BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/vijesti/sok-javne-tvrtke-povecale-place-umjesto-da-ih-rezu-clanak-408719

povećali masu plaća za 60 milijuna kuna, a građanima natovarili 20% skuplju struju, plin, PDV od 25% itd.
sramotno!

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)



evo malo tehnikalija osnovnih ..na rubu litice stoji…dole ogromna rupa cca 550 ceka vec godinama ,
[rolleyes] nemam igh niti mislim kupovati dok ne vidim

Sad mi to kazes? Pa sta nisi reko kad je bila deset iljada!!!? Jesi neki frend..

Lipi moji

pozdrav svima, a pogotovo NJEMU i njegovim prijateljima…

Jer di su ONI, tu je i ZARADA..VELIKA.. zagarantirano.. i zato san jako veseo pa bi tija to podilit i s vama [thumbsup]

Ovako to rade – Najprije se pljuje i ocrnjiva do maksimale.. ne bi li potiralo cijenu šta niže..jer šta cijena ode niže više i poskoči nakon toga.. a onda se kupuje… a oće se kupit puno, jaaako puno da bi se puno zaradilo.. tako je radia i na INGRI..

Ko proda ne stigne se vratit nazad, jer to je EXPRESS vlak..

Al kolega INVERTER@ bi mora znat da je ovo jedna drugačija priča, i da tu neće gledat taj "klasični scenario"..pa đaba mu trud [bye]

Ovdi su upleteni malo viši interesi, i malo krupnija riba..

I zato im savitujem da kupuju po ovim smišnim cijenama dok još ima ludih i uplašenih glava da oće dat koju dijonicu zađabe… jer neće još dugo… a već ove sedmice ćemo vidit nešta interesantno [thumbsup]

Ka šta san reka, proliće je već tu, je malo je prominjivo al zato USKORO LITO DOLAZI!!! I to svi znamo [thumbsup]

Ostajte mi zdravi i veseli [cool]

Adio

Ova poruka nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica... Ali bakica voli kad svi zaradite.. Lipi moji..

Premješteno iz teme: IGH (Institut IGH d.d.)


A šta se tiče Pelješkoga mosta, još će se tu koplja lomiti…opet pišu novine svašta…

Bakice, s obzirom da si tako dobro upućena daj mi reci kako je riješeno temeljenje nosećih stupova mosta?

ElRoy23, 14.05.2012. u 13:14
Tereza Kesovija, estradna zvijezda…

Zasigurno mjerodavna osoba za savjetovanje.

ElRoy23, 14.05.2012. u 13:14
Vlada koja zaustavi gradnju autoceste do Dubrovnika, Dubrovniku nije majka, nego maćeha’, poručili su.

Most i AC nemaju veze jedno sa drugim.

KATALOG NEKRETNINA ……

Neki dan na televiziji, malo su otvorili lijepu knjižicu zvanu KATALOG NEKRETNINA ..koje
prodaje RH ..hoteli, moteli, odmarališta, vile…i sl..

Da li se negdje može pregledati taj katalog od strane običnih smrtnika? Hvala.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


KATALOG NEKRETNINA ……

Neki dan na televiziji, malo su otvorili lijepu knjižicu zvanu KATALOG NEKRETNINA ..koje
prodaje RH ..hoteli, moteli, odmarališta, vile…i sl..

Da li se negdje može pregledati taj katalog od strane običnih smrtnika? Hvala.

Misliš na ovo: http://www.mint.hr/UserDocsImages/12-katalog-invest-hr-final.pdf

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

Što se to dešava na svijetskim burzama , opća rasprodaja dionica. Dali to krećemo prema novom dnu ?Ono toliko razvikano duplo dno je na vidiku ?

Vjerujem da će "novi" kolega gunter dati sjajna predviđanja i optimistični pogled na TK [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ema, hvala na linku.

KOLEGE, TEŽAK DAN DANAS…….TEŽAK………… da ste se bar Vi na burzi malo
pomaknuli, ali ništa…Slabiji promet, besparica….15.u mjesecu, sve bi trebalo prštati od isplate
plaća, potrošnje, radosti….a ono, mir i svi neraspoloženi………….?!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


nije problem samo blokada računa nego i s time nemogućnosti plaćanja kredita, obveza prema dobavljačima, radnicima itd….da ne govorim o skoro milijardu kuna dugovanja, prolongiranju iskupa obveznica pred par mjeseci zbog nemogunosti isplate…sad su počeli i psoslove gubiti (Makedonija), a tko zna kako će to sve završiti. sva imovina je pod hipotekom i situacija je sve gora i gora…
a ti pjevaj borbene i maši barjakom [bye]

Kolega vidim da ste altruistički raspoloženi.
Prodajte i idite na drugu dionicu ili topić.
Nemorate nam stalno ukazivati što i kako kad uopće ne posjedujete ovu dionicu , a možda bi je i kupili. [smiley]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



nije problem samo blokada računa nego i s time nemogućnosti plaćanja kredita, obveza prema dobavljačima, radnicima itd….da ne govorim o skoro milijardu kuna dugovanja, prolongiranju iskupa obveznica pred par mjeseci zbog nemogunosti isplate…sad su počeli i psoslove gubiti (Makedonija), a tko zna kako će to sve završiti. sva imovina je pod hipotekom i situacija je sve gora i gora…
a ti pjevaj borbene i maši barjakom [bye]

Kolega vidim da ste altruistički raspoloženi.
Prodajte i idite na drugu dionicu ili topić.
Nemorate nam stalno ukazivati što i kako kad uopće ne posjedujete ovu dionicu , a možda bi je i kupili. [smiley]
[/quote]

napisao sam samo 1 post i na tome bih ostao da me niste napali pa sam morao replicirati. prema tome smiri se jer ti nisam ja kriv što si se neki dan hvalio "povoljnom" kupnjom velikih količina Ingre na 7,60-7,80 kn. lijepo nađi kutijicu apaurinčeka pa to zdrmaj s ladnom pivom i sve ćeš probleme zaboraviti [bye]


Ema, hvala na linku.

KOLEGE, TEŽAK DAN DANAS…….TEŽAK………… da ste se bar Vi na burzi malo
pomaknuli, ali ništa…Slabiji promet, besparica….15.u mjesecu, sve bi trebalo prštati od isplate
plaća, potrošnje, radosti….a ono, mir i svi neraspoloženi………….?!


Koleginice, zar samo to od vas?? [shocked] [shocked]
A di je ona dopropoznata žuč i napadi na vjetrenjače….pa niste se valjda umorili??
Ajde, ajde sad je došlo mlado meso u ljekarnu, a dolazi sezona tjera..ovaj proljetna sezona [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Bit će zlo kad se ovi što prodaše počnu vraćati jer bol zbog rasta bit će daleko veća, živci otanjili, a u mozgu "burgija" jedna te ista misao : "Zašto sam prodao, zašto, zašto a mogao sam imati xxx a dobio sam samo x" [cry]

New Report

Close