BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kumpanjo iz sandorfa i ja danas smo vratili uloženo u malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište [smiley]

u to ime, dvojici forumaša koji se usude popiti kavu sa mnom, to jest otkriti svoj identitet,
poklanjam po primjerak male knjige koja i dalje pobjeđuje tržište i velike tajne za malog ulagača.

poklonio bih po dvije knjige i petorici,
ali sumnjam da će se i dvojica usuditi [smiley]

prvi dobitnik je torpedo [thumbsup]
[/quote]
ČESTITAMO sretnom nesretniku [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


prvi dobitnik je torpedo [thumbsup]

znači torpedo je dobio od tebe? valjda mu je bilo lijepo [thumbsup]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Kolega Barmen, najbolja knjiga za sve bi bila :…………" PSIHOSOMATSKI POREMEĆAJI KOD
INVESTITORA NA HRVATSKOM TRŽIŠTU KAPITALA I NAČINI LIJEČENJA TRAUMA , STRESA TE PRIMJENA
PSIHOTERAPUTSKIH MJERA, ZBIOG GUBITKA FINANCIJSKIH SREDSTAVA KOD PSIHOLABILNIH
OSOBA …..".

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Jovanović: Zatražio sam analizu testa iz hrvatskog jezika

Ovo je stvarno fenomen u banana državi. Djeca, ne samo srednjoškolci nego i osnovnoškolci nikako ne mogu savladati materinji jezik, dok u isto vrijeme mogu imati odlične ocjene iz svih drugih jezika (engleski, njemački,francuski), matematike, fizike i ostalog. Za ovaj problem možete čuti od masu roditelja čija djeca pohađaju osnovne i srednje škole. [bye]


@inverter:
nisam prodao.
kako rekoh – savjet ne tražim, niti bih ga dao – namjera je držati hlf ili vječno, ili dok netko ne ponudi suludu lovu

podsjetit cu te na nekim drugim razinama ..HLF

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



@inverter:
nisam prodao.
kako rekoh – savjet ne tražim, niti bih ga dao – namjera je držati hlf ili vječno, ili dok netko ne ponudi suludu lovu

podsjetit cu te na nekim drugim razinama ..HLF
[/quote]

je li tvoj ton natjecateljski ili navijacki?
ili konzultantski?
kolegijalni?

www.knjigara.com




@inverter:
nisam prodao.
kako rekoh – savjet ne tražim, niti bih ga dao – namjera je držati hlf ili vječno, ili dok netko ne ponudi suludu lovu

podsjetit cu te na nekim drugim razinama ..HLF
[/quote]

je li tvoj ton natjecateljski ili navijacki?
ili konzultantski?
kolegijalni?
[/quote]
kolegijalni ,dobronamjerni..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

MATURA

Moj sin , gimnazijalac,jučer je pisao test iz mature-hrvatski jezik. Od 80 pitanja, za sada su mu pogrešnih 4-5.Čeka rezultate.
Za pripremu mu je trebalo oko 6 mjeseci tj od .decembra prošle godine, kad su počeli praznici.Angažirali smo 2 stručne skole za poduku, ukupan trošak tih instrukcija- / SAMO ZA TAJ PREDMET/ bit će oko =1.000,00 EURA.Prosječno 1.000,00-1500,00 po mjesecu ovisno o rasporedu.Radila sam s njim nekoliko vikenda. Rješavali smo priložene tekstove na internetu, ponavljali lektiru, nabavila sam mu lektiru koju nije čitao, i sad isto tako skuplja prašinu po policama, veli da je tak dosadno, da se ne može prisiliti niti pročitati.
Dva -tri puta sam ga prisiljavala da gleda ekranizacije velikih književnih djela, svaki put smo se
posvađali-nije htio.
Zadnje dane prije mature, bio je 7 dana pijan zbog norijade. NIje bio potpuno van funkcije,
ali je bio ispijen, u žurbi, nije spavao , dolazio je u sitne sate.Trebalo mu je da se oporavi i prione
na pisanje ovog testa , a još je bio umoran.Smršavio je previše, jer je živčan,kako veli zbog testa.
Na pitanje , što je prof.iz hrvatskog rekla na test, rekao je da je prilikom podjele testova, bila blijeda kad je vidjela prvi put pitanja jer je znala, da su teška.
Njegov razred je po statistici ocjena najbolji na školi.a gimnazija proglašena najboljom u Hrvatkoj,po nekim kriterijima oko standarda rada…e, pa baš me zanimaju rezultati….. !
U obitelji svi smo angažirani već tjednima, svako rješava svoj resor….Ova matura zbilja je koma.
/ sad znate zašto sam manje na forumu, na opću radost vatrenog1/.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!





