BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega Peyo, odvadite malo ;)…magistra farmacije ima 17 godina školovanja, to što nakon završenog farmaceutskog fakulteta stječe naziv magistre nije isto što i – mr sc 😉
Toliko o znanju naših ljudi o farmaciji.

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

Lipa govorimo o istom faksu a dva različita smjera.Ovo šta ti veliš si u pravu,a ono šta sam ja napisao je moja supruga i ja sam u pravu.8 osnovne,4 srednje,5 medicinsko biokemijskog faksa,4 specijalizacije i 4 magisterija.Sad sprema doktorat to je još 4 godine.Provjeri,a može ti i kolegica miami potvrditi iz prve ruke.
Ugodan vikend ,jer proljeće je,osim na ZSE……….

peyo

USKRSNUĆE POKOPANIH BAZA PODATAKA……..???

Ne znam što se događa, ali još nije vrijeme Uskrsa. Pazi ovo ! Stiglo od HRVATSKIH VODA- Primorsko-goranske županije Rješenje za obračun VODNE SLIVNE NAKNADE, za kuću u Novom Vinodolskom.
Kuća od 2004 godine ne stoji na mene. Znam da im svaki put šaljem dokumentaciju- nek me već jedanput obrišu , k vragu- !!! I opet DANAS…isto kao i prije 8 godina !
Ne mogu vjerovati- koliko su nesposobni sebi složiti baze podataka- A DNEVNO SE BAZE PODATAKA
AŽURIRAJU i svi imamo odavno JMBG …a sad OIB. Pa gdje vade te podatke …????

Zamislite, a u Rješenju su napisali da su baze s podacima iz 2011.g. Kako nevjerojatno LAŽU!

II SLUČAJ DANAS

2007 .g, suprug je u cjelosti vratio kredit , raskinuo policu osiguranja, i uzeo preostali iznos
po toj polici , prijevremeno. Nećete vjerovati , danas – 5 godina kasnije !su mu poslali uplatnicu za tu istu ratu životnog osiguranja u iznosu od oko 754,33 cca -KN , kao da se nikad ništa nije dogodilo..i kao da ugovorni odnos – normalno teče od jučer …????!!!

Pa, jesu li svi popi-dili ??? Otkuda im ti podaci…jel netko razdrmao osnovne matične baze podataka,
pa smo se svi- vratili u rane šezdesete..ili….što se događa?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

III ZAGREBAČKI HOLDING ..Nepravedno računanje utroška vode…Iz dokumentacije prijavljenih
korisnika za obračun vode po korisniku…vidim da je u cijeloj zgradi u Zagrebu- prijavljeno
samo 20 korisnika / Točnije : 1 po stanu/ Totalna LAŽ! Stanuju tročlane i četveročlane obitelji
a naš Predstojnik zgrade – ODVJETNIK- laže Holdingu i opterećuje plaćanjimaeone – koji ne troše, na račun ostalih u zgradi..
To kod Vas- nikad nitko ne kontrolira u Zagrebu …?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Turisti dolaze zbog mora a ne zbog hotela

http://www.nacional.hr/clanak/126352/turisti-dolaze-zbog-mora-a-ne-zbog-hotela

Matrix90……ne bi škodila jedna NOVA KONTROLA izdanih Rješenja o kategorizaciji ugostiteljskih objekata i hotela……od strane NOVE VLADE…što mislite?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

evo nešto za muške oči…ali i za ženske, da vide da se i nakon 40-e može odlično izgledati

http://www.index.hr/sport/clanak/seksi-brazilske-turbobake-tijela-na-kojima-bi-pozavidjele-i-dvadesetogodisnjakinje/598560.aspx

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Previše amortizirano..reklo bi se…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


SeaWolf, ma dam ti ja kapitalističko ponašanje! Funkcioniraj ti ko poslodavac..pa ćeš biti gori
kapitalista i sadista od mene…šta ti misliš da je lako danas voditi firme…dođeš ko tele na posao
i čekaš da ti šef nacrta kaj moraš raditi, s kim, kako i do kada…pod kojim uvjetima i zbog čega.
Ovo nije prilagodba kapitaliznu, on je uređen i kriza ga je zaobišla u velikom dijelu normalne Europe.
Ovo je rat -balkanskog lopovluka i ekonomskih zakonitosti. MOram ići raditi od 6.00, a poslodavac sam.

Miami darling, ja sam samo ponudio konstruktivno i jednostavno rijesenje problema. Ponudis double pa da vidimo sta kandidati kazu. Tako se i moji iz HQ zale da nema kadra… ima, ima kume samo plati :). Nesto su mi se kiselo smijali :))

Grci uspjeli, oprostit će im 105 milijardi €

peyo

Gase AUDIO zbog obuzdavanja Čačića?

peyo

Premješteno iz teme: HT (Hrvatski Telekom d.d.)


Kamo sreće da ste vi, poštovani kolega, u pravu!!! To bi značilo da mi Hrvati, pri padu raspoloživog dohotka, znamo ispravno posložiti prioritete. Svakodnevno smo svjedocima da to u ovoj državi nije slučaj, pa tako ni ta vaša teorija (zaključak) ne drži vodu. Upravo suprotno…

Pogledajte preko vikenda u nekom trgovačkom centru police. Rupe su samo tamo gdje piše akcija. Nije više sramota kupovati robne marke ni na akciji.
Možda to i nije do raspoloživog dohodka već se u ljude uvukao strah, vlada neizvijesnost i nesigurnost i trebat će vremena da se potrošači ponovno opuste.

New Report

Close