BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


@ZZtop

Da, ja to ozbiljno.
Nešto sam pogrešno napisao?
Iz Vašeg odgovora ne iščitavam ispravak.

Mortadela je konj s maslinama.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



@ZZtop

Da, ja to ozbiljno.
Nešto sam pogrešno napisao?
Iz Vašeg odgovora ne iščitavam ispravak.

ako… se ne varam… možda ste prethodno Vi dužan ispravka na vrijednosnici… : PTKM-R-A ili se ponovo tzv. … ping-pong…. da/ne … varam…? prosvijetlite me… hvala unaprijed….

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)




@ZZtop

Da, ja to ozbiljno.
Nešto sam pogrešno napisao?
Iz Vašeg odgovora ne iščitavam ispravak.

ako… se ne varam… možda ste prethodno Vi dužan ispravka na vrijednosnici… : PTKM-R-A ili se ponovo tzv. … ping-pong…. da/ne … varam…? prosvijetlite me… hvala unaprijed….
[/quote]

Poštovani ZZtop,
ne bavim se prosvjetiteljskim poslom, više sam u financijskim transakcijama, ali evo: nemam PTKM u portfelju, ne pratim forum na tu temu, pa tako tamo i ne komentiram, ne znam samo kako ste uspjeli vidjeti moj nick (konjokrad) na temi na kojoj nisam ostavio post.
Pozdravljam Vas

Mortadela je konj s maslinama.

Premješteno iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

evo za sve ove poput homera koje boli k… za sve , samo da se ide na nogomet, pa makar preko leševa gazio:

The killing of animals prior the UEFA Euro 2012 in Ukraine

ugodan dan, ako je to nakon ovoga uopće moguće.
otkažite putovanje, ne dajmo gamadi ni lipe. nisu zaslužili.

...povijest se ponavlja...

Veze između SKRBNIČKIH RAČUNA i FONDOVA…. ? Da li bi netko na ovu temu napisao par riječi?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Veze između SKRBNIČKIH RAČUNA i FONDOVA…. ? Da li bi netko na ovu temu napisao par riječi?

Evo ja ću…DA, VEZA POSTOJI [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

monogamna ili poligamna, veza ? [smiley]

U travnju u odnosu na lani industrijska proizvodnja pala ogromnih 9.4%…nije dobro,stvarno ogroman pad

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

A da mi rasprodamo flotu i podijelimo dividendu od 500 kuna?! Tko je za? Jesus, Vranjo?

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


A da mi rasprodamo flotu i podijelimo dividendu od 500 kuna?! Tko je za? Jesus, Vranjo?

Još uvijek bi bio u debelom minusu …. [lol]

semper fidelis

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



A da mi rasprodamo flotu i podijelimo dividendu od 500 kuna?! Tko je za? Jesus, Vranjo?

Još uvijek bi bio u debelom minusu …. [lol]
[/quote]
ne bi me ni dividenda spasila,ali mogli bi mi dati neki prostorčić u novoj zgradici,disalo bi se lakše..hehe [tongue]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


A da mi rasprodamo flotu i podijelimo dividendu od 500 kuna?! Tko je za? Jesus, Vranjo?

ili Hilton, a brodovi nek se valjaju …

New Report

Close