BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)



kolega Pozitivo,

sjecam se da ste apelirali na strplljenje jos tamo negdje na cijeni od cca 30kn po dionici.

mozete li malo objasniti sto ste pod time misili ?

ovako nekako su izgledali Vasi postovi:

"jos samo malo strpljenja molim! [pray] "

Eto vidite i sami da sam stavio molitvenika na kraju, što bi značilo da sam se nečemu nadao nešto što je trebalo ići puno prije a ići će tek sada i ponovno ću staviti molitvu [pray]
A Vi meni recite jeste li Vi mislili da će banda ingru zatući na ove nerealne razine????
[/quote]

da, kolega Pozitivo – brutalni kapital je znao da ce se ovo dogoditi.

vi ste brijali na nesto nerealno, zato su Vam trebali "molitvenici".

zanima me gdje je kolega Konzultant, koji je dizao gotovinske kredite za krpanje margina na Ingri.
cijena je tada bila takoder oko 30kn kada je inzistirao na dokupu ingre i krpanju margin calla na taj nacin.

ostao je doslovno bez gaca i sa mjesecnom ratom za gotovinski kredit.

[wink]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)




kolega Pozitivo,

sjecam se da ste apelirali na strplljenje jos tamo negdje na cijeni od cca 30kn po dionici.

mozete li malo objasniti sto ste pod time misili ?

ovako nekako su izgledali Vasi postovi:

"jos samo malo strpljenja molim! [pray] "

Eto vidite i sami da sam stavio molitvenika na kraju, što bi značilo da sam se nečemu nadao nešto što je trebalo ići puno prije a ići će tek sada i ponovno ću staviti molitvu [pray]
A Vi meni recite jeste li Vi mislili da će banda ingru zatući na ove nerealne razine????
[/quote]

da, kolega Pozitivo – brutalni kapital je znao da ce se ovo dogoditi.

vi ste brijali na nesto nerealno, zato su Vam trebali "molitvenici".

zanima me gdje je kolega Konzultant, koji je dizao gotovinske kredite za krpanje margina na Ingri.
cijena je tada bila takoder oko 30kn kada je inzistirao na dokupu ingre i krpanju margin calla na taj nacin.

ostao je doslovno bez gaca i sa mjesecnom ratom za gotovinski kredit.

[wink]
[/quote]

I naravno Vama je to jako drago, jel da??? snaći će i Vas prst sudbine, vidjet čete [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)





kolega Pozitivo,

sjecam se da ste apelirali na strplljenje jos tamo negdje na cijeni od cca 30kn po dionici.

mozete li malo objasniti sto ste pod time misili ?

ovako nekako su izgledali Vasi postovi:

"jos samo malo strpljenja molim! [pray] "

Eto vidite i sami da sam stavio molitvenika na kraju, što bi značilo da sam se nečemu nadao nešto što je trebalo ići puno prije a ići će tek sada i ponovno ću staviti molitvu [pray]
A Vi meni recite jeste li Vi mislili da će banda ingru zatući na ove nerealne razine????
[/quote]

da, kolega Pozitivo – brutalni kapital je znao da ce se ovo dogoditi.

vi ste brijali na nesto nerealno, zato su Vam trebali "molitvenici".

zanima me gdje je kolega Konzultant, koji je dizao gotovinske kredite za krpanje margina na Ingri.
cijena je tada bila takoder oko 30kn kada je inzistirao na dokupu ingre i krpanju margin calla na taj nacin.

ostao je doslovno bez gaca i sa mjesecnom ratom za gotovinski kredit.

[wink]
[/quote]

I naravno Vama je to jako drago, jel da??? snaći će i Vas prst sudbine, vidjet čete [thumbsup]
[/quote]

nije meni niti drago, niti krivo sto se covjek izglupirao i popusio lovu.
nemam ja nista s time.
njegov novac – njegove investicije.

ovo je takav "sport" , 9 mora popusiti da bi 1 brutalno zaradio.

pravo pitanje je , na kojoj ste Vi strani?

[wink]

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

Evo kolega Tigrus recite Vi dali ste sad nešto kupili ingre ili ste na forumu samo zato da bi ukazivali drugima koliko su glupi a Vi pametni?
Recite dali sad kupujete tako da Vas u budučnosti pohvalim ako cijena naraste ili ako padne da znamo svi ovdje da se i Vama može dogoditi da popušite lovu, molim izjašnjenje??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

pozitiva
Evo kolega Tigrus recite Vi dali ste sad nešto kupili ingre ili ste na forumu samo zato da bi ukazivali drugima koliko su glupi a Vi pametni?
Recite dali sad kupujete tako da Vas u budučnosti pohvalim ako cijena naraste ili ako padne da znamo svi ovdje da se i Vama može dogoditi da popušite lovu, molim izjašnjenje??


@pozitiva

ja sam ovdje da Vam ukazujem na gluposti koje radite.
nisam kupio nista jer trejdan u USA.
kupiti cu kad igh bude na 400kn.
a atpl na 200kn.

do tada sam razvaljujem po americi.
[wink]

Razbijanje mitova o lijenim Grcima

http://www.advance.hr/vijesti/razbijanje-mitova-o-lijenim-grcima/

ZAŠTO JE KOLEKTIVNI UGOVOR IZMEĐU VLADE I SINDIKATA DOVEO ZDRAVSTVO U KOLAPS ?

