BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zbog ucestalih optužbi da ja provociram i zafrkavam pojedine korisnike i kolege, prisiljen sam se oglasiti. Budući da nikoga ne želim riječima uvjeravati da ne stojim iza radnji koje mi se stalno pripisuju, odlučio sam ne pisati slijedećih mjesec dana na Forumu. Tako da na žalost ( onih koji sve podvaljuju meni ) to mjesec dana neće biti moguće. A do tada će se stvari iskristalizirati. Sa stovanjem

što ti to vrijedi kolega,kad puno njh tvrdi da pišeš pod drugim nikovima pa tvoje nepisanje ne znači ništa i ako je to istina ti i dalje možeš svoje ciljeve ostvariti preko njih,a kažu da ih imaš puno(gtomislav,truli,mmajdak,momčilo,kuciloro,nightrider,johnatan)
tako tvrde.

I ja dajem podršku Timi, ipak smo mi prvi “stvarali” ovaj forum, a Belje je bila odskočna daska za daljnja dobra ulaganja.

Ma dajte ljudi okanite se ćorava posla, kakve prozivke, podmetanja, nego dajte kupujte – prodajte, neka malo živne trgovina. Tima majstore ne daj se! Imaš podršku jednog propalog grobara, eto, promijenih i sig tebi u čast [smiley2]

...samo je smrt siguran posao...

tko sve zivi od trgovanja dionica, a kome je to “fus”, ako bi ste se htjeli izjasnit[smiley10]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Nije problem, ja sam informatičar, bavim se softwareom za bankomate [smiley1]
Dionice, čista zanimacija na koju me šogor pred godinu dana navukao, pa sam se i sam zaljubio i fušam pomalo [smiley2]

...samo je smrt siguran posao...


Tima majstore ne daj se!

ovo se zove narcisoidnost[smiley2]

ovo se zove narcisoidnost[smiley2]

Kaj sam propustio?!? Ne kužim…valjda sam glup.

...samo je smrt siguran posao...


I ja dajem podršku Timi, ipak smo mi prvi “stvarali” ovaj forum, a Belje je bila odskočna daska za daljnja dobra ulaganja.

Jako si ga ti stvarao svojim spamanjem, kao i mauricije.
Dobro bolje belje….
prestrašno.


tko sve zivi od trgovanja dionica, a kome je to “fus”, ako bi ste se htjeli izjasnit[smiley10]

fuš, čisti fuš, ili možda hobi, ne znam….
al’ zadnjih mi se tjedana poprilično crveni.
planiram izvući veći dio love i uložiti u fondove (čekam do kraja siječnja)….


tko sve zivi od trgovanja dionica, a kome je to “fus”, ako bi ste se htjeli izjasnit[smiley10]

Za sada još uvijek posao sa strane,ali pomalo ćemo se prebaciti na živjeti od toga.Kažem pomalo…7-8 godina

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


tko sve zivi od trgovanja dionica, a kome je to “fus”, ako bi ste se htjeli izjasnit[smiley10]

Čisti fuš. Ali da pati posao zbog toga, to da.


fuš, čisti fuš, ili možda hobi, ne znam….
al’ zadnjih mi se tjedana poprilično crveni.
planiram izvući veći dio love i uložiti u fondove (čekam do kraja siječnja)….

Ako planiraš uložiti u fondove onda ti je najbitniji trenutak ulaska (isto kao i kod dionica).
Ako je indeks previsoko slijedi pad a onda možeš čekati i duže vremena da se vrati na isto gdje je bio kad si ušla.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close