@inverter:
nisam prodao.
kako rekoh – savjet ne tražim, niti bih ga dao – namjera je držati hlf ili vječno, ili dok netko ne ponudi suludu lovu

podsjetit cu te na nekim drugim razinama ..HLF
[/quote]

je li tvoj ton natjecateljski ili navijacki?
ili konzultantski?
kolegijalni?
[/quote]
kolegijalni ,dobronamjerni..
[/quote]

jučer čitam o frajeru koji je neki dan prodao apple nakon što ga je držao 15 godina.
odmah sam se sebe sjetio [smiley]
a odsad ću se u takvim situacijama i tebe sjetiti [thumbsup]

www.knjigara.com

barmen @ sve ok…ja cu se sjetiti oko 35-36 $ pa cu razmislit o kupnji…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


MATURA

Moj sin , gimnazijalac,jučer je pisao test iz mature-hrvatski jezik. Od 80 pitanja, za sada su mu pogrešnih 4-5.Čeka rezultate.
Za pripremu mu je trebalo oko 6 mjeseci tj od .decembra prošle godine, kad su počeli praznici.Angažirali smo 2 stručne skole za poduku, ukupan trošak tih instrukcija- / SAMO ZA TAJ PREDMET/ bit će oko =1.000,00 EURA.Prosječno 1.000,00-1500,00 po mjesecu ovisno o rasporedu.Radila sam s njim nekoliko vikenda. Rješavali smo priložene tekstove na internetu, ponavljali lektiru, nabavila sam mu lektiru koju nije čitao, i sad isto tako skuplja prašinu po policama, veli da je tak dosadno, da se ne može prisiliti niti pročitati.
Dva -tri puta sam ga prisiljavala da gleda ekranizacije velikih književnih djela, svaki put smo se
posvađali-nije htio.
Zadnje dane prije mature, bio je 7 dana pijan zbog norijade. NIje bio potpuno van funkcije,
ali je bio ispijen, u žurbi, nije spavao , dolazio je u sitne sate.Trebalo mu je da se oporavi i prione
na pisanje ovog testa , a još je bio umoran.Smršavio je previše, jer je živčan,kako veli zbog testa.
Na pitanje , što je prof.iz hrvatskog rekla na test, rekao je da je prilikom podjele testova, bila blijeda kad je vidjela prvi put pitanja jer je znala, da su teška.
Njegov razred je po statistici ocjena najbolji na školi.a gimnazija proglašena najboljom u Hrvatkoj,po nekim kriterijima oko standarda rada…e, pa baš me zanimaju rezultati….. !
U obitelji svi smo angažirani već tjednima, svako rješava svoj resor….Ova matura zbilja je koma.
/ sad znate zašto sam manje na forumu, na opću radost vatrenog1/.

znači 5 gim

pepe7


[jučer čitam o frajeru koji je neki dan prodao apple nakon što ga je držao 15 godina.
odmah sam se sebe sjetio [smiley]
a odsad ću se u takvim situacijama i tebe sjetiti [thumbsup]

Bitno je imati plan [thumbsup] a ovaj mali ulagač definitivno ga ima…sastoji se od otprilike 4 točke i uključuje odricanje od svega i život po vlažnim podstanarskim podrumima…opipavanje bila raje u lokalnoj birtiji i ulaganje prema otkucajima istog…praćenje cijelog života ko je kaj kupio uključujući i mirovinske fondove koji su ultra dugoročni ulagači…i nakaraju naplata svega u dobi od 74 godine i uživanje u životu uz kupovinu najmodernijih medicinskih pomagala i kvalitetnog blendera za usitnjavanje hrane u kašicu…BITNO JE IMATI PLAN [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close