BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da će "novi" kolega goričar imati dosta velikih problema sa pravopisom i da će optimistično gledati na dan koji nas čeka [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Ne piše nam se ništa dobro pred dionicama tek počinje provalija. Vaš link Juče pomutnja kod amerikanaca, rasprodaja i strah na burzi. Vaš link A danas ako krenu nizbrdo europske burze bojim se da ih mi ne prestignemo uvijek smo prvi kad je loše.

Strah je dobar dragi kolega.
Čuva te od većih gubitaka, a i meni upotpunjava portfelj.
Kad bih ja kupio jeftino da ga nema? [wink]

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize

Zanimljivo,

koji zaokreti u Srbiji i HDZ-u.

Ako HDZ pobijedi na slijedećim parlamentarnim izborima u Cro a NIkolić bude na vlasti u SRB onda dolaze dva desna i teška elementa.

Nastaje ili potpuno spajanje ili razdvajanje. Balans po meni nemoguć.

Vrlo zanimljivo, čak i za dio investicija koje su u i namijenjenje Srbiji a sada bi mogli okrenuti smjer prema Cro.

Nikolić je sada jako zanimljiv i eksplozivan element.

Nije nužno da je ovo loše za Cro.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize


Zanimljivo,

koji zaokreti u Srbiji i HDZ-u.

Ako HDZ pobijedi na slijedećim parlamentarnim izborima u Cro a NIkolić bude na vlasti u SRB onda dolaze dva desna i teška elementa.

Nastaje ili potpuno spajanje ili razdvajanje. Balans po meni nemoguć.

Vrlo zanimljivo, čak i za dio investicija koje su u i namijenjenje Srbiji a sada bi mogli okrenuti smjer prema Cro.

Nikolić je sada jako zanimljiv i eksplozivan element.

Nije nužno da je ovo loše za Cro.

Ja mislim da je dobro. Čak i Pusićka i Josipović sada ne mogu više zaljubljeno gledat u Beograd. Valjda će sad počet gledat interese Hrvatske a ne regiona. Šešeljevac i dragovoljac iz Slavonije je dobio 51% glasova. Zamislite da smo mi dali 51% nekoj fašističkoj stranci. Ali Srbi su demokrati, a naš predsjednik kaže da naša zmija ne spava. Ovo će otrijezniti sve one što brzo zaboravljaju. Ovo onemogućava nove guske u magli i spriječava iduće ratove. Možda griješim, ali ja mislim da je dobro.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Premješteno iz teme: Best buy – komentari i analize


Zanimljivo,

koji zaokreti u Srbiji i HDZ-u.

Ako HDZ pobijedi na slijedećim parlamentarnim izborima u Cro a NIkolić bude na vlasti u SRB onda dolaze dva desna i teška elementa.

Nastaje ili potpuno spajanje ili razdvajanje. Balans po meni nemoguć.

Vrlo zanimljivo, čak i za dio investicija koje su u i namijenjenje Srbiji a sada bi mogli okrenuti smjer prema Cro.

Nikolić je sada jako zanimljiv i eksplozivan element.

Nije nužno da je ovo loše za Cro.


sasvim je svejedno tko je pobijedio u Srbiji.
Tko god da je opet će primat diktate iz EU. Kao i mi.
Naši bolje da se skoncentriraju na domaće prilike nego da uvijek gleaju u tuđe dvorište.

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"

Rasprodajte dionice dok možete ne pitajte puno za cijenu.http://www.poslovni.hr/vijesti/ne-nazire-se-oporavak-prodajte-dionice-koje-imate-194459.aspx

TOMISLAV KARAMARKO

Nije mi jasno čime je zaslužio ovaj jak publicitet. Teško otvara usta kad govori, ko da je lijen…pa će morati ići na tečaj diplomacije i govorništva…znači- sve … klesanje ispočetka, dok ne stasa ….
Nema iza sebe nikakve zasluge, nikakvo specijalno obrazovanje, niti posebne doprinose za ovu
državu.Radio je u policiji.To bi trebalo biti neko jamstvo za rad stranke, koje je zeznula , sve što se
zeznuti u ekonomiji dade?
Pa, ipak HDZ vjeruje u njega.

Rekla bih- da nisu imali previše izbora…

MOlila bih javnu televiziju, da kad se bude obraćao publici, pa i meni- kao građaninu Hrvatske,
da stave titlove/ prijevod/, kako bih mogla razumjeti poruku , koju šalje.
Do sada- ga , ama baš ništa nisam razumjela , što je mrmljao sebi u bradu.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kumpanjo iz sandorfa i ja danas smo vratili uloženo u malu knjigu koja i dalje pobjeđuje tržište [smiley]

u to ime, dvojici forumaša koji se usude popiti kavu sa mnom, to jest otkriti svoj identitet,
poklanjam po primjerak male knjige koja i dalje pobjeđuje tržište i velike tajne za malog ulagača.

poklonio bih po dvije knjige i petorici,
ali sumnjam da će se i dvojica usuditi [smiley]

www.knjigara.com

Nadam se da nije "mala knjiga za velike promašaje"

"Some people are like clouds. Once they fuck off, it's a beautiful day!"

Što reći najbolje ništa. http://www.business.hr/burza/domace-trziste-nema-snage-za-oporavak

Premješteno iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

evo malo off topic, ali je zanimljivo za ljubitelje nogometa među malim dioničarima LRH

dovoljno je ispuniti anketu na FB i u igri ste za paket od tri karte za HRV – ŠPA

http://www.lociraj-popust.com/default.aspx?id=51

www.lociraj-popust.com

nejasno je kako ovi ignoranti s business insidera na
popis najznacajnijih knjiga o financijama
http://www.businessinsider.com/the-most-important-finance-books-2012-5
nisu stavili malu knjigu koja i dalje pobjedjuje trziste, a ni
veliku tajnu za malog ulagaca,
ali ipak, da ne kazete da reklamiram samo svoja izdanja,
eto brda dobrih knjiga na jednom mjestu [smiley]

www.knjigara.com

New Report

Close