BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kontrola Porezne Uprave oko pretporeza na novogradnjama i prodanim/ kupljenim stanovima..

Ne znam da li kod Vas -isto, ali ovdje smo pozvani da predamo svu dokumenantaciju, kao pravna osoba
oko svih stanova , / novogradnji/ koji su kupljeni o periodu do 2008.g…radi kontrole PDV-a.
/ Ugovori, računi itd.itd./

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Draga madam Mimi,nemoj se srditi.
To je bila ponuda a na tebi je da to prihvatiš ili ne.
O.K. Vidim da si vec nesto rezevirala za Valentinovo ali imam još bolju ponudu. Mogu li na tebe i "tvoje"racunati U 10 mj.kada je BERBA MASLINA. Eto vidim da vas je više,tim bolje zbog toga bi ti dao vec popust. A najveci popust bi dobila u vremeskom periodu kada mi žene nema doma.

p.s.može sa lopatom ili bez nje.

[kiss]

Petina, ne ljutim se….ne brini se…ne znam kako se beru masline, ručno ili se tresu.pa se kupe po tlu.vidim nešto na televiziji.U svakom slučaju – želim dobru berbu, ako trebaš jeftine radnike, ja ću ti ih nabaviti…a mi možemo na miru sjesti i upoznati se ko ljudi i prijatelji.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

miami@
Iznenadila si me odgovorom,rekao bi razoružala.Samo sam se malo šalio,a poznansvo je uvjek dobro došlo.

Ljudi moji ,pa ovim našim novinarima treba svima podijeliti Puitzera.Vele- strahote u Hrvatskoj-PADA SNIJEG.Ajoj majko moja, pa to je udarna vijest.S jedne strane 1% Hrvata odlazi u strane destinacije na malo snježnih radosti i plaća masno,a ovih preostalih 99% muku muči jer kakvo je to godišnje doba -ZIMA-gdje pada snijeg?Spremaju se tužbe,smijenjuju političari,još malo pa će se baciti tužba i na majku prirodu,jer ko je to vidio,pa to je presedan u Hrvatskoj povijesti.
A sa druge strane spasioci države nova vlast ukida prava iz kolektivnog ugovora,skidaju se jednostrano božićnice i regresi i to jednostrano,poticaji za poljoprivredu-aus,otkupna cijena mlijeka manja,gorivo skuplje,a sa njim i sve ostalo.Znači onaj mali seljak za jednu litru domaćeg mlijeka ne može u trgovini kupiti jedan bezmasni jogurt.Ali to mlijeko od seljaka je punomasno i nezdravo,pa onda požrtvovani mljekari od te iste litre naprave i mlijeko od 0,9 posto masnoće i jogurt,kefir,vrhnje,kiselo mlijeko i voćni jogurt i bog te pitaj šta.A šta od navedenog košta 2 kune po litri?Ma trebalo bi uvoziti mlijeko u prahu.Jeftino je ,nema poticaja nikome,a sve se napravi isto tako kao i od nezdravog ,običog ,domačeg ,seljačkog mlijeka.
Čuvaj nas bože novinara i odvjetnika ,a bogami i političara.
A sa druge strane Grčka.Grčka drži za muda cijeli svijet.A kako?Tako ,šta ako odu u stečaj,svi vjerovnici gube paruštinu koju mi mali ne možemo ni zamisliti.Zašto im se toliko tura oprost duga?Pa zato jer su oni to već kroz kamate vratili deseterostruko,a sad im produže rok otplate,da se uzme još toliko.A onih 50% oproštenih -gdje su?-ma u mašti,na papiru,a papir sve trpi.Primjer Argentine.Fino otišli u stečaj,par godina stagnacije i imaju najveći rast BDP-a u svijetu,samo to se ne smije na glas,jer bi tako onda sve zemlje,a bankari bi presušili.
Znači,poanta,nekad bila-čuvaj nas bože kuge i rata,a danas:
Čuvaj nas bože bankara,političara,novinara i odvjetnika.
Ali mi HRVATI znamo pljuvati i srati jedni po drugima,recimo trenutno po forumu po Dalmošima.
Ali da dođe do većih vremenskih nepogoda,vjerujte da će iz svakog našeg grada na bilo koje mjesto u Hrvatskoj otići ekipa ljudi koja je spremna pomoći,uzeti ili lopatu ili pušku,ili čašu i tamburu.Uvijek kad je najteže uvijek za sve.Puno nas je ostalo po grobljima lijepe naše,puno u kolicima,ali ovi koji smo ostali ,imamo i sinove i kćeri ,koje učimo KAKO BITI PRAVI HRVAT I POMOĆI HRVATIMA U NEVOLJI.
JOŠ HRVATSKA NI PROPALA DOK MI ŽIVIMO,ONA NAM JE ŽIVOT DALA MI JU VOLIMO.
Dalmatinaci držite se ,znam da niste navikli,ali brzo će proći,a ako treba-ZOVI, SAMO ZOVI, SVI ĆE SOKOLOVI ZA TE ŽIVOT DATI.ŽIVJELA MOJA I NAŠA JEDINA ZEMLJA HRVATSKA.

