BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gaf za gafom…izgleda da bi Holy mogla ubrzo odletjeti

http://www.poslovni.hr/vijesti/holy-potrosila-kredit-na-potezu-milanovic-202907.aspx

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!



Kako kaže Željko Vela Barcelonin put završava ovdje….i svih onih koji su vjerovali u nju….

Torres uništio si Barcelonu ni margini joj više nemogu pomoći!!!!!!

[kiss] [kiss] [kiss]

[lol] [lol]

[bye] [bye] [bye]


Sva ona driblanja i lažnjaci nisu im pomogli [bye]
[/quote]
pozdravljaju CR7, K8 i SR4.

Dvojka na članak? Hoćete uplatnice, Odluku i Zakon da stavim u prilog?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Predlaže se smanjenje novca za fondove do 2020

Hrvatskoj manje pet posto od obećanog, odnosno 50 milijuna eura godišnje

Hrvatska iz kohezijskih fondova želi financirati infrastrukturu na prometnim smjerovima kao što je onaj od Rijeke prema Zagrebu i dalje prema srednjoj Europi. Hrvatskoj je također bitno da eventualni rezovi u tzv. Zajedničkoj poljoprivrednoj politici EU ne zadiru u ono što je ispregovarano i zapisano u pristupnom ugovoru. U pregovorima je Hrvatska dobila točne iznose na koje ima pravo do kraja 2014. Točni iznosi za razdoblje poslije 2014. nisu ispregovarani.

http://www.vecernji.hr/biznis/institucije-eu-otpustit-ce-286-radnika-zaposliti-280-hrvatske-clanak-402708


Predlaže se smanjenje novca za fondove do 2020

Hrvatskoj manje pet posto od obećanog, odnosno 50 milijuna eura godišnje

Hrvatska iz kohezijskih fondova želi financirati infrastrukturu na prometnim smjerovima kao što je onaj od Rijeke prema Zagrebu i dalje prema srednjoj Europi. Hrvatskoj je također bitno da eventualni rezovi u tzv. Zajedničkoj poljoprivrednoj politici EU ne zadiru u ono što je ispregovarano i zapisano u pristupnom ugovoru. U pregovorima je Hrvatska dobila točne iznose na koje ima pravo do kraja 2014. Točni iznosi za razdoblje poslije 2014. nisu ispregovarani.

http://www.vecernji.hr/biznis/institucije-eu-otpustit-ce-286-radnika-zaposliti-280-hrvatske-clanak-402708

navukli su nas u EU lažima o velikim parama, a dobit ćemo na kraju šipak…. pola nam neće dati jer nećemo ispuniti beskrajne birokratske EU zavrzlame, a drugu polovinu će nam odrezati zbog štednje unutar unije….
nego, tko će nam nadoknaditi 20 milijardi EURA koje je INA (50% je i dalje naša) izgubila zbog povlačenja iz Sirije na zahtjev EU ???????????????????

Dobre vijesti za imaoce kredita sa valutnom klauzulom u eurima [thumbsup]

Vaš link

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Predlaže se smanjenje novca za fondove do 2020

Hrvatskoj manje pet posto od obećanog, odnosno 50 milijuna eura godišnje

Hrvatska iz kohezijskih fondova želi financirati infrastrukturu na prometnim smjerovima kao što je onaj od Rijeke prema Zagrebu i dalje prema srednjoj Europi. Hrvatskoj je također bitno da eventualni rezovi u tzv. Zajedničkoj poljoprivrednoj politici EU ne zadiru u ono što je ispregovarano i zapisano u pristupnom ugovoru. U pregovorima je Hrvatska dobila točne iznose na koje ima pravo do kraja 2014. Točni iznosi za razdoblje poslije 2014. nisu ispregovarani.

http://www.vecernji.hr/biznis/institucije-eu-otpustit-ce-286-radnika-zaposliti-280-hrvatske-clanak-402708

navukli su nas u EU lažima o velikim parama, a dobit ćemo na kraju šipak…. pola nam neće dati jer nećemo ispuniti beskrajne birokratske EU zavrzlame, a drugu polovinu će nam odrezati zbog štednje unutar unije….
nego, tko će nam nadoknaditi 20 milijardi EURA koje je INA (50% je i dalje naša) izgubila zbog povlačenja iz Sirije na zahtjev EU ???????????????????
[/quote]

Torba je najteža kad je prazna.



Predlaže se smanjenje novca za fondove do 2020

Hrvatskoj manje pet posto od obećanog, odnosno 50 milijuna eura godišnje

Hrvatska iz kohezijskih fondova želi financirati infrastrukturu na prometnim smjerovima kao što je onaj od Rijeke prema Zagrebu i dalje prema srednjoj Europi. Hrvatskoj je također bitno da eventualni rezovi u tzv. Zajedničkoj poljoprivrednoj politici EU ne zadiru u ono što je ispregovarano i zapisano u pristupnom ugovoru. U pregovorima je Hrvatska dobila točne iznose na koje ima pravo do kraja 2014. Točni iznosi za razdoblje poslije 2014. nisu ispregovarani.

http://www.vecernji.hr/biznis/institucije-eu-otpustit-ce-286-radnika-zaposliti-280-hrvatske-clanak-402708

navukli su nas u EU lažima o velikim parama, a dobit ćemo na kraju šipak…. pola nam neće dati jer nećemo ispuniti beskrajne birokratske EU zavrzlame, a drugu polovinu će nam odrezati zbog štednje unutar unije….
nego, tko će nam nadoknaditi 20 milijardi EURA koje je INA (50% je i dalje naša) izgubila zbog povlačenja iz Sirije na zahtjev EU ???????????????????
[/quote]
nama neće nitko, ali će se te milijarde već kompenzirati u uniji…Rusi bu ušli na Inina polja u Siriji, a italija (Eni) je već potpisala dugoročnu suradnju sa Rusijom u projektima na Arktiku i Crnom moru…pa ne mogu se baš svi okoristiti, moramo se i mi malo žrtvovati za opće dobro [sealed]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Sa žaljenjem obavještavam svoje sljedbenike da je mi žena uplatila LAST MINUTE i da sutra neveče letim na Maldive i tamo ću se patiti 10 dana. Sam sam kriv jer sam doma larmao koliko sam zaradio na LKRI. Nadam se da se budete dobro zabavili bez mene, ali znam da će meni bez vas biti teško.
Do skorog pisanja.
Vaš Vatreni [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

evo ti 100, pametno potrošen novac

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Ja kupujem i kupujem nebih li smanjio ulaz, ali brate vi spuštate i spuštate dole,,,, dokle ?? [angry]

Sudeći po tvojim prijašnjim akcijama sada prodaješ i pokušavaš navući naivce da kupe od tebe prije " odličnog " izvješća.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



Ja kupujem i kupujem nebih li smanjio ulaz, ali brate vi spuštate i spuštate dole,,,, dokle ?? [angry]

Sudeći po tvojim prijašnjim akcijama sada prodaješ i pokušavaš navući naivce da kupe od tebe prije " odličnog " izvješća.
[/quote]
Pišeš gluposti – kratko i jasno !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

New Report

Close