BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Stranci počeli tražiti povrat PDV-P -a u našim maloprodajama za kupljenu robu iznad 740,00 kuna.

Obrazac PDV-P – počeli su koristiti obični građani- stranci – uglavnom Slovenci ….
Mi smo spremni , kao i u Austriji i Sloveniji, uzvratiti istom mjerom povrata…brzo, točno i
transparentno!…… funkcioniramo ko Europa …super!!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Danas su svi loše volje, podijelili mi jedinice, a meni to uopće ne smeta. Nakon isplate plaće,u obje firme, podjele nagrada , tri razgovora sa poreznom savjetnicom – oko isplate poreza i doprinosa oko plaće, oko pdv-a i sl.skužili smo, da dobro radimo, i da s plaćama i doprinosima- ide sve po starom,
dok se u Nar.Nov. ne objavi nešto novo.
Popodne bila u jednoj poznatoj vinariji, komentirali o budućnosti hrvatskih autohtonih sorti,
i dogovorili prezentaciju novog domaćeg šampanjca za Valentinovo.Dobar poslovni dan.
A kako je s Vama na burzi? Niste dobre volje?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Danas su svi loše volje, podijelili mi jedinice, a meni to uopće ne smeta. Nakon isplate plaće,u obje firme, podjele nagrada , tri razgovora sa poreznom savjetnicom – oko isplate poreza i doprinosa oko plaće, oko pdv-a i sl.skužili smo, da dobro radimo, i da s plaćama i doprinosima- ide sve po starom,
dok se u Nar.Nov. ne objavi nešto novo.
Popodne bila u jednoj poznatoj vinariji, komentirali o budućnosti hrvatskih autohtonih sorti,
i dogovorili prezentaciju novog domaćeg šampanjca za Valentinovo.Dobar poslovni dan.
A kako je s Vama na burzi? Niste dobre volje?

nerazumijem otkuda ti potreba da sa nama dijeliš svoje privatne stvari, čime se baviš, di si bila….isto tako možeš napisati kakve kolače spremaš, naime ja jako volim kolače… [kiss]



Danas su svi loše volje, podijelili mi jedinice, a meni to uopće ne smeta. Nakon isplate plaće,u obje firme, podjele nagrada , tri razgovora sa poreznom savjetnicom – oko isplate poreza i doprinosa oko plaće, oko pdv-a i sl.skužili smo, da dobro radimo, i da s plaćama i doprinosima- ide sve po starom,
dok se u Nar.Nov. ne objavi nešto novo.
Popodne bila u jednoj poznatoj vinariji, komentirali o budućnosti hrvatskih autohtonih sorti,
i dogovorili prezentaciju novog domaćeg šampanjca za Valentinovo.Dobar poslovni dan.
A kako je s Vama na burzi? Niste dobre volje?

nerazumijem otkuda ti potreba da sa nama dijeliš svoje privatne stvari, čime se baviš, di si bila….isto tako možeš napisati kakve kolače spremaš, naime ja jako volim kolače… [kiss]
[/quote]
Kandidat za "Big bradera"…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: CROS (Croatia osiguranje d.d.)

pa gdje su ti ti kupci koji tako žarko žele našu imovinu po bagateli?, pa zar ne vidiš da nema nigdje nikoga, burza je pusta,
a što misliš zašto?
dok se ovdje stanje konsolidira i stvorimo uvjete za rast za to vrijeme će ulagači zarađivati u poljskoj, usa, kini, brazilu -tamo se guraju i gužva je, zar ne vidiš u čemu je razlika?


