BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a tko je pisac bokte, brad pitt s pola milijarde eura u banci..

mislim, zadržimo perspektivu..

+zanimljiv govornik
+pomaze siromasne i obespravljene
+pliva s delfinima

Ali vidis da perspektive nema zato si ti dobio ovakve ocjene…

Bambus je materijal budućnosti, koristi se čak i za tekstil i građenje

Procjenjuje se kako je tržište bambusa trenutačno vrijedno oko 10 milijardi dolara, no da bi se moglo udvostručiti u idućih pet godina.

http://www.vecernji.hr/biznis/bambus-je-materijal-buducnosti-koristi-se-cak-tekstil-gradenje-clanak-395113


a tko je pisac bokte, brad pitt s pola milijarde eura u banci..

mislim, zadržimo perspektivu..


zaplotnjak i niš koristi
sigurno član SKH-KPJ SFRJ
pitanje je jel se sam iszčlanio ili je dopustio da se sve uruši a on kao nije kriv pa više silom te iste prilike nije član, pitanje je…

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

‘Treba nam lider, virtualne poruke ne dopiru do ljudi’

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/186593/Treba-nam-lider-virtualne-poruke-ne-dopiru-do-ljudi.html


‘Treba nam lider, virtualne poruke ne dopiru do ljudi’

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/186593/Treba-nam-lider-virtualne-poruke-ne-dopiru-do-ljudi.html


Ma ne treba nama nikakav jak lider koji će povuć zemlju.
Ljudi koji trebaju odradit određeni posao MORAJU GA NAPRAVITI!
Ako ga ne naprave moraju jasno reći zašto ga nisu odradili i snositi odgovornost za neobavljeni posao.
Kod nas se kao promašen pokazao sistem velikog vođe, lidera. Iza njegovih skuta uvijek bi se sakrili svi koji su radili na neuspjehu i onda kad bi sve propalo uprli bi prstom u vođu po sistemu nismo mi niš krivi, samo smo radili što nam je naređeno ili nismo ništa znali. Eto nam Tuđmana=ekonomija, Sanadera=ekonomija=korupcija=kaos.

Konačno treba profunkcionirat sistem preuzimanja inicijative i odgovornosti na nižim razinama od premijera ili predsjednika.
Ako Čačić i Linić, Holly i ostali kažu ja mogu i napravit ću to i to treba ih kontrolirati, mjerit prolazno vrijeme i pustiti nek to i to naprave. Ako ne naprave smijenit ih i označit kao nesposobne, na njihova mjesta dovuć nekog tko može odraditi projekte na kojima su prethodnici zapeli. Isti sistem mora profunkcionirat do dna.
Jedino tako kad osjetimo da sistem funkcionira na principu inicijative-odgovornosti, sankcije za neuspjeh ili nagrade za uspjeh, običan građanin osjećat će se sigurnijim i ugodnije će živjeti.

Zašto bi Ja ili neki drugi običan građanin uvijek morao znati tko je koji ministar?
Mene jedino zanima funkcionira li sistem ili ne. Odrađuju li se projekti koji garantiraju nova zapošljavanja i pravnu državu na održiv normalan način, a ne na dug i sistemom korupcije.
Svejedno mi je tko je na vlasti i kako se zove te je li kao osoba introvertiran ili ekstrovertiran ako kvalitetno odrađuje posao za koji je plaćen i/ili biran.

HOĆU VIDJETI I OSJETITI POZITIVNE REZULTATE RADA ONIH KOJI SU NA VLASTI, A NE DA IH SVAKI DAN GLEDAM I SLUŠAM KAKO MI OBJAŠNJAVAJU I UVJERAVAJU ME DA ŽIVIM SVE BOLJE I BOLJE SAMO ŠTO TOGA JOŠ NISAM SVJESTAN.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

a tko dijeli poslove i koji su to projekti koji se trebaju obaviti? koliko ja vidim, većina svoj posao obavlja vrlo dobro,a projekti se s lakoćom ostvaruju… od glasnogovornika vlade (kosor; josipović,milanović itd.) preko sabora (dižu rukice), porezne uprave (utjeruju porez) pa sve do policije (rastjeruju raju iz parkova, gonjaju bicikliste po trgu republike, deložiraju ljude isl.) i medija (uvjerili raju da je potrebno još bolje obaviti posao)
štoviše, sve me nekako mori sumnja da je ova kriza rezultat mnogobrojnih projekata i vrlo dobro obavljenog posla..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

@wolfi: Na iznos utuzenja od cca 20.000kn+kamata – dobio sam 3500kn za suđenje van razumnog roka. Imam i pravomoćnu ovrhu ali se čovjeka ne može ovršiti jer nema ništa na sebe (iako su mu staci vlasnici najvećih vinograda na Pelješcu). E sad novim zakonom ćemo vidjeti dali i obitelj odgovara za dugove, pričalo se o tome. Zna li netko?

