BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)

…a dobro je kad je čovjek zaljubljen,pa makar to bile i dionice…a i Valentinovo je sutra…

…srca,baloni… [rolleyes] [lol] [lol]

Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)


…a dobro je kad je čovjek zaljubljen,pa makar to bile i dionice…a i Valentinovo je sutra…

…srca,baloni… [rolleyes] [lol] [lol]


to nije odgovor a da pitam još primjetio sam da si taj dan bila moderirana a danas vidim da nisi?znaš možda zašto?

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.


Premješteno iz teme: DLKV (Dalekovod d.d.)


…a dobro je kad je čovjek zaljubljen,pa makar to bile i dionice…a i Valentinovo je sutra…

…srca,baloni… [rolleyes] [lol] [lol]


to nije odgovor a da pitam još primjetio sam da si taj dan bila moderirana a danas vidim da nisi?znaš možda zašto?
[/quote]
…bit će zbog gosn B.kica filtera il me Vjeko poslao u kaznu,jer mi izletila prosta riječ… [lol]

…a eto,i kad neki put citiram sama sebe…to ti je ko auto gol… [lol]

…e,moj Ba.icu… [wink]

PLIN – obračun za 1/2012…

Sad više ne znam što bi rekla !!! Trošak plina za 1-2012.- došao mi je najmanji IZNOS OD SVIH
do sada otkada sam u tom prostoru za taj mjesec unatrag 8 godina!……2.249,11 kuna.
Iznos je 100% manji od iznosa koji sam plaćala unatrag 8 godina u januarima …/ Uvijek preko 4.000,00 tisuće..sve se može provjeriti.
To veze s vezom nema!

Pa, kako je to moguće na ovoj hladnoći, kad bojleri doslovno rasturaju 0-24sata…
Iznos je 50 % MANJI od iznosa u 11.mj. kad je vani bilo sunčano vrijeme!
Pa , što je to radio Ivković u našem plinskom distribucijskom sustavu- kad smo dobivali
takve ASTRONOMSKE IZNOSE ..a sad je sve to nestalo, dolaskom novog direktora???
Kolege, pa to je zbilja sumnjivo toliko- da bolje ne može biti…….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Drage i poštovane kolegice,sve koje su mi frendice i one koje nisu,želim Vam svima sretno prijateljsko VALENTINOVO,i neka Vas vaši odabranici izvedu na večeru,poklone vam cvijet,i uživaju u vašoj pažnji i ljubavi.Ja svoju ženicu vodim na ručak,jer radim drugu smjenu,ali svaka žena mora znati da je voljena,ali ne samo na sutrašnji dan nego svaki dan.Vjerujte mi -moja ženica to zna i uzvraća mi svu ljubav.Mogu reći da sam sretan čovjek,sa malom obitelji-sin,ženica ,cucak i ja.
A lova ,ona dođe i sama.

peyo

Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)

Vidim da ovdje mnogi dioničari, kvazi dioničari, manageri, profiteri u silaznoj putanji, ‘ini stručnjaci’ i razno-razni ku*ci-palci, ukratko sve vrste ljudskih sitnih duša kao glavni nusprodukt ovog retardiranog sustava (što su očito najpopularnija i najunosnija zanimanja na širem krugu zapadnog balkana nakon potkupljenih nogometaša i ‘modnih mačora’), pametuju i naveliko raspravljaju o sudbini tvrtke koja je u procesu raspadanja.

Uvjereni su kako je kriza eskalirala od 2010. no ustvari, tvrtka trune sigurno iznutra već godinama, pomalo iz mjeseca u mjesec. Kriza je samo ubrzala stvar. ‘Vodeći hrvatski izvoznik’ gomilao je gubitke, a kada je voda došla do grla, zvijeri puštene s lanca i Remetinca a ‘vrhnje’ pobrano i spremljeno na ‘sigurno’. Dok olupina neminovno tone, mnogi ovdje ne posustaju u lažnom uvjerenju kako će već sutra ‘sve biti puno visibaba po šumskim proplancima’… a nemaju pojma što uopće znači to famozno RESTRUKTURIRANJE!

Procvat! Visi baba u kupaonici, kaže mali Ivica, došlo je proljeće! A vani još debela zima. No dobro, famozne, gore navedene spodobe uvjerene su u Bogom danu prednost Dioki-ja nad drugim, prednosti tvrtke koja će se uskoro istopiti baš poput snijega pred ovom nadolazećom južinom.

Jedan me pita imam li dionice, a meni je samo do plaće, do radnog mjesta, do uplate zdravstvenog osiguranja, do najosnovnije egzistencije… da platim račune, a drugi u svojem ludilu lete u nebo. Spustite se na zemlju, gospodo!

Dvije milijarde kuna duga tvrtke je ništa naspram smjelih planova pojedinaca, dizanih ovdje u nebesa, istaknutih ‘članova’ ovog foruma koji su uvjereni kako će pepeo od Feniksa ponovno letjeti. A taj Feniks nije ni ptica, a ni toplo pečeni, raskomadani i već pojedeni janjac današnjeg dana s EPS-a, kao sada već nostalgične obljetnice starta pogona u 2006. godini, to je figa u džepu. A džep je naveliko šupalj!