Nenormalne povlastice koje je država potpisala sa sindikatima zdravstva od 2004. do danas,
su prekrojili kompletan zdravstveni sustav i doveli do apsurdnih situacija, u kojima najbolje
funkcioniraju zaposleni zdravstveni djelatnici bliži nižim prosjecima rada -po glavi stanovnika, razumljivo, utopljeni u masu povlastica i privilegija koje sustav otprilike ovako opisuje:
Stiče se dojam da u ovoj državi postoje dva lika- djelatnik – i djelatnik u zdravstvu.
1. Pet dana u tjednu rada – dva dana obaveznog odmora……omjer rada jednog i drugog.
2. Nakon što se tako odmore od nerada- prikupljanju novu snagu…za dodatana posao.
tj. mogu obavljati poslove u svojoj struci još 1/3 radnog vremena – i z v a n svog posla !
Nakon dva uzastpna radna dana- imaju odmor od 12 sati neprekidno…i obavezno 48 sati
subotom i nedjeljom…
Prava poplava nagradnih radnih dana dodjeljuje se na početnih 18 dana godišnjeg …….
Dovoljno je da imate VSS i već se dodaju do 4 dana, 7 dana za polaganje stručnog ispita,
7 dana za stručni ispit- i 10 dana za stručno usavršavanje…. obavezno 7 dana za pripremu
stručnog …naknada štete može se i odraditi / ne mora se platiti /… a kako i gdje se to može u zdravstvu- ? ..to bolje da ne komentiramo..zatim, zabranjuje se otkaz bez prethodne suglasnosti sindikalnog povjerenika……praktički, otkaz nije moguće dati NIKOME…PROČITAJTE, ako mi ne vjerujete..čl. 49. pa, otpremima…60% prosječne mjesečne bruto plaće…
i još trista čuda ….pročitajte u Kolektivnom ugovoru za zdravstvene djelatnike,
pa će Vam biti jasnije…
-zašto su svi najsretniji u Zagrebu, i ugodno koriste sve pogodnosti,
-kako su sebi omogućili posao na fuš,
-kako se na teret proračuna doškoluju, a primaju plaću, usavršavaju u stranim zemljama,
odmaraju dok se pripremaju za ispite, i
– ZAŠTO NEMAMO dovoljno zdravstvenih radnika u malim
gradovima i mjestima- gdje se Kolektivni ugovor – NE POŠTUJE ….ali, i gdje nema dovoljno
liječnika , farmaceuta, specijalista i sl.

Bez rezanja ovih privilegija, bez pravednog i jednako vrijednog Ugovora o radu,kako za radnika
tako i za poslodavca- nema
napretka u odnosima poslodavaca i djelatnika, niti zdravog zapošljavanja temeljenog na
obostranom poštivanju prava i obaveza.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)

@bananarama … korisnik od: 19.06.2007.
vidim da mislite da ste viješt sa tipkovnicom… jeste li isto tako viješti sa prezentacijom vašeg kumulativnog osobnog računa dobitka i gubitka na ZSE od 19.06.2007 god, … ? ako… jeste… molim javnu prezentaciju istog… pa da sami mi forumaši-laici… procijenimo koliko ste doista viješti u prognozi ili možebitnoj… igri buduće cijene INGRE… jeste li spremni za takvo što… ili… ?

Treba mijenjat zakon o neradu. Znam puno ljudi koni ne rade a primaju placu, bonuse,bozicnice…a isto tako znam puno ljudi koji puno rade pa cak i preko, nazvao bi ih mafijaskih agencija koji iskoristavaju taj ljudski rad koji se placa van svih pravila i ispod svake cijene rada. Dzrava to dopusta i za to treba okrivit drzavu. Trebalo bi bome okrivit i tuzit one visoke duznosnike koji su zasluzni za ovakav nered. Zasto se ne prozovu ti ljudi!? Zasto ti ljudi danas nemaju nikakvu odgovornost za ucinjeno!? Zasto se sada ti ljudi pojavljuju kao oporba ovoj vladi i prave budale od svih nas!? Sad su kao nevina djeca!? Ma Hebemti takvu odgovornost i takav RAD! Shvatite da bez odgovornosti nema pravde! POCNITE TRAZITI ODGOVORNOST! Jer bez odgovornosti svatko moze raditi sto god hoce!

Ako može jednom onda može i dvaput!

Premješteno iz teme: BLJE (Belje d.d.)


Uleti uleti, eto imamo manekena na 81….
[lol]

I na Ingri je neki dan maneken prodavao 50.000kom na 4,20 a sad je 5,40. Znamo mi čemu služe manekeni. Imaš i na velesajmu manekenke ali kad je probaš dohvatiti redovno se uzmakne [rolleyes]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: BLJE (Belje d.d.)

[/quote]
I na Ingri je neki dan maneken prodavao 50.000kom na 4,20 a sad je 5,40. Znamo mi čemu služe manekeni. Imaš i na velesajmu manekenke ali kad je probaš dohvatiti redovno se uzmakne [rolleyes]
[/quote]

Kako kome.. 🙂

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Premješteno iz teme: BLJE (Belje d.d.)


@golubv

BAKICAAA, 21.02.2012. u 14:09
Znamo mi čemu služe manekeni. Imaš i na velesajmu manekenke ali kad je probaš dohvatiti redovno se uzmakne

…kad si ti golub… [wink]

New Report

Close