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

VLADA MORA DATI TJEDNO IZVJEŠĆE – ALI , U DIREKTNOM JAVLJANJU KROZ EMISIJE,

DOSTA JE MI SLUŠANJA LAŽI NOVINARA I POSLOVNIH NOVINARČIĆA, koji trguju na ZSE !

Hoću svaki drugi dan JAVNE RAZGOVORE S ČAČIĆEM…. da čujem pravu istinu o problemima
s kojima su se susreli u Vladi, a najviše o otporima Uprava i djelatnika javnih poduzeća u Dalmaciji.
Zbog toga,jer je izvor najvećeg iskorištavanja Proračuna i nerada – DALMACIJA…

Svemu , gdje su do sada uživali besplatno i na račun državnih obveznika se suprotstavljaju……
Umjesto, da se prime posla….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

300 kuna kazne za limenku u pogrešnoj vrećici…

Stroga selekcija otpada nastavlja se kroz kažnjavanje korisnika, pa je tako susjed platio
300,00 kuna kazne , jer se u vreći gdje ne smije biti- našla otvorena limenka…
Da li znate da se otvorene limenke / grah, tuna i sl…./ moraju oprati prije stavljanja u
vreće za smeće….? U protivnom, slijedi navedena kazna……

Kako je kod Vas, i živimo li svi u državi gdje vrijede ista pravila….?
/ Post u slavu novog Zakona o otpadu/.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Gazprom: Ne zanimaju nas plinska polja u Hrvatskoj

Ruski Gazprom nije zainteresiran za plinska polja u Hrvatskoj te neće sudjelovati u natječajima

http://www.vecernji.hr/biznis/gazprom-ne-zanimaju-plinska-polja-hrvatskoj-clanak-396398

Gdje su nestale ruske novčanice? [huh]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

http://www.dnevno.hr/vijest/nova/hanfa_upozorava_admiral_plus500_i_royal_nemaju_odobrenje_za_rad/679442.html
pazi ti licemjerno gnojivo,
odite si povećat plaće i produžit otkazne rokove zadnji dan mandata, paraziti.

U malo afričko selo došao jednom gospodin, lijepo obučen, odsjeo u jedinom hotelu koji je postojao u selu i objavio na cijeloj stranici lokalnog lista da kupuje majmune i plaća za svakog majmuna kojeg mu donesu 10$.Seljaci su znali da je šuma puna majmuna, te pojuriše loviti majmune i čovjek ih je uredno isplaćivao, kako je i objavio.
Kad je ostalo malo majmuna i postalo ih teško uloviti, seljaci su ih prestali donositi.
Gospodin je tad obećao 20$ za majmuna i seljaci su ih potrčali loviti.
Opet je ponestalo majmuna, gospodin je povisio cijenu na 25$ i lovci su ulovili onih nekoliko preostalih, ali tome je došao kraj.
Sad je gospodin obećao 50$, ali majmuna više nije bilo….
On je otputovao i njegov partner se uputio seljacima i rekao:
– Pogledajte ove kaveze, puni su majmuna koje je moj šef kupio za svoju kolekciju.
Predlažem vam da ih kupite za 35$ i kad se šef vrati on će vam ih kupiti za 50$, što je bila posljednja cijena.
Seljaci skupiše ono što su uštedjeli cijelog života i kupiše tisuće majmuna koji su bili po kavezima očekujući povratak gospodina.
Od tog dana nisu više vidjeli ni jednog ni drugog. U selu su ostali majmuni, oni u kavezu i oni izvan njega.
Sad imate jasnu viziju kako funkcioniraju financijske burze !?!?!?!

OVO NIJE NAGOVOR ZA PRODAJU NI KUPNJU DIONICA

hihihihihihi

New Report

Close