BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uvodi se nova praksa u hrvatski bolnički sustav..
Sada će, pri porodu, osim mužu biti dopušteno da nazoči i otac [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

/ sad znate zašto sam manje na forumu, na opću radost vatrenog1/.
[/quote]
Kolegice on ima još dosta do mature po pisanju bi se dalo zaključiti da je on još osnovnoškolac. [cool]

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Zbogom , Nina…
Nastupom na Eurosongu, odabirom vlastite pjesme, odjeće, pratećih vokala i svega…HDZ-ov
ženski dio, isplatio je neplaćeni a dospjeli dug HDZ-a prema NINI BADRIć a koji je nastao njenim angažmanima tijekom reklamnih izbornih kampanji HDZ-a……Napokon , mir..? Ili , ima
još nadobudnih neisplaćenih talenata , koje moramo gledati kako nas sramote?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

/ sad znate zašto sam manje na forumu, na opću radost vatrenog1/.


Kolegice on ima još dosta do mature po pisanju bi se dalo zaključiti da je on još osnovnoškolac. [cool]
[/quote]
DA, haa, ha u pravu si…ali na godinu će već biti druga priča [smiley]
A ove godine već su počele prve malje na prsima i lagana četkica ispod nosa..
Mutiranje sam odradio već godinu prije… [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

HNS radimira čačića i vesne pusić ima podršku 2,4 % građana!!! a vode najvažnije resore u državi [shocked]

http://danas.net.hr/hrvatska/necete-vjerovati-u-dubinu-novog-dna-caciceve-stranke

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

"’Cijena dionice Končara EI porast će 27 posto" E SVAKA VAM ČAST!
Vaš link

ŠTO JE TO POŠTOVANI PORTALU http://WWW.POSLOVNI.HR?!?!?!

Na forumu, cenzurirate kad netko napiše psovku u obliku "iksića"(xxxxx), a dopuštate ovakve senzacionalističke natpise!
Vidite ja imam informaciju iz prve ruke da je između ostalog delegacija Kine za nedavnog posjeta Hrvatskoj odlućila znatna sredstva uložiti u suvlasničku strukturu Atlantske plovidbe!

Bojim se da su ovakvi naslovi, dobar znak da se oprostim od Vašeg cijenjenog portala(godinama jutarnja kavica i poslovni.hr su postali obred!) makar u brisanju profila jer stvarno nakon ovakvog naslova još samo fali naslov: "Mark Zuckerberg &Bono&Bil Gates ulaže u Pounje trikotažu-dionica skače 1000%"

hvali more, drž se altantske plovidbe.....

Županije s najviše potencijala za obnovljive izvore energije

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/196021/zupanije-s-najvise-potencijala-za-obnovljive-izvore-energije.html


Županije s najviše potencijala za obnovljive izvore energije

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/196021/zupanije-s-najvise-potencijala-za-obnovljive-izvore-energije.html

Vidim na temi si Općenito, nema ništa za navlačiti za sljedeći tjedan?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

HANFA NE RADI SVOJ POSAO……..

Uzmimo jedan tipičan slučaj , na našem tržištu kapitala- gdje se odgovorne osobe, ne ponašaju
u skladu za Zakonom o tržištu kapitala i ne rade ništa po pitanju zaštite dioničara.

Igor Opennhem je u blokadi računa svojom firmom -INGRA. Da sam ja direktor Hanfe, ja bi
takvom direktoru / društvu/ naložila SPECIJALNE MJERE KONTROLE I OBAVEZE i to slijedeće:
– društvo bi moralo izvjestiti dioničare – kada , koliko, i zašto je došlo do blokade NA LIPU.
– kada i kakve se mjere poduzimaju svakodnevno, dostaviti u izvješću svi dan.
– SVAKA TRI DANA- Igor bi trebao OBJAVITI u medijima – točno i precizno što se događa, s točnim iznosima i sl….i javno obavijestiti dioničare o SVEMU.

A, pogle Hanfu. Boli ih briga. I mi očekujemo navalu dioničara -ulagača. BESMISLICA . Do daljnjeg.

MORAMO SE TAKO POSTAVITI, drukčije neće ići. Stavite nekog za direktora tko je takav- STROG, KOMPETENTAN…tko zna svoj posao.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

ajd kako vam se da drukat više kad god udjem jedni te isti i tako godinama,samo mjenjate nickove,sramota

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)


ajd kako vam se da drukat više kad god udjem jedni te isti i tako godinama,samo mjenjate nickove,sramota

Vremena se mjenjaju ali ljudi ipak ne…

[emo_cool]

Pazite da veliki igrači i Vas ne nasamare oni rasprodaju dionice za godišnji a Vi kupujete. Onda oni krenu na godišnji i dva mjeseca kupnje skoro da niti ne bude. Cijene dionica doći će na svoje dno, a još nećete imati kupca. Znači sad je vrijeme za prodaju. Pa novćeki za more neka mirno stoje na računu i čekaju Vaš put na more. http://www.poslovni.hr/vijesti/zuckerberg-i-ostali-investitori-prodali-dionice-prije-pada-male-dionicare-ostavili-u-mraku-205674.aspx

New Report

Close