peyo

Evo Agrokor odustao od Mercatora…bilo je vec neko vrijeme vidljivo da od toga nece biti nista pa se nadam da je vec uracunato u cijenu dionica iz koncerna Agrokor.
Siguran sam da ce Agrokor pronaci i kupiti neki drugi trgovacki lanac

Sto se tice nasih susjeda tijekom ovih nekoliko mjeseci su pokazali kako kod njih nema ni t od trzisnog natjecanja,a o ostalom necu niti pocinjati



Prekom 400 Splićana u bolnici s povredama i prijelomima….?

Još je smješniji vapaj grada Imotskog za ralicom. Grad koji je nekad imao, a ima vjerojatno i danas, najveći broj teških strojeva i kamiona po glavi stanovnika. [lol]
[/quote]
Najgore da i Split i okolica imaju preko 500 teških strojeva i još toliko kamiona za srediti sve probleme sa snijegom! Međutim, netko je očito zaboravio da je grad već platio određenim pravnim osobama održavanje javnih površina i prometnica!
Ovo je uistinu sramota, a još je tragičnija izjava vodećeg gradskog čelnika kojem očito ne smeta što je 435 ljudi imalo prijelome ekstremiteta. On bi opet snijeg rado! Njemu je to smiješno!
U Japanu bi sam podnio ostavku! Al kod nas ipak nema sluha,a bome ni inteligencije niti obraza za takvo nešto! Problem Splita nisu prometnice već staze za pješake, trotoari, šetnice,…gdje je led preko 8cm smrznuo i nitko ga ne čisti. Uistinu je glupo da građani očiste sami cijeli grad osim od svojih ulaznih vrata do ulice! Sve ostalo građani plaćaju pa to mora srediti grad!
MF su bacali novce na vrhu balona, al bome to se radi kod nas i u svakoj općini i županiji.
Tako se ne može iz krize!

Bull is coming home

http://webcafe.net.hr/forwarduse/komnetar/inner.html?select=201202070459503

[lol] [lol] [lol]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste


Reuters: Grčka vlada kasno večeras potpisuje sporazum

Dobro…i kaj onda???
Očekujete li možda rast Ingre i LKRI na krilima te fantastične vijesti????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Iznenađuje me ovaj HNS. Korumpirani su kao i HDZ, a idu putem HSS-a u izolaciju

Azija hebački cvjeta,europa zeleni sve jače,Švabe objavili izvoz od bilion eura u 2011A meri jučer lagahno u plusu,premarket lijepo zelen.A gdje smo mi.a kuda mi,a zašto mi, a kako mi………..Ma mi po burek i dan je prošao.

peyo

evo mali podsjetnik na rvacku stvarnost i realnost
u ovoj napacenoj zemlji ovakvi likovi i njiova bratija i rodjaci su na visokim pozicijama

u svakoj zemlji bi ovo islo u rubriku vjerovali ili ne ljudske stupidnosti

moja sucut splicanima i svima koji se takvima osjecaju

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/163799/Default.aspx

Postanite Eu-robovi

New Report

Close