BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zbog ucestalih optužbi da ja provociram i zafrkavam pojedine korisnike i kolege, prisiljen sam se oglasiti. Budući da nikoga ne želim riječima uvjeravati da ne stojim iza radnji koje mi se stalno pripisuju, odlučio sam ne pisati slijedećih mjesec dana na Forumu.
Tako da na žalost ( onih koji sve podvaljuju meni ) to mjesec dana neće biti moguće.
A do tada će se stvari iskristalizirati.

Dobro stari, a kako to misliš da će se stvari iskristalizirati?

ag,

tima: ” Zbog ucestalih optužbi da ja provociram i zafrkavam pojedine korisnike i kolege, prisiljen sam se oglasiti. Budući da nikoga ne želim riječima uvjeravati da ne stojim iza radnji koje mi se stalno pripisuju, odlučio sam ne pisati slijedećih mjesec dana na Forumu. Tako da na žalost ( onih koji sve podvaljuju meni ) to mjesec dana neće biti moguće. A do tada će se stvari iskristalizirati. ” Dobro stari, a kako to misliš da će se stvari iskristalizirati?

Pih jedan navlakac vise manje, nes ti vaznosti. pa sa mojnovac su ga izbacili, he,he

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

foosh

predobro za ljubitelje nogometa

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Fušam zadnje 3 godine. Da uzima sve više vremena, uzima. Da je zadnji period dobar, i nije. Da li je sve skupa gušt, je. I to neoporeziv gušt (za sada) [smiley2]

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."

Pozdrav svima, novi sam na forumu, dugo ga čitam pa sam se odlučio uključiti.

[color=blue]...................................................................................................................................[/color]


Fušam zadnje 3 godine. Da uzima sve više vremena, uzima. Da je zadnji period dobar, i nije. Da li je sve skupa gušt, je. I to neoporeziv gušt (za sada) [smiley2]

Tako je kolega, gušt, a uz to stalno nešto naučimo i zaradimo. Rijetko gdje ćete naći nešto gdje imamo zabavu, učenje i zaradu u jednom [smiley2]

Sve u svemu smo u plusu. Neka tako i ostane.

[color=blue]...................................................................................................................................[/color]


Sve u svemu smo u plusu. Neka tako i ostane.

Pozdrav novom korisniku, sviđa mi se pozitivan duh.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Broj Jedan: ”
Fušam zadnje 3 godine. Da uzima sve više vremena, uzima. Da je zadnji
period dobar, i nije. Da li je sve skupa gušt, je. I to neoporeziv gušt
(za sada) [smiley2]

Tako je kolega, gušt, a uz to stalno nešto naučimo i zaradimo. Rijetko
gdje ćete naći nešto gdje imamo zabavu, učenje i zaradu u jednom
[smiley2]

Najbolja stvar na svijetu, nigdje se legalno ne može zaraditi više novaca (ono nelegalno nas ni ne zanima), samo pametno i polako, nigdje nam se ne žuri.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

dobro je decki i djevojke, treba fusarit, i meni je ovo jedan od fuseva, al se da vraski dobro zaradit, trenutno sam u crvenom na hr burzama al sam dobro zaradio okolo pa nije bed, kontam da ce sljedeca godina biti bum na nasim burzama[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Ja sam počeo u ove godine ( pomalo uz posao ) i nije loše. Ali samo sa lovom koja mi ne treba idućih 5-6 godina. Nadam se da će tržište biti u dobrom stanju i iduće godine.[smiley2]

New Report

Close