BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Bit će zlo kad se ovi što prodaše počnu vraćati jer bol zbog rasta bit će daleko veća, živci otanjili, a u mozgu "burgija" jedna te ista misao : "Zašto sam prodao, zašto, zašto a mogao sam imati xxx a dobio sam samo x" [cry]

lako se oni vrate prije 7,80 kn gdje si ti neki dan dokupljivao [lol]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Bit će zlo kad se ovi što prodaše počnu vraćati jer bol zbog rasta bit će daleko veća, živci otanjili, a u mozgu "burgija" jedna te ista misao : "Zašto sam prodao, zašto, zašto a mogao sam imati xxx a dobio sam samo x" [cry]

bojim se da auto ima volan s desne strane…oni koji su kupili jučer, prodaju danas, i tako dan za danom…

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Bit će zlo kad se ovi što prodaše počnu vraćati jer bol zbog rasta bit će daleko veća, živci otanjili, a u mozgu "burgija" jedna te ista misao : "Zašto sam prodao, zašto, zašto a mogao sam imati xxx a dobio sam samo x" [cry]

Ma gluposti, to je stvar odluke…i ja sam prodavao VLDS na oko 5 kn a ulazio po 8, spušio 17k i odlučio da sa stečajušama više neću imati posla te maknuo dionicu iz gledalice…sve sam vratio u roku 2 tjedna na drugim dionicama iz sastava crobexa, dok su neke kolege još uvjek u VLDS, zapeli upravo zbog takvih psihologija koje ti sada iznosiš i u gadnim minusima iščekuju oporavak [bye]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Bit će zlo kad se ovi što prodaše počnu vraćati jer bol zbog rasta bit će daleko veća, živci otanjili, a u mozgu "burgija" jedna te ista misao : "Zašto sam prodao, zašto, zašto a mogao sam imati xxx a dobio sam samo x" [cry]

dat cu ti broj svog moba pa mi dojavi ako nije problem
neda mi se čučati na forumu i čitati gluposti tipa ide to apapapappapapappa

Postanite Eu-robovi

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



Bit će zlo kad se ovi što prodaše počnu vraćati jer bol zbog rasta bit će daleko veća, živci otanjili, a u mozgu "burgija" jedna te ista misao : "Zašto sam prodao, zašto, zašto a mogao sam imati xxx a dobio sam samo x" [cry]

Ma gluposti, to je stvar odluke…i ja sam prodavao VLDS na oko 5 kn a ulazio po 8, spušio 17k i odlučio da sa stečajušama više neću imati posla te maknuo dionicu iz gledalice…sve sam vratio u roku 2 tjedna na drugim dionicama iz sastava crobexa, dok su neke kolege još uvjek u VLDS, zapeli upravo zbog takvih psihologija koje ti sada iznosiš i u gadnim minusima iščekuju oporavak [bye]
[/quote]

@Barbosa
pa nemojte tako kolega po našem kolegi Bananarami. Kolega nije loš do sada je sve pogađao.. Lp

Vatreni1,sve ti ide na živce…??? o.k. Ima tako- nekih dana, kad je bolje – malo se maknuti sa svim
pitanjima….Vidimo se , kad se Crobex podigne, jer je u ovim uvjetima nemoguće komunicirati
bez provociranja.Pozdrav.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Grci izvlače koliko mogu igra je počela http://danas.net.hr/novac/grci-masovno-dizu-novac-iz-banaka
sutra velika panika na burzama mislim da je ovo danas bilo samo mala beba.

Premješteno iz teme: KSST (Kaštelanski staklenici d.d.)

I šta je sa svim onim ljudima koji su kupovali Petrokemiju po 350 kn i više po tebi Kanabis ?

Koliko su oni ispušili ?

Da li je HANFA bila tužna zaustaviti trgovanje te dionice dok se ne ustanovi ima li doista kupca i namjerava li država stvarno prodavati tu kompaniju kako se pisalo ?

To su škakljiva pitanja, ali bez odgovora na ista teško ćemo napredovati kao društvo u cjelini. Čemu će ti služiti poslije sva zarada ostvarena istiskivanjem dioničara KSST na ovoj smiješnoj cijeni ako ćeš biti svjestan koliko ljudi mjesečno biva prevareno na ZSE ?

Da li država na ovaj način doista može naprijed i privlačiti inozemene investitore kako to danas radi jedna Srbija, koja nas je by the way ovih dana snažno pretekla i po broju otvaranja novih radnih mjesta i po rastu BDPa ?

Posebno ako uzmemo u obzir da je Burza okosnica gospodarske razmjene i razmjene mišljenja velikih investitora o vrijednostima kompanija ?

