BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.index.hr/sport/clanak/spanjolska-ima-novog-kralja-real-novi-prvak-ronaldo-pokazao-messiju-tko-je-gazda/611162.aspx

Treba Messiju pokazati tko je gazda…

LEAVE THE WORLD BEHINED

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Posto ovo izgleda kao naposjeceniji topic, tu postam …

Dajte vise odobrite zahtjeve za prijateljstvom koji su na čekanju!

Pa ne mislim postat vas kucni prijatelj, nego vidjet kakvu ste mudrost prosuli po forumu.
Nekad i po nekoliko sati traje da se odmoderiraju postovi, pa je ovo najelegantniji nacin da se smanji ovisnost o ekspeditivnosti moderatora.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Posto ovo izgleda kao naposjeceniji topic, tu postam …

Dajte vise odobrite zahtjeve za prijateljstvom koji su na čekanju!

Pa ne mislim postat vas kucni prijatelj, nego vidjet kakvu ste mudrost prosuli po forumu.
Nekad i po nekoliko sati traje da se odmoderiraju postovi, pa je ovo najelegantniji nacin da se smanji ovisnost o ekspeditivnosti moderatora.


Upravo tako,pojedinci neće iz nekih samo njima znanih razloga ni pogledati zahtjev,neki pak odbiju,zašto nemam pojma,to je samo zato da se olakša komunikacija,ništa drugo.
Zato se skulirajte i potvrdite zahtjev:)
Onaj tko neće njemu nema pomoći:)

"Only dead fish swim with the stream"

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Posto ovo izgleda kao naposjeceniji topic, tu postam …

Dajte vise odobrite zahtjeve za prijateljstvom koji su na čekanju!

Pa ne mislim postat vas kucni prijatelj, nego vidjet kakvu ste mudrost prosuli po forumu.
Nekad i po nekoliko sati traje da se odmoderiraju postovi, pa je ovo najelegantniji nacin da se smanji ovisnost o ekspeditivnosti moderatora.


Upravo tako,pojedinci neće iz nekih samo njima znanih razloga ni pogledati zahtjev,neki pak odbiju,zašto nemam pojma,to je samo zato da se olakša komunikacija,ništa drugo.
Zato se skulirajte i potvrdite zahtjev:)
Onaj tko neće njemu nema pomoći:)
[/quote]
Kolege, da, ja ne želim potvrditi svakog…pa čak ni kao virtualnog prijatelja imam oko 70 zahtjeva na čekanju, a 10 dnevno odbijem zbog nekulture ili nekih drugih razloga. Ako vam ne paše nemojte me čitati, a ako me želite čitati bolje bi bilo da napišete moderatoru da me odmoderira. Meni dobro i ovako, a vi kako želite… [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Posto ovo izgleda kao naposjeceniji topic, tu postam …

Dajte vise odobrite zahtjeve za prijateljstvom koji su na čekanju!

Pa ne mislim postat vas kucni prijatelj, nego vidjet kakvu ste mudrost prosuli po forumu.
Nekad i po nekoliko sati traje da se odmoderiraju postovi, pa je ovo najelegantniji nacin da se smanji ovisnost o ekspeditivnosti moderatora.


Upravo tako,pojedinci neće iz nekih samo njima znanih razloga ni pogledati zahtjev,neki pak odbiju,zašto nemam pojma,to je samo zato da se olakša komunikacija,ništa drugo.
Zato se skulirajte i potvrdite zahtjev:)
Onaj tko neće njemu nema pomoći:)
[/quote]
Kolege, da, ja ne želim potvrditi svakog…pa čak ni kao virtualnog prijatelja imam oko 70 zahtjeva na čekanju, a 10 dnevno odbijem zbog nekulture ili nekih drugih razloga. Ako vam ne paše nemojte me čitati, a ako me želite čitati bolje bi bilo da napišete moderatoru da me odmoderira. Meni dobro i ovako, a vi kako želite… [thumbsup] [thumbsup]
[/quote]
Ma sve je ok nesuđeni moj "prijatelju" sigurno neću plakati ako vas ne mogu čitati,svi imamo svoja zadovoljstva a vaše je valjda da vam imponira čim veći broj zahtjeva za prijateljstvo na koje ne odgovarate.Jedino me smeta ako korisnik vatreni1 objavi neki post recimo na KORF a ja bezveze otvorim stranicu,ali ništa zato,ignorirat ću vas ubuduće a preporučujem i vama da stavite na ignore tih 10 dnevno koje odbijete zbog nekulture ili drugih razloga.

"Only dead fish swim with the stream"

Kakve su ovo poruke na poslovnom? Profil je napravljen 17.04. i nema ni jedan komentar

Hello dearest., my name is viviana i saw your profile today and became intrested in you,i have an important issue to discuss with you. please contact me at [viviana_aa4@yahoo.com] so that i will send you my picture and tell you more about me, Awaiting for your mail to my email address above viviana.

I ja dobio danas tri gotovo identične poruke na PM od istod nika. Ni u snu nemam namjeru javljati se na navedeni e-mail. To će se ispitati o čemu se radi.
Kanabis, vidim da nam je jedina poveznica (po postovima) topic CEBA-R-A. Možda se tu nešto vrti…….

marcello

Marcello imali smo raspravu na sunh, ali mislim da to nema veze. Vjerojatno će i ostali članovi dobiti slične poruke. Molio bih moderatore da provjere o čemu se radi i blokiraju korisnicu viviana.

Deset stvari koje trebate napraviti dok ste nezaposleni

Evo njezinih deset ideja kako iskoristiti vrijeme dok čekate novi posao:

http://liderpress.hr/poslovna_znanja/deset-stvari-koje-trebate-napraviti-dok-ste-nezaposleni/

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Belje….
Današnje, zatvaranje iznad 87,5 bi moglo označit početak novog bulla na ovoj dionici.
U zadnjih tjedan dana i RSI i cijana su ubrzali svoj rast…

Znam da ćeš se ljutiti…ali oznaka novog bulla tada, zapravo, današnjim dan možemo označiti kao početak beara na ovoj dionici…. [bye]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Valentine, neću se ljutit…Ti se možeš na sebe ljutit jer si zaglavio ovdje…Po tvojem pisanju se vidi da si jedan od onih koji ulažu na temelju foruma. Nigdje nisam vidio nijednu tvoju analizu bilo tehničku bilo fundamentalnu. Samo bezvezna naklapanja….
I sad su ti svi krivi osim tebe…
Kupi koju knjigu, skini s neta ako znaš, pa onda ćeš biti sam kriv za propuste/uspjehe na burzi…


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Valentine, neću se ljutit…Ti se možeš na sebe ljutit jer si zaglavio ovdje…Po tvojem pisanju se vidi da si jedan od onih koji ulažu na temelju foruma. Nigdje nisam vidio nijednu tvoju analizu bilo tehničku bilo fundamentalnu. Samo bezvezna naklapanja….
I sad su ti svi krivi osim tebe…
Kupi koju knjigu, skini s neta ako znaš, pa onda ćeš biti sam kriv za propuste/uspjehe na burzi…

Samo sam postao Vašu analizu o bullu i odmah paljba. Razumijem Vašu ljutnju i ja bih se ljutio na Vašem mjestu. [bye]

Moje analize ćeš teško vidjeti, ne želim navlačiti….još imaš od moderator 100%, svašta!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close