line korisnika: registiranih: 176, gostiju: 134977

[/quote]

kolega,

koga briga jel ce se target xxx ostvariti ili ne !?

trejadnjem se moze masno zaraditi.
samo treba znati to raditi.

misim, ovaj "time will tell" iritira jer je to potpuno nevazno.
[angry]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Hehehe u 11mj smo raspravljali o targetima. I većina se izjasnila za crobex 1500. A bilo je i onih koji su prognozirali novo dno. Sad opet zazivate Cromana. Njegov target se neće ostvariti, jer se dosta toga promijenilo.

Pozdrav svima

Ono sto sam se naucio u 12 godina prateci burze je da nista nije sigurno (postoji manja ili veca vjerojatnost).
Tako dali ce se (xxx target ) ostvariti ili ne ? Time will tell

(ne zaboravi: put prema cilju nije uvjek ravan!)

Prije 3-4 godine nije bilo puno pisanja o fibb razina i valovima…vidim da ima promjena

Ps intresantna informacija

(dali je tocna ili ne? Neznam)) : Broj on-line korisnika: registiranih: 176, gostiju: 134977

[/quote]

kolega,

koga briga jel ce se target xxx ostvariti ili ne !?

trejadnjem se moze masno zaraditi.
samo treba znati to raditi.

misim, ovaj "time will tell" iritira jer je to potpuno nevazno.
[angry]
[/quote]

To ako trejdaš vani ok onda, ali ako trejdaš na ovoj jadno nalo ne niti bari nego lokvici onda sigurno nemožeš masno zaradit(ako i zaradiš uopće)
Pa prometi su na većini dionica kao dnevni utrošak utrošak malo lošijeg fast fooda.
Pa zar to nije smiješno..

A BALVANA!!! :) :) :)

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@ tigre

onaj koji masno zarađuje na burzi njega nemože ništa iritirati na burzi, burzovnim forumima i njima slično. Copy that.

A BALVANA!!! :) :) :)

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


@ tigre

onaj koji masno zarađuje na burzi njega nemože ništa iritirati na burzi, burzovnim forumima i njima slično. Copy that.

moze, ako pojednici nikad nista konkretno ne napisu,
a redovito se javljaju svake godine kad postoji mogucnost za :
"Sell in May and go away"

vi ste jos mladi, ali ja sam tu oduvijek i svake godine citam iste postove.
ali nikad nista konkretno – jer eto kao – "mi ne zasluzujemo".

smijurija… [angry]

New Report

Close