BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)
A zašto smo ovdje nego zbog rizika i adrenalina.Pa bilježim se odmah na 40000 komada u ponedjeljak,jer sam fulao ovaj tjedan.Cijena obranjena ,a nastavak slijedi.

nisam baš primjetio skidanje tih 40.000 komada danas [lol]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

bravo susjedi
http://www.vecernji.hr/vijesti/slovenci-srusili-obiteljski-zakon-nece-oni-djecu-uciti-da-je-gej-okej-clanak-391520
[thumbsup]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Možda će mi ovdje netko odgovoriti? Hvala!

Kako se riješiti reklama Agram brokera, stano mi uskaču ne mogu uopće na Poslovni. hr.
Molim vas, hitno mi je, gori mi pod petama. Ne može li mi netko tu pomoći , moram otkapčivati komp i voziti ga kod majstora. A k ovima brokerima sigurno nikad neću preći. Ovo maltretiranje traje već više od 6 mjeseci.

BLOCK POPUPS….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

http://www.business.hr/ekonomija/novcem-iz-drugog-stupa-treba-pokrpati-proracun-110899

Opa, počelo se već i javno u medijima govoriti o ovoj problematici. Neki ubrzano shvaćaju kako mirovine nestaju brzinom svjetlosti. [lol] [lol]

U postovima sam rastrgana- između nedužnih novinara poslovnog.hr , koji samo rade svoj posao
u privatnoj tvrtki- i pozadine svega….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


U postovima sam rastrgana- između nedužnih novinara poslovnog.hr , koji samo rade svoj posao
u privatnoj tvrtki- i pozadine svega….

E da je samo u postovima…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


Jel ima tko kakvu info??? Navodno ingra dobila posao ISPORUKE HIDROMEHANIČKE OPREME ???
Ja sam mislio da je ingra građevinsko-developerska firma, a ne isporučivač.
A vrijednost posla je 21 milja kuna…jel to znači da ti djelovi koštaju 21 milijon kuna, a ingra dobija postotak od koštanja dijelova ili ingra dobija 21 milijon kuna za poslove dopreme tih dijelova???
To nije ista stvar..pa ako netko može pomoći…Kolega gmaz, godzill, itko ?????

Molim da me prestanete prozivati za svaku vašu frustriranu stvar koja vam se događa u životu. Ja nisam druker i nikada nisam pisao laži na ovom forumu a svjedoci smo svakodnevnog takvog pisanja od svih pa tako i vas stoga vas molim da me više ne spominjete. Ako vam se ne sviđa što ja napišem onda me stavite na ignor, ponavljam ja iznosim samo svoje mišljenje a kao takvo vidim da vas smeta. Od danas se više ne osvrćem na vaše jadne provokacije.

Ispričavam se ostalim forumašima na zamaranju i reagiranju prema Vatrenom

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



Jel ima tko kakvu info??? Navodno ingra dobila posao ISPORUKE HIDROMEHANIČKE OPREME ???
Ja sam mislio da je ingra građevinsko-developerska firma, a ne isporučivač.
A vrijednost posla je 21 milja kuna…jel to znači da ti djelovi koštaju 21 milijon kuna, a ingra dobija postotak od koštanja dijelova ili ingra dobija 21 milijon kuna za poslove dopreme tih dijelova???
To nije ista stvar..pa ako netko može pomoći…Kolega gmaz, godzill, itko ?????

Molim da me prestanete prozivati za svaku vašu frustriranu stvar koja vam se događa u životu. Ja nisam druker i nikada nisam pisao laži na ovom forumu a svjedoci smo svakodnevnog takvog pisanja od svih pa tako i vas stoga vas molim da me više ne spominjete. Ako vam se ne sviđa što ja napišem onda me stavite na ignor, ponavljam ja iznosim samo svoje mišljenje a kao takvo vidim da vas smeta. Od danas se više ne osvrćem na vaše jadne provokacije.

Ispričavam se ostalim forumašima na zamaranju i reagiranju prema Vatrenom

[/quote]
O pa oprostite…
Nisam vas prozivao..samo sam naveo vas i još neke za koje znam da su upućeni u stanje u ingri…
pa vi ste onomad i organizirali forumaše sa ciljem ishođenja odgovora na skupštini…pa sam mislio da ste možda kompetentni dati odgovor na neka od pitanja..
ispričavam se…mea culpa…neću vas više poimence zazivati kad kažete da niste dovoljno upućeni.
oprostite još jednom…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)



@grobex

Ući ću ja kad budem smatrao da je dobra cijena…a to nikako nisu ove cijene…ne brinem o tvom ni o tuđem novcu…jer vidim da vi to jako dobro radite…UŽIVAJTE !!!

Pa ti se postavljaš kao opći dušebrižnik o tuđim ulaganjima. Stalno ljudima otvaraš oči.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

Premješteno iz teme: LKRI (Luka Rijeka d.d.)




@grobex

Ući ću ja kad budem smatrao da je dobra cijena…a to nikako nisu ove cijene…ne brinem o tvom ni o tuđem novcu…jer vidim da vi to jako dobro radite…UŽIVAJTE !!!

Pa ti se postavljaš kao opći dušebrižnik o tuđim ulaganjima. Stalno ljudima otvaraš oči.
[/quote]

????????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close