Naslađuju se mukama radnika Dioki-ja, mi smo vrsta koja treba izumrijeti, kažu, nemaju nimalo obzira, ni trunke samilosti u svojem ludilu. Jedan od takvih je naš poznati drug Sava, on je ovdje u funkciji ‘pojačivača okusa’, no problem je u tome, što se ova ‘hrana’ toliko pokvarila u međuvremenu, da je djelovanje ove vrste ‘vegete’ u bilo kojem smislu odavno postalo upitno.

Misle da su radnici Dioki-ja gubitnici i tako se ponašaju… sve je očitije iz dana u dan. Napad je najbolja obrana. Silni su. Puni sebe. No samo zanemaruju jednu činjenicu, radnici su žrtve zadnjih mjeseci. Istina. Gubitnici nema što. Radnici gube puno previše odjednom, za razliku od njih koji kontinuirano gube, ali stalno, iz dana u dan, svaki Božji dan!!

Dobro je pitanje tko su u stvari pravi gubitnici? Mi radnici, ili oni…

Da vas podsjetim…

Gubitnici otkad je tvrtka sumnjivo izdvojena iz INE
Gubitnici otkad je tvrtka pripremana za kasniji grabež
Gubitnici prilikom uništavanja Usluga i starih pogona
Gubitnici kod gubitka 600 radnih mjesta krajem 2000. godine
Gubitnici kod isisavanja love od strane V. Šelebaja i E. Lehe
Gubitnici kod prodaje zemljišta za Mandi
Gubitnici kod kasnijeg zatvaranja Mandi-ja
Gubitnici kod ‘ukazanja’ mecene
Gubitnici kod prodaje ostalih parcela
Gubitnici kod prodaje kemikalija Janafu
Gubitnici kod smanjivanja temeljnog kapitala
Gubitnici kod kontinuiranog isisavanja love na sve moguće načine
Gubitnici kod svakog neplaćenog računa tvrtke dobavljačima i inima, radnicima i državi…
Gubitnici kod nepostojeće i nikad isplaćene ‘dividende’
Gubitnici kod kupnje svake dionice, jer tu lovu nikada neće vidjeti…. Bila ona 700 ili 30 kn.
Gubitnici kod pojave famoznih ‘strateških’ partnera
Gubitnici kod razno-raznih mutnih poslova
Gubitnici kod silnog odugovlačenja situacije
Gubitnici kod čišćenja i rezanja nepotrebnih postrojenja…
Gubitnici u svakom pogledu…
Gubitnici jer su spomenute dionice sada posve neprikladne i za najprimitivniju ali jedini preostalu uporabu kao ‘tariguz’.

[b

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Premješteno iz teme: DIOK (DIOKI d.d.)

""Dvije milijarde kuna duga tvrtke je ništa naspram smjelih planova pojedinaca, dizanih ovdje u nebesa, istaknutih ‘članova’ ovog foruma koji su uvjereni kako će pepeo od Feniksa ponovno letjeti.""

Puko? [huh]

No ipak hmmmm….kako da kažem? Da je Dioki dužan 300miljuna ili 600 miljuna već bi davno otegao papke. Upravo ga taj golemi dug spašava od propasti. Jer debela guska nije majka Terezija, debela guska ne voli da gubi lovu na suho.
Upravo zahvaljujući tako velikom dugu Dioki će opstati da banke spase svoje dupe..ne zato jer je Dioki nešto bez čega Kroešia nebi mogla.

ps:ovo je samo mišljenje jednog od ovih ""dioničari, kvazi dioničari, manageri, profiteri u silaznoj putanji, ‘ini stručnjaci’ i razno-razni ku*ci-palci, ukratko sve vrste ljudskih sitnih duša""

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Sad nam još ostaje vidjeti oće li početi novi rat,ili krećemo dalje malo mirniji.A mogu vam reći da menineko skine i 13-tu plaću i regres i božićnicu i uskrsnicu i cipelarinu,……a i ja bi bio ljut.

DA lako je biti ljut na druge, ti bi međutim trebao biti ljut na sebe jer si sam kupovao Ingru na 10 i ustrajao u tome. NA sebe, peyo, a ne na druge… [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Vatreni frende ti stvarno ne razumiješ ovu igru,odi u policajce,a po shvaćanju i pisanju ti i jesi drot.

peyo


Vatreni frende ti stvarno ne razumiješ ovu igru,odi u policajce,a po shvaćanju i pisanju ti i jesi drot.

Pa ja i jesam policajac, ali razumijem igru jer da ne razumijem kupovao bi Ingru po 10 i nadokupljivao po 5, 8 i 7, a po 4 bih se predao i kukao po forumu [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Pa vidi se po piskaranju.Nego kad mijenjaš avatar?

peyo

volio bi kad bi neko mogao azurirati podatke koliko je prosle godine otislo u drzavni proracun na ime dividendi znaci koliko je RH uprihodila o dividendi prosle godine i koje su projekcije za ovu godinu

New Report

Close