Ovoliko koliko smo mi zaradili ovdje vi toliko nećete u narednih 5 godina investirajući u poljskoj, usa i dalje ne nabrajam, treba prepoznati priliku na vrijeme ući isto tako izaći i to je to a vidim da i vi polako mjenjate priču do neki dan ste tvrdili da nitko za ovo neće dati više od 4000 kuna vjerujem da bi sada po toj cijeni kupili jedan fini paketić ali problem je što nitko ne da.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Premješteno iz teme: CROS (Croatia osiguranje d.d.)

upitnik9
prvo,- ti ne razumiješ što ja pišem, a pristojno je onda čovjeka pitati
, a o tome koliko sam ja zaradio, znaš isto toliko, koliko i o tome zašto si ti zaradio na cros

drugo možemo o zaradama i javno ako oćeš i copy paste od brokera, ali kad si me već povukao,
eto danas imam na erste +39%, a na bac+20% (kupio prije mjesec i pol), a nisam kupio male količine.
samo što je razlika u tvojim investicijama i mojim što ja kupujem prema fundamentima i poznatim činjenicama, a moje investicije imaju i dalje potencijal rasta od nekoliko puta u ovoj godini

Premješteno iz teme: CROS (Croatia osiguranje d.d.)


upitnik9
prvo,- ti ne razumiješ što ja pišem, a pristojno je onda čovjeka pitati
, a o tome koliko sam ja zaradio, znaš isto toliko, koliko i o tome zašto si ti zaradio na cros

drugo možemo o zaradama i javno ako oćeš i copy paste od brokera, ali kad si me već povukao,
eto danas imam na erste +39%, a na bac+20% (kupio prije mjesec i pol), a nisam kupio male količine.
samo što je razlika u tvojim investicijama i mojim što ja kupujem prema fundamentima i poznatim činjenicama, a moje investicije imaju i dalje potencijal rasta od nekoliko puta u ovoj godini


Vidim jal gorčinu zato što su drugi zaradili, vaše investicije su otprilike kao i one kada ste kupovali LKPC po 2000 kuna, vjerujem da ste kupovali jer ste kupovali prema fundamentima i poznatim činjenicama a vjerovatno ste tu iskoristili i svoje znanje.
Oćemo copy paste da vidimo tko laže, izvoli stavi ja stavljam poslije tebe odmah ili zašuti.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Premješteno iz teme: CROS (Croatia osiguranje d.d.)


Vidim jal gorčinu zato što su drugi zaradili, ….

gospon upitnik vi vidite samo ono što nosite u sebi –jal i gorčinu

ali eto kad ste me potegnuli, šaljem jedan od mojih manjih naloga erste banka kupovina u beču po 11,85, danas cijena po 17,95 eura
i naravno nisam još prodao

Iiiiiiiiiiii….borba se nastavlja [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Pokušavam napraviti svoje prve "crte" (liniju dugotrajne potpore na HT-R-A) pa me "muče" neka pitanja:
1. Da li sam ju dobro povukao spajajući dva dna na priloženoj slici
2. Da li se radi na log ili % mjerilu?
3. Da li se radi sa dnevnim, tjednim ili mjesečnim podacima?….priloženi je sa dnevnim
Hvala na pomoći

sve odgovore cete pronaci u knjizi Tehnicka analiza od Murphyja.

ps. nemojte vise gnjaviti sa trivijalnim pitanjima.
hvala

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


sve odgovore cete pronaci u knjizi Tehnicka analiza od Murphyja.

ps. nemojte vise gnjaviti sa trivijalnim pitanjima.
hvala

Ovu knjigu u pdf-u uspio sam pronaći u jednom vrlo nepotpunom izdanju pa bih Vas lijepo molio ako ju posjedujete da mi ju i pošaljete, a ovo boldano je bilo malčice s "visine" i nadam se da Vam se omaklo pa nebih previše kometnirao dalje.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



sve odgovore cete pronaci u knjizi Tehnicka analiza od Murphyja.

ps. nemojte vise gnjaviti sa trivijalnim pitanjima.
hvala

Ovu knjigu u pdf-u uspio sam pronaći u jednom vrlo nepotpunom izdanju pa bih Vas lijepo molio ako ju posjedujete da mi ju i pošaljete, a ovo boldano je bilo malčice s "visine" i nadam se da Vam se omaklo pa nebih previše kometnirao dalje.
[/quote]
pa istina da je trivijalno pitanje…preporučam da odeš u knjižaru KUPITI knjigu, ako se misliš baviti TA i zarađivati od toga onda je zbilja zanemarivi trošak a puno je opipljivije nego pdf format, neka ti knjiga bude polazna točka a onda što te posebno zanima nađeš na internetu

New Report

Close