BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)



@grobex

Ući ću ja kad budem smatrao da je dobra cijena…a to nikako nisu ove cijene…ne brinem o tvom ni o tuđem novcu…jer vidim da vi to jako dobro radite…UŽIVAJTE !!!

tako nije bila dobra ni cijena 100 po kojoj si kupio kad si drukao da ide na 70. [lol]

Nije bolest sve što boli


Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)


@grobex

Ući ću ja kad budem smatrao da je dobra cijena…a to nikako nisu ove cijene…ne brinem o tvom ni o tuđem novcu…jer vidim da vi to jako dobro radite…UŽIVAJTE !!!

tako nije bila dobra ni cijena 100 po kojoj si kupio kad si drukao da ide na 70. [lol]
[/quote]

Ko veli da nije bila dobra??? Bila je odlična [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Vaš link

Mogao bi Dinamo ove godine opet do krune….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Boby , ulazna je bila odlična, ali je zato izlazna bila pravi kolačić…
vidi topić LKRI str. 470 [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

KONEKCIJA S POREZNOM UPRAVOM

Ono od čega imamo ovih dana migrenu,je internetska suradnja s POREZNOM UPRAVOM..
Nakon ispunjenih 753 zahtjeva i obrazaca , punomoći i odnemoći…ludilo je blizu.
Ušparati ćemo benzin, bez gužvi im poslati 1299 izvještaja svakih pola sata internetom, i počastiti se
aspirinom jednom dnevno- jer prokleti porezni dug- sada nam je internetu dostupan u svim
verzijama 0-24 sata na promatranju, fiksiranju i uživanju…….
Slijedeći korak je vjerojatno uštekavanje na maloprodajne blagajne, gdje će PDV – i
tristotine -izračuna svih mogućih hrvatskih inovativnih poreza biti izračunato- čim prodamo
m- od magle.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


KONEKCIJA S POREZNOM UPRAVOM

Ono od čega imamo ovih dana migrenu,je internetska suradnja s POREZNOM UPRAVOM..
Nakon ispunjenih 753 zahtjeva i obrazaca , punomoći i odnemoći…ludilo je blizu.
Ušparati ćemo benzin, bez gužvi im poslati 1299 izvještaja svakih pola sata internetom, i počastiti se
aspirinom jednom dnevno- jer prokleti porezni dug- sada nam je internetu dostupan u svim
verzijama 0-24 sata na promatranju, fiksiranju i uživanju…….
Slijedeći korak je vjerojatno uštekavanje na maloprodajne blagajne, gdje će PDV – i
tristotine -izračuna svih mogućih hrvatskih inovativnih poreza biti izračunato- čim prodamo
m- od magle.


i ????????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Danas- inspekcijski nadzor sanitarne inspekcije . Od uobičajenih papira, prostora ..bla bla bla,
kontrola zbrinjavanja otpada…i sl…

Vatrena1 …..i Vas isto tako kontroliraju kao nas …? Ne ? Pa , živimo u istoj državi ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Znači represija države se nastavlja u punom jeku prema onima koji rade i zapošljavaju radnike. S druge strane svih ovih godina nije bilo represije prema ovih navodno 3000 (mislim da je to tek mali broj beznačajnih likova koji su sitne ribe u bari) koji ništa ne rade i imaju milijune kuna, a da ne govorim o 40 milijardi kuna koje nisu naplatili od koncesija i ostalog. [angry]


Danas- inspekcijski nadzor sanitarne inspekcije . Od uobičajenih papira, prostora ..bla bla bla,
kontrola zbrinjavanja otpada…i sl…
Vatrena1 …..i Vas isto tako kontroliraju kao nas …? Ne ? Pa , živimo u istoj državi ?

Đumanđi, ma kontroliraju i nas…ali ja ne gušim zajednicu nebitnim podacima i osobnim frustracijama…svoje bitke vodim sam…a ne tražim potporu zajednice tako da ispisujem litanije o svemu i svačemu kaj mi se desi…ali nismo svi isti..i bogu hvala na tome…svatko ima nešto što ga veseli…mene npr veseli kad kupim nisko i prodam malo više [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Evo, situacija sa lijekovima.Sve vidite i čitate. Situacija u bolnicama je komatozna. Opskrba
u maloprodajama – uredna.
Zarade- nema prevelike. Možda u Zagrebu, gdje farmaceute plaćaju – od 4- 7.000,00 kuna.
zarade veliki lanci.Najveća stavka- PLAĆE.
Isto tako, nagomilani dugovi u bolnicama- a najveća stavka- PLAĆE DOKTORA I OSTALIH djelatnika.

Što je H D Z NAPRAVIO ???????? KATASTROFU ……! Trebat će godine da se sve plati – a novac od prodaje Petrokemije neće biti dostatan ……..zato sam i neki dan napisala….sve ide ionak zdravstvu….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Evo, situacija sa lijekovima.Sve vidite i čitate. Situacija u bolnicama je komatozna. Opskrba
u maloprodajama – uredna.
Zarade- nema prevelike. Možda u Zagrebu, gdje farmaceute plaćaju – od 4- 7.000,00 kuna.
zarade veliki lanci.Najveća stavka- PLAĆE.
Isto tako, nagomilani dugovi u bolnicama- a najveća stavka- PLAĆE DOKTORA I OSTALIH djelatnika.

Što je H D Z NAPRAVIO ???????? KATASTROFU ……! Trebat će godine da se sve plati – a novac od prodaje Petrokemije neće biti dostatan ……..zato sam i neki dan napisala….sve ide ionak zdravstvu….


kaj nema za ovakvo stanje nešto bez recepta ???

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Zanimljivo je pogledati trgovane iznose, odnosno volumene da nam stvari ovdje budu jasnije.
Ako bi promatrali pattern i Elliot teoriju dobili bi 3 targeta: prvi na 760kn i drugi na 980kn i treći na 1370kn.[/b]

Disclaimer: Ovo nije nagovor na trgovanje vrijednosnim papirima.


Prika bio ja nedavno u nekom veselom društvu i dođe još jedan lik, ja ga neznam ali ga zna netko iz ekipe i veli mu šamane naš daj nas malo seciraj nas veseljake. On nas gleda i veli on nama a gleda mene i veli: Ti ćeš uskoro biti jako bogat čovjek. Mi svi prasli u smijeh i kolega mi veli, pa on jest najbogatiji u našem selu, daj nešto o nama. Šaman opet uporan, ne ne ovaj tu posjeduje nešto vrijedno što će uskoro vrijediti ogromno bogatstvo. Ja malo popio ali mi pamet dođe u lijevu stranu mozga, povučem šamana u stranu i priupitam ga. Prika jel ti ozbiljno? On se blaženo nasmješi okrene i ode. ATPL je jedino od imovine što imam i što bi moglo tako naglo narast, samo što ga tako zbunjen nisam uspio priupitat na što konkretno misli. Inače, kasnije sam saznao, lika se angažira u nekim situacijama za pomoć kada nitko pomoći ne može, i što je interesantno ljudi vele da je nepogrešiv. Prema ovoj teriji onaj zadnji target je nešto uistinu smiješno.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

New Report

Close