BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega upitniče, neozbiljni ste….ćije bi sada transakcije stavili?
Lijepo sam vam napisao ako želite biti transparentni počnite od sebe samoga, a vi se uvrijedili.

Nemojte se ljutiti, nemam više vremena za kikiriki priče, idem na kavu na burzi je ionako dosadno.

Što se tiče krivog stiskanja brojke, kako ste krivo stisnuli, pa nije 3 pored 5 i obrnuto na tastaturi.
Nemojte se izvlačiti.

lp i sretno.

[thumbsup]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Kolega upitniče, neozbiljni ste….ćije bi sada transakcije stavili?
Lijepo sam vam napisao ako želite biti transparentni počnite od sebe samoga, a vi se uvrijedili.

Nemojte se ljutiti, nemam više vremena za kikiriki priče, idem na kavu na burzi je ionako dosadno.

Što se tiče krivog stiskanja brojke, kako ste krivo stisnuli, pa nije 3 pored 5 i obrnuto na tastaturi.
Nemojte se izvkačiti.

lp i sretno.

[thumbsup]


Ajd nemoj samo kavu nešto i ljuto kolega [thumbsup]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Puce i dećki pozdrav idemo nastaviti s istovarom kako danas zako i do kraja tjedna. [thumbsup]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Mislim da ova tema gubi svaki smisao zbog par nikova koji pišu izmišljotine i svaki dan trguju na stotine tisuća kuna, zato predlažem da moderatori ne puštaju postove ako nisu dokumentovani, recimo ovako.

Ne znam samo zašto onda pišeš po nickom. Otvori si nick ime i prezime jer si sa ovim dokumentom upravo to napravio. 😉

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



Mislim da ova tema gubi svaki smisao zbog par nikova koji pišu izmišljotine i svaki dan trguju na stotine tisuća kuna, zato predlažem da moderatori ne puštaju postove ako nisu dokumentovani, recimo ovako.

Ne znam samo zašto onda pišeš po nickom. Otvori si nick ime i prezime jer si sa ovim dokumentom upravo to napravio. 😉
[/quote]
Pa šta je cilj foruma da jedni druge obmanjujemo, lažemo ili da jedni drugima pomognemo, po meni ovo drugo ja sam spreman svaku svoju transakciju staviti da se vidi i sami se svjedoci da dva tri nika zloupotrebljavaju ovu temu, cilj mi je usput i njih diskriditirati a forum učiniti vjerodostojnim.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

N.B. na ZG2

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Dragi i nadasve poštovani moderatoru, uljudno vas umoljavam da, brate, obrišete ovih par posljednjih stranica gdje se pjetljići hvataju za gušu.
Znam da je ovo bez cenzure, ali je više nego nepotrebno gledati kako JLZ ( ovo zadnje je ZBUNJENOG).
Hvala.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

http://www.business.hr/ekonomija/cacic-u-dalmacijavinu-i-diokiju-radnici-glume-da-rade

Zadnjih 10-ak dana stranice ovog foruma mi se jako sporo učitavaju.
Sa drugim stranicama nemam problema u brzini učitavanja.
Ima li još netko istih problema, jer zbog sporosti učitavanja nisam u mogućnosti pregledavati iste.
Evo i slanje ove poruke mi još ne uspijeva, jednostavno se stranica zamrzne!?

Evo- drug Rade objavio svečani kraj krize u dnevniku.A sad čekam i procvat na ZSE.Ako je istina jedna desetina šta je najavio,onda stvarno kreće procvat i burze i gospodarstva Lijepe moje.Ali pošto smo se na njegove puno puta opekli,pričekajmo i dajmo im šansu.Drugovi ja vam ne vjerujem,ali čekam da vidim za šta ste sposobni.Jer najnovije je da je svakom zaposlenom prije ovog turbo harača od 25 % plaća manja za tristotinjak kuna.Drugovi vi ste na redu.

peyo

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

A zašto smo ovdje nego zbog rizika i adrenalina.Pa bilježim se odmah na 40000 komada u ponedjeljak,jer sam fulao ovaj tjedan.Cijena obranjena ,a nastavak slijedi.Gle ima jedna druga svar.Ja kad spušim lovu odgovaram sam sebi i ženinom jeziku,prevedeno-sam pao ,sam se ubio.A fondovi koji su kupovali i na 10 puta većim cijenama,izlaze sa ohoho minusom,pa će ponovo unutra i opet pušiona……..ali kome pušnja-fondovima,ili ljudima sa čijom lovom rade.
Ingraši moji sretno i ugodan vikend.A šta sam se zaželio Lijepe Naše.Svud je lijepo ,ali doma je najljepše.Ide Plomin,rade najavio u dnevniku.Ide Plomin,ide i Ingra.

peyo


Ide Plomin,rade najavio u dnevniku.Ide Plomin,ide i Ingra.

Nisam još vidio niti jednu vijest koja je objavljena , a da nije "navodno" dobra za Ingru…
Od vjetroelektrana, luka, termoel, bioelekt, hidroel, cesta, vijadukata, mostova, tunela, zračnih luka, bolnica, fasada…sve, sve će to ingra….
A jel ima nešto što je napravila u zadnih 6 mjeseci????? ili zadnje 2 godine????
Nije mi cilj nedmudrivat se na temama, al IMHO…nerealni ste, dečki…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close