Koje će mišljenje investitori imati o našoj zemlji ako se ove prevare ne zaustave pod hitno ?

Pa zaobilazit će nas ko šugu.

Slijedom toga doci ce do još većeg odljeva "mozgova", dakle ovdje će ostati same budale, poput mnogih naših političara, protuve, lopovi, korumpirana bagra koja je zašla u sve najdublje pore društva, a ima ih čak i u kazalištima gdje lovu peru abnormalno preskupim produkcijama poput predstave "Rat i Mir" u HNK koja je koštala 100 000 eur iako kazalište ima Svoje krojače, svoje rekzvizite, svojeg scenografa …

Užas.

Pogledajmo samo broj beskućnika kako se povećava. Više od 420 000 ljudi nema posao u ovom trenutku.

Pogledaj malo bolje ekran na burzi sada, tko je još ostao osim nas par i par fondova koji mlate tudje mirovine na nekoliko blue chip dionica kompanija koje će i sami možebitno propasti za par godina ili osjetno smanjiti obim poslovanja (HT , ERicson – koji kineski ZTE ubija na nekim poljima vec sada dok ovo pišem .. ) ..

Ovo sve skupi vodi isključivo prema socijalno ekonomskim prilikama jedne Španjolske i Portugala-

Može potpredsjednik Vlade do prekosutra pričati o obnovama fasada, ali svi znamo koja je to tek šarada i sprdačina – da će obnove fasada dići ovu zemlju iz kaljuže u koju ju je gurnula korupcija u sprezi sa gospodarskim kriminalnom na svim, ali baš svim područjima , žalosno i u kulturi ?

Pa ni Američka mafija ne pere toliko love na tako mali broj ljudi produkcijom shit filmova i predstava kao naši "kulturnjaci" – redatelji i intendanti od kojih su pola tek gramziva lopovska bagra !

Ljudi moji , džabe sva ova lova ako se ne probudimo kolektivno i to što prije i kažemo "DOSTA"

Obnova fasada za dizanje BDP-a ?

Nemojmo se šaliti.

Pogledajmo samo koliko je pogubna bila odluka o nemogućnosti kupovanja osobnih vozila s odbitkom poreza za kompanije. Sa nekadašnjih 8000 mjesečno pala je preko 4500 na 2700 vozila mjesečno.

Vlada "mudro" digne PDV 2 % iako je TA ISTA VLADA licemjerno u svojem opozicijskom sastavu kritizirala HDZ za dizanje PDV sa 22 na 23 % ,i šta se desi – pa ljudi još manje troše , poduzetnici propadaju dan za danom.

Žao mi je ekipa. A žao mi je više vas, jer ja sam mlad i uskoro napuštam ovu zemlju , jer za mene vani ima posla a nemam još obitelj, ali vi ćete morati ostati ovdje u ovoj kaljuži koju ste si stvorili svojom pasivnošću i podupiranjem korupcije na ovakve načine kao što je ovo ovdje špekuliranje sa tudjom nesrećom na KSST

Ako ni poslije čitanja ovog teksta netko ne razumije o čemu ja pišem, tome doista nema pomoći [bye]

Kressho

mi jos nismo dotakli dno, tek na proljece iduce godine…
biti ce tu jos svakakvih cuda…


Žao mi je ekipa. A žao mi je više vas, jer ja sam mlad i uskoro napuštam ovu zemlju , jer za mene vani ima posla a nemam još obitelj, ali vi ćete morati ostati ovdje u ovoj kaljuži koju ste si stvorili svojom pasivnošću i podupiranjem korupcije na ovakve načine ….[bye]

Ajde sretno ti bilo! Iako, ima nas ovdje poprilično koji smo bili "vani", vidjeli bolje a bome i puno gore. Također, ne znam zašto podrazumijevaš da je netko ovdje primoran ostati?! – Najlakše je pokupiti pinklec na rame, a misao vodilja u glavi je kako je iza brda ili bare – bolje. A ova kaljuža o kojoj pričaš, ne znam zašto si tako isključiv prema sebi, ako još nisi "vani" ? NHF..

Odvojite malo vremena i pažljivo pročitajte.

http://danas.net.hr/intervju-tjedna/eric-touissaint-linic-nije-u-pravu-bankrot-i-neplacanje-duga-nisu-tragedija

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Ne piše nam se ništa dobro pred dionicama tek počinje provalija. Vaš link Juče pomutnja kod amerikanaca, rasprodaja i strah na burzi. Vaš link A danas ako krenu nizbrdo europske burze bojim se da ih mi ne prestignemo uvijek smo prvi kad je loše.

New Report

Close